Skocz do zawartości

Viz 3d: osiedle


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wrzucam wizualkizację osiedla. Kiedyś robiłem na zlecenie modele tych budynków a teraz postanowiłem to odświerzyć i zrenderować. Architektura nie podlega krytyce. Nie jestem autorem projektu, jedynie wizualizacji.

Pozdrawiam. Siwy

 

ulica.jpg

 

 

gorny2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ludziki photoshop czy modele ?? bo jak photoshop to bym lekko rozjaśnił tych z prawej na chodniku

 

samochody to RPC czy mi sie wydaje bo felgi mają płaskie :P

 

fajne niebo ;] no i trawa - czym robiona ??

 

ja sie niemam do czego przyczepić zabardzo bo nie widze jeszcze zbyt wiele :P jak dla mnie gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super , szczegolnie ta z poziomu czlowieka

w tej z locie ptaka rozbawily mnie te domki z otoczenia - zwykle boksy z mapą elewacji ? :) , na dachach przydalyby sie jakies kominy , wentylattory , dylatacje

 

miodzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wyglada elegancko aczkolwiek:) troche ma sie wrazenie ze budynki sa plastelinowe, moglbys jeszcze AO jakis maly dac, podobaja mi sie te sklepy na dole, ja bym nie mial cierpliwosci do tego... dobrze sobie poradziles z otoczeniem. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vizka bardzo fajna, pierwszy przedni render jak to już ktoś powiedział " full profeska", a 2gi taki sobie.

 

WIERZBA - po prostu nie umiem wstrzymać jak Ty się sprzętem i softem chwalisz ;) oryginał ... hah...

 

P.S. max 3 linijki podpisu, taki regulamin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności