Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:)...hmmm. Czy naprawdę są świetne? Myślę, że stać Cię na więcej! ..., a może nie? Widzę w nich wiele sprzeczności.ad. PR. Wybacz, ale mnie nie powaliły z całym szacunkiem. Jednak w klasie swej siedzisz nadal.

 

No są dobre .;)

Edytowane przez Lacedemon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksturę uzyskujesz za pomocą pędzla z opcja ? Bo na to mi wygląda, żadnych tekstur ze zdjęć nie widać.Dołączam sie do prośby kolegów dotyczącej nakręcenia krótkiego filmiku.

 

Prace bardzo żywe i klimatyczne.Mam nadzieje ze wkrótce pokażesz jeszcze więcej.

Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w duzej mierze techniki opisalem juz wyzej. poza oczywistymi custom brush, bmixowanie i blending warstw, custom clone brush z starych prac i fot, wymazywanie customowymi brushami, masa. wszystko to poprzedzone prostym szkicem dla wydobycia koloru, klimatu i conceptu pracy. i na calosc nie wiecej niz 6-8h, porpsotu strasznie mecza mnie dluzsze prace i chyba ostatnia nad ktora siedzialem dluzej byla barbarzynka. reszta to tanie tricki do uzyskania dobrego efektu.

 

co do filmiku, raczej sie nie skusze, nie mam cierpliwosci do takich rzeczy ;)

 

edit: jakobm mniej wiecej tak, do tego wszystko mixuje z texturami foto z clone tool, czasem jesli podpasi mi jakis caly kawal to wsadzam calosc, zmieniam odpowiednio kolory i zamalowywuje to co mi sie niepodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brushe to glownie zestaw wlasny. pare lat temu barotieri z ubisoftu umiescil zestaw swoich brushy i patternow (takich samych zreszta jak zauwazylem uzywaja vyle i viag) i z nich wygarnalem kilka najciekawszych, potem zwykle raz na jakis czas robilem cos nowego. do tego doszlo kilka patternow od john liberto i wyszla paleta. ogolnie korzystam moze z 20% tego co mam ale nie mam za bardzo ochoty tego czyscic :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kompozycja. Coś w sobie ma, trochę tajemnicy. Ładnie rysowana kurtka, choć do koloru na niej, to bym się przyczepił, ale to są już sprawy indywidualne. Na pewno nie dałbym tak mocno nasyconych żółci na blikach.

 

Jednak pracki wcześniejsze bardziej mnie rozwaliły, zwłaszcza ta ze statkiem. Kolor bezbłędny.

 

cytat:apropos kamykow, doskonale efekty mozna uzyskac z wspomnianym clone tool (clonuje fragmenty starych prac z uzyciem custom brusha), customowych brushy (z customowym taxture layering), mixowania warstw i wyostrzania niektorych elementow.

 

Robię prawie dokładnie tak samo :D tego tylko nie rozumiem: (z customowym taxture layering)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat:apropos kamykow, doskonale efekty mozna uzyskac z wspomnianym clone tool (clonuje fragmenty starych prac z uzyciem custom brusha), customowych brushy (z customowym taxture layering), mixowania warstw i wyostrzania niektorych elementow.

 

Robię prawie dokładnie tak samo :D tego tylko nie rozumiem: (z customowym taxture layering)

 

bardziej po ludzku ;) byloby texturowy pattern, lub define brush z konkretnej textury, ew tez pod dual brush.

 

zreszta.

obiecalem ze podziele sie brushami, wiec i to robie:

 

http://maciejkuciara.com/cptobvious.zip

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zrozumiałem :) Dzięki.

często właśnie wykorzystuję ten dual robiąc doraźne pędzle na tzw. jedno podejście. Oczywiście bawię się suwakami w ich ustawieniach, czasem niezłe pędzle wychodzą. , ale i często sam definiuję pędzelek, wcześniej rysując sobie detal: np. w kolczudze.

Chętnie zerknę na te pędzelki ;) thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem brushe. ..., wow! Z przyjemnością na nich popracuję.

Wielkie dzięki!

 

edit: ..., sprawdzam je sobie i dochodzę do wniosku, że nie sztuka mieć dobry aparat, niezłe zdjęcie ponoć można zrobić i wiadrem z dziurką :D

 

..,a tak poważnie, to widzę, że każdy z nich ma odpowiednie zastosowanie..., powiedzmy.

 

Stare lisy wiedzą, że sztuką jest użyć właściwego brusha we właściwym miejscu.

 

Niektóre są naprawdę kosmiczne. Wiela dobra tu wniosłeś.

Edytowane przez Lacedemon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia praca Prześwietna.Wypaśne kolorki i widać galarety robota.

Na jakich rozdzielczościach pracujesz w Photoshopie ?

A co do paczki pędzli to są świetne.:)

 

http://www.pandemoniumart.net/brushes/

swój zestaw oparłeś tylko na pędzlach Barontieriego i tych które sam zrobiłeś ?Czy malowałeś coś pędzlami z pozostałej trójki ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za brushe wielkie dzieki! Ostania praca ciekawie sie zapowiada, ladnie sobie poradziles z montażem, tylko usunąłbym tą czerwona skrzynke po prawej stronie bo wyglada jak dystrybutor coca-coli ;) i w klimat nie bardzo trafia ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności