Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - zostałem zaproszony to poszedłem :D ... cóż można powiedzieć ... może źle teraz porównam no ale ... jak oglądałem Saw2 było tak - bardzo mi się podobało na początku ale im dłużej tym mniej ... gdy minęło 75% filmu miałem skłonność do ziewania ... tu było odwrotnie, na początku patrzyłem na film jakoś dziwnie - nic specjalnego ... ale z czasem coraz bardziej mi się podobało ... bardzo przyjemnie się oglądało, efekty ładne, zwłaszcza finalna bitwa wywarła na mnie mocne wrażenie ... zawiodłem się tylko na końcu bitwy - dziwne zakończenie :( ... ale do zaakceptowania :) ... sądzę, że film jest bardzo dobry dla tych co lubią filmy baśniowe, z magią itd. ... mimo iż mam trochę latek na koncie nie odebrałem uczucia typu "jestem na to za stary" ... mogę ten film polecić każdemu co lubi taki klimat (fantasty) .... 9/10 ... byłoby 10/10 gdyby nie zakończenie bitwy - no nie daruje :D ... no i to, że cały film w sumie opiera się na przepowiedni ... nie lubie filmów z przepowiedniami ... jakoś mnie irytuje fakt, że coś z góry zostało ustalone ... sam fakt istnienia przepowiedni powoduje, że już można się domyślać co i jak :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, jakoś mam zupełnie inne odczucia w stosonku do narnii/

Film był tak przewidywalny ze masakra... Gra aktroska dzieci TRAGEDIA, wogle film taki przesłodzony[amerykański] czego nie znosze. /daje 6/10 głownie za efekty faboła wcale nie zadobra ile to juz razy BYŁO ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bardzo przyjemnie się oglądało, efekty ładne, zwłaszcza finalna bitwa wywarła na mnie mocne wrażenie ... zawiodłem się tylko na końcu bitwy - dziwne zakończenie :( ... ale do zaakceptowania :) ... sądzę, że film jest bardzo dobry dla tych co lubią filmy baśniowe, z magią itd. ... mimo iż mam trochę latek na koncie nie odebrałem uczucia typu "jestem na to za stary" ... mogę ten film polecić każdemu co lubi taki klimat (fantasty) ....

he he he moja mama tez tak powiedziala jak go obejrzala i musze powiedziec, ze zdziebko prawdy w tym jest tylko sie trzeba przemuc, niestety ja sie nie dalem i dla mnie Narnia jest taka sobie, juz sami odwurcy glownych rol no ja poprsostu nie mogle patrzec na takich paszczakow, nie pasowali mi tam jak nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he he moja mama tez tak powiedziala jak go obejrzala i musze powiedziec, ze zdziebko prawdy w tym jest tylko sie trzeba przemuc, niestety ja sie nie dalem i dla mnie Narnia jest taka sobie, juz sami odwurcy glownych rol no ja poprsostu nie mogle patrzec na takich paszczakow, nie pasowali mi tam jak nie wiem co.

 

 

No muszę przyznać, że w kilku scenach aktorzy grali swoje role dziwnie ... choć wydaje mi się, że najlepiej grała aktorka grająca Łucje ... i co do tej roli nie mam nic ... reszta a zwłaszcza Edmunt miał pewne dziwne zjawiska ... nie podobało mi się też powód, który poprowadził wszystkich do szafy - jakoś mnie to rozbawiło :) ... jednak jakoś mi to wszystko nie przeszkadzało, a raczej przesłoniła mi to reszta bo w czasie filmu nie zwracałem na to uwagę - teraz gdy czytam Ciebie misiold faktycznie - wspominam film i muszę przyznać, że aktorzy główni czasem grali dziwnie ... brakowało też tego "szoku" po przejściu przez szafę ... w sumie żaden z bohaterów nie wykazywał jakiegoś dużego zdumienia ... tylko (nie pamiętam imienia) ... ta starsza dziewczyna ... jakieś teorie tylko głosiła ... że to nielogiczne itd. ... to dopiero była paranoja według mnie :D ... no ale jak mówiłem ... na początku oglądania film mi się nie podobał ... później zaczął do mnie przemawiać pozytywnie ... mniej więcej od tego momentu gdy znajduje ich bóbr :p ... nie zmienię mojej oceny ... sądze, że film jest dobry mimo, że czasem aktorzy dziwaczeją ... moja ocena jest po oglądnięciu filmu, a w czasie tego nie zwracałem dużej uwagi na to zjawisko bo jak już wspomniałem bardziej mnie "atakowała" fabuła, efekty i klimat filmu ... ;) ... ale gdybym miał teraz dodać przemyślenia co do filmu to ocena spadnie ... dałbym 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm w takim razie polecam ci "Basn" tak to sie chyba nazywalo, z mlodziutkim Tom'em Cruise'm, film stary ale nadzwyczaj jary!!

:confused: ...weź idź...

 

Gra aktorka zai.ście "dziwna" troche była. Mnie troche draznił perfidny Brytyjski akcent małej grającej Łucję. Właściwie to cukierkowość filmu trzeba by bylo wybaczyć...w końcu to film dla dzieci. Mnie dziwiła tez bardzo filozofia filmu. Nie wiem jakie były zamierzenia C.S.Lewisa ale dawał rade wprowadzać chaos. Zwierzęta gadają po angielsku...wierzą chyba w Boga, mają święta Mikołaja i wogóle juz nie wiedziałem o co chodzi. W filmie miesza się okultyzm z religią...a w końcu to dziwne zestawienie. Ale może to ja tylko czegoś nie rozumiem. Minusem jest jeszcze duzy odchył od treści ksiązki...nie lubie czegoś takiego. Po takim zabiegi nie raz z ksiązką, film łączy jedynie tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm w takim razie polecam ci "Basn" tak to sie chyba nazywalo, z mlodziutkim Tom'em Cruise'm, film stary ale nadzwyczaj jary!!

Tytuł to "Legenda"; klimat świata przedstawionego niesamowity; fabuła bardziej dla dzieci;

 

btw, z baśni to polecam niezrównaną "Baśń o ludziach stąd" z 2003 r. Wytwórni A'YoY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Minusem jest jeszcze duzy odchył od treści ksiązki...nie lubie czegoś takiego. Po takim zabiegi nie raz z ksiązką, film łączy jedynie tytuł.

 

Nie czytałem tej książki ale się zgodze ... i tez tego BARDZO nie lubie ale brak znajomości tej literatury mnie usprawiedliwia :o ... swoją drogą kiedyś czytałem Solarisa ... książko mi się bardzo spodobała ... w tym samym miesiącu miałem okazje oglądnąć film na podstawie książki ... o ranyyy ... cieszę sie, że najpierw przeczytałem książke bo film był dla mnie dość zły i gdybym go oglądną przed lekturą ... chyba bym po książkę nie sięgną, a książka jest naprade dobra :D

 

Transporter 2 = oglądałem już wcześniej ale uznałem, że się wypowiem ... według mnie film ma bardzo dobre efekty ... tylko efekty ... "bajka" jakich mało ... film mi się bardzo nie podobał ... brakowało tam jeszcze NEO ... bleeeee ... przesadzili ... zwłaszcza scena pozbycia się bomby z pomocą dźwigu mnie zirytowała :( ... polecam film tylko tym co lubią oglądać efekty ... bo reszta według mnie jest kiepska ... 3/10

 

K-pax - Oglądałem troche temu :D ... nie wiem jak opisać ten film ... ale jest bardzo ciekawy ... w sumie do końca nie wiadomo czy główny bohater to kosmita czy nie (dla tych co nie słyszeli o filmie ... główny bohater podaje się za kosmitę mimo iż wygląda jak człowiek ... pochodzi z planety K-pax ... z tą teorią szybko trafia do zakładu psychiatrycznego :rolleyes: ) ... pan "ufok" okazuje się być bardzo mądry i cwany ... sam zaczyna leczyć ludzi co się troche nie podoba jednemu doktorkowi ... zwłaszcza, że jego specyficzne metody przynoszą pozytywne skutki ... do tego "ufok" ma ogrmną wiedze na temat kosmosu ... nawet jego doktorek zabiera go do obserwatorium kosmicznego gdzie naukowcy go sprawdzają ... no i szczny im opadają ;) ... tak czy owak "ufok" informuje po pewnym czasie, że za pare dni wraca do domu... ocena 10/10 ... film piękny dla tych co lubią ten typ filmów i im go polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowieści z Narnii - zostalem "zmuszony"do obejzenia tego filmu, czulem sie na nim jak zawodowy hooligan angielskiej ligi w przedszkolu dla najmilszych dzieci na swiecie, nie wiem , ale jakos Baśnie mi nie wchodzą. Wole fanasy, bo tam az na sile zawiewa Lippy and messy z tvp1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1- Czego chcesz, czy naprawde nie ma w tobie za grosz dziecka?? :]

 

Stradivalius- a no wlasnie, dzieki za poprawke, glupia pomylka, rozumiesz juz nie te lata :P

 

Ostatnio obejrzalem Monachium... fajny fajny zwlaszcza zdjecia ale nadal nie to czego bym sie po Spielberg'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISOLD czemu tak bronisz tej narnii ??? - kicha i tyle/jak dla mnie/ zadnego wrazenia nie robi... Miało być tekie super hiper, a okazało sie zle opowiedziana bajka... Dobra dajmy spokoj tej "NARNI" ...

-+-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wspominaj tu tej bajki bo mna telepie - jak mozna dzieci katowac takim programem...

Taki praogramy zabijają inteligentne dzici a te głupie jeszcze bardziej głupieją:P. To nie moja sprawa...ale jak bende emerytam to jak sobie pomyśle, że bendą mnie utrzymywać już wówczas dorośli ludzie którzy juz teraz uciekają z pierszych lekcji w podstawówce...:/

 

K-pax - Oglądałem troche temu :D ... ocena 10/10 ... film piękny dla tych co lubią ten typ filmów i im go polecam :)

Popieram (!) i także polecam. Film fantastyczny. Muzyka bardzo klimatyczna. Też mi sie podobała:)

CzAk1- Czego chcesz, czy naprawde nie ma w tobie za grosz dziecka?? :]

Grasz...we mnie są całe dwudziestki aż bys się mógł zdziwić...ja jeszcze klocki Lego na półce trzymam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film może nie nowy, nie wiem czy tu opisywany.

Man on fire, dramat sensacyjny. Świetny scenariusz, muzyka , wszystko. Jedyny film, który był w stanie mnie wzruszyć ;) W sumie mógłbym cos napisać, ale nie chcę niczego zdradzać poza tym, że film jest na prawdę godny obejrzenia.

 

No a poza tym, ostatnio widziałem też Hitch'a, fajny film, ale żadna rewolucja. Mimo to, też polecam, chć juz nie tak gorąco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

Ja stane w obronie Narni może nie miała ona super gry aktorskiej i można czepiać sie fabuły jednak taki filmik ogląda się dla relaksu i poprawienia humoru i tak też on na mnie zadziałał : )

Ostatnio miałem przyjemność obejrzeć filmik Garden State i go chę polecić. Niby taki sobie, ale po obejrzeniu można się uśmiechnąć i to bynajmniej nie z radości, że się skończył : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jej nie bronie, tez mi sie srednio na krzyz podobala :) ale film przypomnialy mi sie stare dobre filmy fantazy, typu wlasnie "Legendy", czy choc by "Niekonczacej sie opowiesci" ktore strasznie "liubialem i lubie" :)

CzAk1- stry spoko :) to mialo podtekst zartobliwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"niekonczonca się opowieść" była o wiele lepsza od narnii...

"Grind" oglądał ktoś ? FAjny, dość dobra gra aktorska film spoko, dale rade :]

Całkiem śmieszny i mozna na tricki popatrzec :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiedzony dwór - na HBO jakoś przypadkiem sobie oglądałem :) ... gdy zobaczyłem tytuł pomyślałem sobie ... o horror - super :D ... taki z tego horror jak z filmu Armia Ciemności ... ładny ubaw ... film mi się podobał choć fabuła ja dla mnie dziwaczna ... nie podobało mi się, że samobójca trafił ostatecznie do nieba ... ogólnie fabuła jakoś do mnie nie przemówiła ... według mnie słaba ... ale film nadrabia to humorem ... i mimo wszystko spodziewałem się na końcu czegoś w stylu walki duchów ... a tu zły duch otworzył wrota do piekieł ... nie wiem po co ... chyba by ukarać inne duchy zesłaniem ich do piekła zwłaszcza, że duch będący przyczyną problemu to duch samobójcy, a tu tylko zły duch (ten co otworzył piekielne wrota) został pojmany przez ognistego "smoka" do piekła ... bleeee ... moja ocena -8/10 ... minus ... no ta fabuła :rolleyes:

 

 

Apropos Armii Ciemności ... to jest kontynuacja ... ktoś wie jak się nazywała pierwsza część? Proszę o tytuł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos Armii Ciemności ... to jest kontynuacja ... ktoś wie jak się nazywała pierwsza część? Proszę o tytuł

 

Evil Dead (tytuł pl - "Martwe Zło"). Potem było Evil Dead 2, a "Army of Darkness" jest częścią nr 3. Był jeszcze prequel, "Within the Woods", nakręcony ok. 1978, nigdy nie publikowany - do zdobycia wyłącznie na p2p (kiepska jakość). Reżyser wszystkich: Sam Raimi

 

P.S.: To już któreś pytanie o "Evil Dead" w tym wątku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Descent (Zejscie) - pomyslalem ze moze byc dobre, jednak w/g mnie film kompletnie nie wyszedl :/, nieudany horror; przez pierwsze 40 min. nic sie nie dzieje (!) (choc poczatek zapowiadal calkiem fajny film), potem zaczyna sie co nieco rozkrecac, ale i tak jak dla mnie klapa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aspenboy -> Zaglądam tu od pewnego czasu, jakoś mi się nie chciało czytać całego tematu :) ... hmmm ... nie wiedziałem, że to trzecia część ... widocznie oglądałem drugą i trzecią ... hmmm... dzięki za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na razie nie slyszalem zadnej dobrej opini o "Zejsciu" ale za to jest inny świetny horror: SHUTTER (co prawda nie japoński, ale z tych samych okolic - z Tajlandii).

Imo trzyma klimat cały czas i jest pełno momentów gdzie mozna sie niezle wystraszyć. jeden z najlepszych horrorów jakie widziałem. polecam na dobranocke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a co powiecie na "Godziny zemsty"? Wg. mnie jeden z lepszych filmow z Gibsonem (lepsza chyba byla "Teoria Spisku").

Wracajac do "Evil Dead" - ilu z nas nie wychowalo sie na tym horrorze? Z lezka w oku przypomina mi sie, ze byl to chyba pierwszy moj horror. Nie wspominajac o "Zywych trupach" - tych pierwszych, prawdziwych. Ten film zawsze dzialal na dziewczyny, ktore przytulaja sie do ciebie przy pierwszych krwawych momentach... Ech, stare czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a co powiecie na "Godziny zemsty"? Wg. mnie jeden z lepszych filmow z Gibsonem (lepsza chyba byla "Teoria Spisku").

 

Filmy super, osobiscie moj ulubiony aktor (jeden z najbardziej ulubionych) i dokladnie te dwa filmy lubie najbardziej, no oczywiscie "Zabojcza bron" jeszcze, ale chyba kazdy lubi ta serie :)

 

anJek normalnie jestes najwiekszym spamerem na forum :P, szesc postow w 4 lata :D, hehe, niezle :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Underworld Evolution - Czy ja wiem ... według mnie plusy filmu i minusy dają wynik bliski zera ... dla mnie w filmie najistotniejszy jest klimat i fabuła oraz koniec ... i właśnie koniec filmu mnie zirytował bo nie wiem właściwie o co chodzi :( ... o ile pamiętam jeśli zginie pierwszy wampir czy wilkołak ... cała rasa zginie ... tak przynajmniej zrozumiałem ... ostatni wampir ginie i zaraz scena jak główna bohaterka stoi w świetle Słońca ... że niby stała się człowiekiem? Toż to najgorszy koniec jakiego się mogłem spodziewać :eek: ... z drugiej strony wcześniej wampirzyca pije krew innego wampira która miała ją uczynić "przyszłością" ... i właśnie z drugiej strony mogła aż tak ewoluować ... to już lepsza interpretacja końca ... co nie zmienia faktu, że to moje teorie, a co za tym idzie ... nie rozumiem końca filmu co sprawiło, że obraziłem się na ten film :mad: ... jak mnie irytują filmu z kilkuznacznym końcem bez najmniejszej sugestii ...

 

 

Dałbym Underworld Evolution ocenę 7/10 ... ale ze względu na koniec zmniejszam ją na 5/10 ... jestem uczulony na filmy bez jasnego końca ... NIENAWIDZĘ ICH :/ ... chyba, że szykuje się kontynuacja ... wtedy wybaczę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thud -> przylapales mnie, przyznaje sie bez bicia, ze zalozylem konto lata temu i do tej pory tylko "podgladalem" posty zamiast sie wypowiedziec. To pewnie dlatego, ze grafike "robie" od paru lat, ale mam wrazenie, ze nie bardzo jest sie czym chwalic ;) W czwartek jednak zamieszcze WIP'a - tworzenie glowy, wiec sprawdz mojego 6go bodajze posta ;))) bede zaszczycony.

Co do filmow - Underworld Evolution - nie widzialem jeszcze, mam tylko nadzieje, ze nie psuje klimatu jedynki, chociaz Selena to wystarczajacy powod do ogladniecia ;)

A co powiecie na "Powrot do przyszlosci"? Wg. mnie kazda czesc wymiata, a teksty bawia do dzis, mimo paru ladnych lat od premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Underworld evolution daje 8-/10 "zaje-bisty" filmik, akich teraz mało.

Świetny klimat, fabuła ok, dobra akcja.

A pozatym Selene jast taka ładna...

 

 

Ja tak dodam ...

 

klimat - :D

efekty - :D

gra aktorska, jak i wygląd aktorów - :D

Fabuła filmu - :( ... wielki silny wampir pędzie ratować brata wybijając wszystko co stanie mu na drodze ... bleee ... jakoś to do mnie nie przemówiło ... ale nie móie, że jest całkiem złe ... reszta fabuły całkiem...

"Stan" - :mad: ... Już w pierwszej części mi się nie podobał konflikt miedzy rasą wampirów a wilkołakami ... i sposób walki ... pistolety itd. ... ale trudno spodziewać się czegoś innego po drugiej części ale jakoś strzelanie z karabinu maszynowego z helikoptera do wilkołaka mnie zwyczajnie rozbawiło. Caly finalny pojedynek był według mnie do pupy ... nie wiem czemu ale wydaje mi się, że pierwszy na świecie wampir walczył znacznie słabiej i mniej zaciekle niż wcześniej ... a sposób jego pokonanie mnie ... eee ... zirytował ... wielki silny wampir tak łatwo pokonany? Bleee ... Tak walczył o braciszka to czemu dostrzegł go dopiero gdy gubił głowę? Gdyby tak mu zalezało na bracie ruszył by mu ze wsparciem nawet gdyby miał oberwać ... w ogóle końcowe sceny jakieś słabe. No i koniec pokazujacy wampira w świetle Słońca. Nie daruje! Chyba, że szykują dalszą część ... jak zobacze to pomyśle nad wybaczeniem :p

 

CZY KTOŚ MI MOŻE WYJAŚNIĆ KONIEC FILMU?! Z jakiej paki wampir stał w promieniach Słońca? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY KTOŚ MI MOŻE WYJAŚNIĆ KONIEC FILMU?! Z jakiej paki wampir stał w promieniach Słońca?

 

Ojciec Marcusa dał Selenie nieco swojej krwi (na statku), więc zyskała sporą część jego mocy. Pewnie nastąpiła u niej mała "evolution" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Marcusa dał Selenie nieco swojej krwi (na statku), więc zyskała sporą część jego mocy. Pewnie nastąpiła u niej mała "evolution" ;)

 

 

Wiem, wiem o tym ... nawet wspomniałem o tym w poście #1093 - aby nie było, że pominąłem tak istotną scene ... z reguły oglądam filmy z uwagą chyba, że film jest zdeczka do pupy, jednak Underworld Evolution nie zalicza się do tej kategorii :rolleyes: ... sam jednak aspenboy zastosowałeś słowo "Pewnie" sugerująca nutkę braku pewności ... a ja już tak mam, że od filmu wymagam wyraźnego końca ... przecie śmierć Marcusa miała uśmiercić cały gatunek ... a jeśli mowa była tylko o wampirzych cechach? Bleeee ... jeśli nie będzie kontynuacji to film 5/10 ... jeśli będzie ... 7/10 ... mam obsesje na punkcie końców filmów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie kochaj - R E W E L A C J A (jednym slowem, ogolnie rzecz biorac) :) Cale kino smialo sie co trzeci dialog, genialna wprost Michalina winduje poziom calego filmu wysoko w gore, a ja za plus przypisuje temu filmowi takze "czystosc, piekno" zdjec - wreszcie nie ma polskiej biedy, blokowisk i innych tego typu wymyslow i uzalania sie jak to Polak ma zle. Bohaterowie filmu zyja na nienaturalnie (jak na nasze warunki) poziomie, ale nie jest to tez niesamowity przepych i kazdemu moze sie to zdarzyc.

Pokazano Warszawe sloneczna, piekna, nowoczesna co razem z zasobnymi portfelami naszych bohaterow daje spojny i bardzo przyjemny w odbiorze obraz.

Dwie rzeczy do ktorych mozna sie na sile przyczepic to gra aktorska Zakoscielnego i Juli (w paru miejscach). Chociaz nigdy nie umiem powiedziec na czym polega dobra gra i czy aktorzy w danym filmie byli super czy moze nie, to jednak tutaj bylo to dla mnie wyrazne. Jak ktos jest maniakiem kina to moze mu to przeszkadzac.

Druga rzecz to pojawienie sie (z niewiadomych przyczyn) Stenki i Zmijewskiego w jednej scenie. Tak przyklejone na sile i absolutnie niezwiazane z fabula ze trzeba to chyba uznac za reklamowanie widzowi ze zaraz po aktualnym seansie moglby sie wybrac na druga czesc "Nigdy w zyciu" - innego przeslanai w tym nie widze.

Trzymam kciuki co by wszyscy rezyserzy wzieli sobie do serca ze ten nasz kraj to nie tylko blokowiska i jeden wielki margines spoleczny.

Od dawna zaden polski film, ktory nie jest pelna wulgaryzmow komedia, az tak mi sie nie spodobal.

 

Polecam goraco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dal 8/10 za sama Selene :P bo film to w sumie krwawa jatka...

 

mi sie w sumie dlatego podobal Underworld:Evolution :], lubie filmy gdzie jest duzo akcji i walki i w dodatku glowni bohaterowie to nie ludzie :) super.

Ogladajac ten film od razu przypomnialy mi sie filmy Van Helsing i Hellboy, ktorym tez dam nawet 9/10, po prostu lubie takie klimaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy thud, ale klimaty w takich filmach to tylko FX. bez efektów wyszła by tylko pusta nic nie wnosząca jatka. taka wolna amerykanka - holyłódzki szit.

zdecydowanie bardziej popieram ambitniejsze projekcje. niezależne kino, krótkie shorty, dokumenty.

ostatnio na moim ekranie klasyka polska : "Czterej pancerni i pies ". Pomimo biedoty efektów mógłbym godzinami ślęczeć przed TV :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy thud, ale klimaty w takich filmach to tylko FX. bez efektów wyszła by tylko pusta nic nie wnosząca jatka. taka wolna amerykanka - holyłódzki szit.

wiem, wiem :), ale nie tylko takie filmy ogladam :], jak film nie ma FX to tez z checia go ogladam o ile mnie wciagnie (chocby wspomniana wczesniej teoria spisku czy godzina zemsty :))

 

Co do 4 pancernych to wstyd sie przyznac ale jeszcze tego nie widzialem i jakos mnie nie ciagnie do tego :/

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety, underworld nie jest az taki zły...

ten film jest taki zaje-fjany bo świat jest alternatywny, inny...

To tak samo jak z popularnoscią matrixa, chociaz na to wpłyneło jeszcze innych czynnikow, ale nie ma co porownywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności