Jump to content
ptaszek

[SSAT]: "mrowienie w kroczu"

Recommended Posts

[PL]

Straszne skutki awarii telewizora (mrowienie w kroczu) odczuwa robot, który nie uszczęśliwi dziś swojej wybranki.

Prace z kartonu wykonały dwa Superżuki

[EN]

The terrible results of TV set breakdown:

The robot who won't make his love happy today feels perineal tingling.

This carton work was by two Superbeetles.

66a7c30c8ba10ead.jpg

wersja 800x500 http://images44.fotosik.pl/14/66a7c30c8ba10ead.jpg

wersja 1200x750 http://images33.fotosik.pl/373/b0135e3cc52bf780.jpg

wersja 1920x1200 http://rapidshare.com/files/148645552/mrowienieWkroczu_1920x1200.jpg.html

Dzieki wszystkim za pomoc :)

A jesli ktos wie jak jest "mrowienie w kroczu po ang. to prosze o info :D

Edited by ptaszek
  • Like 1

ekhem... ciekawy temat... czekam na pierwsze koncepty i powodzenia w Bitwie :)

ale to jest piękny temat na łóżkową tragedię :D gdzie za tym "panem", w tle leży w łóżku zawiedziona pani :D Oczywiście pani ma dodatkowy TV zamiast klatki piersiowej wyświetlający piersi hehe :D

eee niaktualne.. wracam do pierwszego szkicu. wpadl mi do glowy nowy chory pomysl :))))

Edited by ptaszek

powrot do szkicu w pelnym odwzorowaniu wydal mi sie najfajniejszy :)

Pomysl z babeczka supcio (dzieki Creator), ale cyc.. piersi nie robie z tv bo to za duzo by bylo tego dobrego :))

mysle teraz czy poprostu zrobic scenke w takim stylu czy tak, zeby wygladalo na zrobiona z pudelka po butach, z kartonu i papieru i innych "rzeczywistych" gadzetow. Mam zamiar dorobic jeszcze jakis zyrandolik, szafeczke, kredens, fotel i okno, a za oknem slonce , ptaszek na parapecie (wszystko z "papieru")

mysle tez jak zrobic poduszki i koldre.. macie jakis pomysl? papierowa czy moze z materialu? ze niby uszyte? :)

chyba na koniec zrobie z tego wieczor :) dzieki za pomoc

4a78b6c27793925f.jpg

hyh dzieki :) jak nie jak tak :) ale zeby nie bylo watpliwosci ze cos sciemniam to chyba dodam takie elementy jak np lampka z zarowka taka z latarki, czy zyrandol z koralikow niby zrobiony. ze niby real przedmioty:)

za duży, lepiej koło łóżka narysuj i wymodeluj małą szafeczkę, na niej postaw lampkę by oświecała Panią Kartonową :)

podłoga sie troche skrzaczyła przez to światło no a babka faktycznie mogłaby być bardziej oświetlona. Super pomysł :) powodzenia

dzieki :) kontrast zmniejszylem i podmienilem posta. :)

szafeczke chyba dorobie ale nie wiem czy z lampka, bo boje sie przedobrzyc.

planuje jeszcze zrobic:

listwy przy podlodze, szafke, komode, okno z zaslonami powiewajacymi i cos z sufitem, moze lampe jeszcze jakas :)

co do podlogi to myslalem zeby tak zostawic.. ze niby takie stare deski polakierowane, ale jeszcze sie pewnie to zmieni pare razy :))))

Brawo, naprawdę fajny pomysł na zrealizowanie tematu. jeśli chodzi o uwagi to powiem ci ze wygląda mi to bardziej na mrowienie w w żołądku niż w kroczu a w takim układzie koncepcja z łóżkiem traci sens. Pomyśl co z tym fantem.

życzę powodzenia

hej :) dzieki

moze pepek mu dorysuje ponad telewizorem? :)

myslalem ze to moze byc nie jasne, dlatego zrobilem obraz taki (tzn zmontowalem :P )

eb1dc647d2c85d63.jpg

wiem wiem.. nie jest on widoczny, ale moze przy duzym renderze i lekko zmienionej kamerze bedzie ok. nie chcialem go dawac na frontowa sciane, bo za duzo by sie dzialo.

Edited by ptaszek

Chyba nagrode publicznosci juz masz w kieszeni :D Sproboj wiecej takich trojwymiarowych obiektow powstawiac w stylu origami tupu krzeslo z kilku scianek i etc.

Może jakąś dużą szafe zarzuć tam za tym kolesiem bo tak troche pustawo tam masz, szafka mała na lampke przy łóżku oczywiście też sie przyda :)

nooo super praca się szykuje :) ciesze się ze mój pomysł się do czegoś przydał :)

swietny pomysl z takimi papierkowymi modelami krzywo powycinanymi ;) Pododawaj wiecej detali tez w takim stylu.

Szykuje sie niezla praca, trzymam kciuki

dzieki chlopaki za dobre slowa i wsparcie :)

bardzo pomagaja, zwlaszcza ze to moj pierwszy start w jakimkolwiek konkursie. :)

jako ze mam ostatnio malo czasu to daje maly update.

(dodalem zaslony, karnisz, szafke i lekko swiatla zmienilem, usunalem mgle za oknami i dodalem niebo)

1f02aa62413997e1.jpg

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy