Skocz do zawartości

animation wip : xg-2


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

wiec.. pracuje aktualnie nad taka animka, modelik pewnie znacie, teraz jest zrobiony od nowa, mniej facow, of coz pod animke, poza tym juz kawalek scenerii sie wyalania, jeszcze calkiem sporo dojdzie mam nadzieje, w kazdym bardz razie kilka szotow daje, bez textur.

 

g210.jpg

 

 

g220.jpg

 

 

g228.jpg

 

g229.jpg

 

g230.jpg

 

g231.jpg

 

g232.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe jeszcze do zmodelowania zostalo kilka pojazdow zapychaczy kadru :) i pare postaci, no i moze jakas roslinnosc, plus troche podrasowanie tla molingiem, bo jakies takie nijakie, no i wymodelowanie miasta.. ale to niespodzianka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... no... SUPER narazie pomysl i modele sa wypasione :D pamietam ten modelik jak zaczalem dzialac na forum :D :o to bylo rok temu [lol] :D

 

Super... postaraj sie o klimat!! SUPER!!

Czekam na UPDATE!!

 

PozdroO!!

Kulexy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ładnie sie zapowiada ciekawe rozmieszczenie budynków.. no i rozmach :) Niom, nieźle!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zaczynam robic kolejne el. tla, narazie prosta ciezarowka, 2h z kawlakiem mi zajelo ja zrobic heheh, troche niedorobiona ale ona to glownym tematem nie jest.. no, i of coz robiona bez zadnych refernecji. calkowicie z glowy:)

 

truck01.jpg

 

truck02.jpg

 

g239.jpg

 

g238.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darkelf

rozmach jest... wykonanie tez... ale czarno widze tekstury hehe... mam nadizeje ze przebrniesz :)

 

dlaczego widzisz czarno? hehehe

nierozumiem...

 

 

 

lepiej podpowiedzili bysc cos o kompozycji... - jakies konkretne podpowiedzi - bo na razie to takie poklepywanie.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pwoli bede musial finiszowac ta scene bo moj sprzet zaczyna niewyrabiac:))

co do pomieszania stylow architektury to taki mam zamysl.. demko ma byc w klimatach postnuklearnych bla bla bla, nie chec mi sie na ten temat rozpisywac, kto gral w fallouta ten wie o co chodzi;)

 

tutaj kolejne zapychacze kadru;))))

 

g242.jpg

 

g243.jpg

 

g244.jpg

 

g245.jpg

 

g246.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy WIP na forum !! Aż ślinka mi leci jak to wszystko widzę...Bardzo doba robota. Już czuje klimacik :)

Mam nadzieję, że ten ostatni render (a właściwie tych kilka) to tylko taka próba...bo jakoś nie widzi mi się ten G-Polis\'owy śmigłowiec na czerwono (buraczkowo [lol2] )...:| Najlepei, jakby miał tekstury takie jak w oryginale, ale + moro pustynne ( ta sadzę, że krajobraz będzie ala pustnny, po nawiązaniu do Fallout\'a...)

Decuduj sam...trzymam kciuki :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze jest to model bez textur, to tylko testy pendzla :) malowanie bedzie tak jak mowisz takie jak w orginale, albo bardziej pustynne, jeszcze sam niezdecydoawlem jaki klimat bedzie miala calosc, czy zima i lod i beton , czy cieplejsze kolory polpustyni i cegla plus beton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zima i piasek, są dobrymi (czytaj ciekawymi) klimatami...Ciężko powiedzieć co lepiej by pasowało...Trzeba o tym pomyśleć, by wszystkie obiekty pasowały i \"wtapiały\" się w otoczenie...

 

Widzę, że sam nie jesteś...razem z EVERMOTION TEAM szybciutko praca bedzie szła :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie zajmuje sie wykonczeniem jako tako bazy, potem bede musial przebudowac cala gore, czyli zrobic ja od nowa, z mniejsza liczba poly i ciekawszym shapem, a potem dojdzie most, po tym azczne texturowac i zaczna dochodzic postacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakis drobny zarys scenariusza, bo nie wiadomo co chcesz zrobic i co za tym idzie, cyz oplaca sie tak zapychac to wszystko ;)... wiec, opowiedz co sie ma dziac heh :D... chyba ze juz bylo to sorki :)...

czarno to widze - duzo obiektow - duzo tekstur - duzo paintowania :D... i ogolnie \"zabawy\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tka, dodalem most, zrobilem odnowa gore, i kilka pierdol w bramie, most bedzie na 1 ujeciu, podczas przejzadu konwoju;p

potem wiazd , kontrola ii.. potem napisze co dalej;)

 

 

g248.jpg

 

g249.jpg

 

g250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności