Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Leopard 2A5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Prace na Leopardem uwazam za zamknieta !!. Pracowalem nad nim ponad rok i jest to moja pierwsza powazna praca za ktora sie zabralem. Co wazne i pewno malo kto da w to wiare ale nie mialem robic do niego zadnych textur !. Zrobilem je tylko i wylacznie pod presja forumowiczow ;). Mam nadzieje ze jakos z tego wybrnolem. Chcialem tez podziekowac wszystkim ktorzy mnie wspierali i dopingowali (na forum i gg). Nie bede tu wipisywal nickow bo gratki naleza sie wszystkim ktorzy mi pomagali ;) mniej lub wiecej ale pomagali :).

 

Zamieszczam dwie wersje (kolor i b&w). Pamietajcie ze u niektorych moze wygladac za jasno u niektorych natomiast za ciemno - kwestia monitora(?). To tyle co chcialem powiedziec.

 

THX i zapraszam do komentowania :)

 

Leopard_2A5_EVERMOTION.jpg

 

Pozdrawiam

Pionier

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nareszcie skonczony, gratuluje i zazdroszcze. [piwo]

 

Praca rewelacyjna, jedna z ciekawszych na tym forum.

Juz czekam na twoj nastepny projekt, oby rownie udany

 

PS. Szkoda ze nie dales wiecej ujec w szczegolnosci z frontu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją opinię już znasz...(rewelacja !!)

Praca poziomem, przypomina mi Abramsa, który kiedyś na forum tu gościł (starzy wyjadacze wiedzą o który mi chodzi..:P )

Gratuluję ukończenia pracy...

Mam nadzieję, że nie popadniesz w samozachwyt i zaraz \"wyjedziesz\" z nowym WIP\'em (tak po cichu liczę, że to też, będzie militarny WIP...:P)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super praca, bardzo ladnie wykonana jedyne co mi sie nie podoba to troche za polyskliwy bok i niezbyt dobre wpasowanie w tlo

co do bruzd po gosienicach to na moje oko ten czolg cofnal do pozycji w ktorej sie znajduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by zombo master

super ale skzoda ze inaczej tego nie pokazałeś nie szkoda ci roku na przedstawienie modelu tlyko w jexdnej pozycju??

 

Z tego powodu juz mi sie nad nim nie chce pracowac dalej. Dasz wiare albo nie, mialem tylko podszkolic umiejetnosci modelowania a tu wyszla cala scena. !. Mial byc sam model.... Do glowy mi nie przyszlo ze skonczy sie na tym co jest teraz.

 

Gdyby to fota byla to dostalo by sie do 3DTotal : >.

 

Dzieki za pozytywne i negatywne odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bardzo fajny wyszedła - ale jak już wspomniałem szkoda że żołnierz nie jest modelem 3D. Bardzo bym chiał zobaczyć jeszcze go (czołg) w innym ujęciu, bo juz kiedyś była mowa o : nie nakładaniu modelu 3D na zdjęcia w których na pierwszej warstwie jest orginalny model. mam nadzieje że wiesz o co chodzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Pionier

nie bardzo :(

 

Chodzi mi tylko o to że tło którym się posłuzyłeś jest tłem na którym widać prawdziwy czołg w podobnym ustawieniem jak twój - więc ciężko powiedziec co jest orginałem a co modelem (np. żołnierz - odrazu widać że jest na pierwszej warstwie).

Ale co ja się będę czepiał.

Pozdrawiam.

 

Ps. z chęcią bym zerkną na inne ujęcie twojego modelu (nawet bez tła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile model można uznać za doskonały to tło i połączenie czołgu z polaną jest do odlania, popracuj jednak jescze nad tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności