Skocz do zawartości

Silver Award : BMW x6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Teraz ja dorzucę swoje 3 grosze. Nie bedzie kolorowo.

To co mnie drażni:

- brak klapki wlewu paliwa

- brak osłon spryskiwaczy pod przednimi światłami

- kierunkowskaz boczny nie w tym miejscu co trzeba

- przednie słupki są krzywe (oryginał tak nie ma)

- nędzne jest to lusterko we wnętrzu (wiem, że to tylko żeby było, ale bez przesady)

- ramka wokół szyby przedniej nie taka jak trzeba (w małej tylnej wogóle jej nie ma)

- nad tylnymi światłami jest ostra linia, czego nie ma w oryginale

- strasznie razi mnie to, że widać wszstykie bebechy przez atrapę chłodnicy (gdzie jest chłodnica? na referkach nie było? sam intercooler w zderzaku nie wystarczy - chyba każdy wie do czego on służy)

- plastik się tak nie błyszczy (patrz render z przodu)

 

Zdecyduj się czy robisz concept, czy wersję produkcyjną.

 

Niektóre bugi pominąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- brak klapki wlewu paliwa

 

right

 

- brak osłon spryskiwaczy pod przednimi światłami

 

sa zderzaki bez i z :)

 

- nad tylnymi światłami jest ostra linia, czego nie ma w oryginale

 

jest ale nie az tak, tu sie nie wybronie :D

 

- przednie słupki są krzywe (oryginał tak nie ma)

 

nie wiem o co loto :)

 

- strasznie razi mnie to, że widać wszstykie bebechy przez atrapę chłodnicy (gdzie jest chłodnica? na referkach nie było? sam intercooler w zderzaku nie wystarczy - chyba każdy wie do czego on służy)

 

myslalem ze IC to chlodnica ? xD

 

- Zdecyduj się czy robisz concept, czy wersję produkcyjną.

Niektóre bugi pominąłem.

 

Wybacz, nie dzialam w nurbs zeby bylo ultraidealnie i ogranicza mnie czas ;p

 

Dawaj reszte bugow, na sile kazdy cos znajdzie :)

Edytowane przez ReflectVision
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ic to chłodnica powietrza doładowanego, a normalna chłodnica chłodzi płyn (borygo, petrygo czy inne ustrojstwo :p)

 

słupki przednie wyglądają dziwnie na renderze centralnie z przodu

 

mi ogólnie bardzo się podoba, a pierdółek się nie czepiam bo wiem jak to jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne zderzaki bez spryskiwaczy jakie widziałem to te na gipsowych conceptach ;)

 

Co do słupków:

slupki_mini.jpg

 

Intercooler chłodzi powietrze dolotowe, chłodnica silnik. Tak jak to już kolega napisał.

 

Sprwadź jeszcze raz referki i zobacz, że za atrapą są poziome żeberka chłodnicy.

 

W sumie to najbardziej drażnił mnie brak chłodnicy i te słupki. Co do tych pominiętych to już tak na siłę troche były (np. zbyt stare wycieraczki, na referkach światła wydają się wchodzic odrobinę pod maskę).

 

Rendera się nie czepiam, bo mi się naprawdę podoba :) Bardzo ładnie Ci to studio wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne zderzaki bez spryskiwaczy jakie widziałem to te na gipsowych conceptach ;)
czek dys ałt

http://img529.imageshack.us/img529/1598/69075037sp6.jpg

:)

 

Krytyka przyjęta, dzieki za opinie :)

Na swoja obrone moge jedynie powiedziec ze wszystkich bledow jedna para oczu nie wypatrzy niestety i spedzajac tyle godzin nad modelem poprostu juz sie ich nie zauwaza. W nieskonczonosc tez nie mozna nad nim siedziec poprawiajac w kolko jeden blad i zaglebiajac sie w niekonczacy detal, robilem tak kiedys i modele konczylem po kilku latach :D

 

Pozdrawiam, mam nadzieje ze grzechy za bledy odpuscicie, przy nastepnym modelu przysiade bardziej :)

Edytowane przez ReflectVision
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się już o renderach wypowiadałem (są świetne) ale teraz wypowiem się odnośnie samego samochodu - jest naprawdę świetny (nie chodzi mi o właściwości jezdne bo nie miałem nim okazji jechać). przed chwilą wróciłem z turne po salonach w białymstoku i będąc w salonie BMW właśnie zachwycałem się 2 modelami - serii 1 (3 drzwiowa wersja) i seria właśnie x6. wygląda o wieeele lepiej niż na fotkach. to całkiem spory samochód jest i kompletnie nie zgadzam się z opiniami że to nieprzemyślany i brzydki samochód. Pójdźcie do salonu i sami zobaczie. naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Digartu Dnia :] rzadko zdarza się tam cos z 3d

 

//edit, no i graty tych komentów

 

projekt* technicznie swietne, wiem. Pewnie milion ludzi sie odezwie, ze nie mam prawa kerytykowac, bla bla bla.

 

Niemniej jednak.... czy to jest sztuka? to jest zdjecie reklamowe, nie ma przeslania, ale ok, niech bedzie digartem dnia, wyglada jak baner na jakichkolwiek innych stronach. Prawdziwa sztuka na tym portalu pozostaje niedoceniona(nie mowie tu o sobie).

 

Zrobilismy eksperyment, dupy sprzedaja sie tu znakomicie, a to, co jest sztuka pozostaje wywalone, albo niedocenione.

Edytowane przez d00b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności