Skocz do zawartości

Blender w Krakowie (15-16 marca 2008)


adek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 15-16 marca 2008 w salach Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie odbędzie się spotkanie użytkowników programu Blender. Spotkanie ma na celu popularyzowanie programu oraz wymianę doświadczeń i poglądów pomiędzy użytkownikami. W pierwszym dniu najaktywniejsi przedstawiciele Polskiej Sceny Blendera poprowadzą wykłady natomiast drugi dzień przeznaczony będzie na warsztaty.

 

Miło nam poinformować, że wstęp na spotkanie będzie bezpłatny. Jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w sali wymagane jest wpisanie się na listę uczestników.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie spotkania: blender3d.pl/krakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Właśnie chce się na to zapisać. Jestem w trakcie rejestracji na forum blendera (trochę dziwna ta metoda rejestracji). Dysponuję sprzętem, więc mogę wziąść kamerę i nagrać wykłady, jeżeli byłaby na to zgoda. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chce się na to zapisać. Jestem w trakcie rejestracji na forum blendera (trochę dziwna ta metoda rejestracji). Dysponuję sprzętem, więc mogę wziąść kamerę i nagrać wykłady, jeżeli byłaby na to zgoda. :-D

 

weź weź... zrobisz może jakieś ciekawe ujęcia... :D z innej perspektywy...

 

później jakiś montaż i git... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spróbuję być

 

EDIT- czy jeśli ktoś chce przyjść tylko 1 dnia to też musi się rejestrować ? Proces rejestracji jest bardziej skomplikowany niż manual programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Społeczność 3dsmaxa (i innych programów komercyjnych) powinna sie uczyć od blenderowców. Nie pamiętam żeby podobne wykłady były organizowane przez społeczność 3dsa.

Świetny pomysł. GJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem tylko na wykladach :/

calkiem sympatycznie i ciekawie , szczegolnie ze 1szy raz mialem stycznosc z blenderem.

wszystko bylo nagrywane, nawet z 2 kamer wiec pewnie materialy beda na stronce to sam ocenisz.

 

ps, szum rozpakowywanego 7daysa w wykladzie o rigu robaka to ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności