Skocz do zawartości

Obrazek Evolution


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ojj, no ale dolna warga nie jest tak wklesla:) Ten \"dolek\" na gornej tez jakby za szeroki.

 

Poza tym niczego sie nie czepiam, ladny render:)

 

Yhh.. ta warga przyprawia mnie o dreszcze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, wsomie niezle., troche mozna by sie jeszcze z światłem pobawic, szczegolnie po prawej stronie obrazka, straszne horror vacui, nie ma gdzie palca wlozyć :) przydało by sie trochę oddechu.. co do techniki nie udzielam się, bo zdaje sie ze jestes oblatany, chyba ze kształt nosa i ust to nie do konca twoje zalozenie, lecz jakies deformacje po \"spawaniu\" ??:):) no i to tło jeszcze nie dokońca... ale tak pozatym to jedna z lepszych pracek jakie widuje na forum. animiki tez miales spoko, tylko wyjątkowo nieudacznie wykonanne od strony \"animacyjnej\" i filmowej, warszat natomiast budzi respect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O aż miło wejść ostatnio na forum :>

 

 

Praca dobra owszem owszem, tylko tak nie do końca trafia w mój gust, a i wstydził byś się... ja rozumiem że nikt nie lubi mapowania... ale nie przesadzajmy z tą niechęcią. Mnie to jakoś razi.

 

W ramach podsumowania, gratuluję udanej pracy :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa praca, wysoki poziom, kolorki, dynamika... Mniam! Zastanawiam sie czy slusznie wybrales taki kadr ? Ja bym poeksperymentowal z ciasniejszym portretem itp. + zgodze sie z wypowiedzia Damiana :)

Duzy pozytyw!

pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba calosc, czepilbym sie tylko tego ze gdzie niegdzie texturka jest lekko rozmazana (na twarzy) ale to tylko to, reszta jest piekna :).

 

btw mi sie ta warga podoba, podkresla charakter postaci ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI też się podoba. Troszkę się jednak rozjechało na szyi. Jednak nie razi za bardzo inne szczegóły przykówają uwagę. Miłe w oglądaniu. Wargi zwyczajnie ściagnięte, facet jest chyba bez zębów.

Dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Połki

No właśnie, czepili się tych warg, a gościu zrobił poprostu taką minę, bo jaden z przwodów mu sie poluzował:D Nie ma co, praca pierwsza klasa, a jakieś drobne niedociągnięcia są przyćmione ogólnym ql efektem:)

 

Pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

Niesamowite, podoba mi sie bardzo, szczegolnie kolorystyka:) , poza siateczka ciekaw jestem bardzo jak to wygladalo od razu po wyjsciu z maxa. Moze dałbys takiego \"czystego\" renderka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności