Skocz do zawartości

Silver Award: Kneeling in front of God


Rekomendowane odpowiedzi

2_2009-09-01-235348_g.jpg

 

 

Witam.

Taka praca z wewnętrznej potrzeby.

Nie będę się rozpisywał, pytajcie jak o coś chcecie.

Z mojej strony:

- ponad 8 mln poly

- render 2h w 4500x3000

- tiling na suficie widzę ale mnie się podoba, daje ciekawy efekt

 

Krytykujcie i oceniajcie.

Mam nadzieję że się spodoba

 

 

 

HIGH RESOLUTION

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To nie fotograf, tylko bardziej chodziło o człowieka (widok z jego oczu), który wchodzi załamany i bezradny do kościoła i upada na kolana przed Bogiem, dlatego ręce na bokach, nie robi ani zdjęcia, ani się nie modli, po prostu upada przed Bogiem :)

 

Co do czasu to mam tylko normalnego Quada, ale raczej czas udał się przez stosunkowo słabe ustawienia, bo rozdzielczość rekompensuje niedoskonałości przy pomniejszaniu.

Ja tak zwykłem robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEeeeega a jak zobaczyłem Cień tego człowieka to już wogóle wypas. Naprawde ten cień mega mnie zrobił, poprawił całą parcke. A cała reszta też fajna, no ale fakt że te żyrandole tak w powietrzu, a tam szczegół :) JEST SPOKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem mogles jeszcze popracowac nad swiatlem/kolorem itd, zatraciles strasznie duzo detali w cieniach, poza tym nie czuje tez tych zyrandoli, wyszly nieco plaskio i malo 'szklane', promienie wpadajacego slonca tez nieco wyblakle, czy nie powinno tam byc calej palety kolorow? moze to kwestia monitora, sam nie wiem

 

nie chce tu zaczynac calej serii postowania nowych wersji Twojej pracy, obrazek nizej prezentuje o co mi chodzi, jesli masz cos przeciwko skasuje linka pozniej

 

kosciolkolorpm7.th.jpg

 

kosciolkolor2ee1.th.jpg

 

anyway,

 

wlozyles w to sporo pracy i co wazniejsze, zakonczyles projekt totez wielkie brawa i ode mnie 4*!

 

tak trzymaj!

 

pozdr,

-pionier

Edytowane przez Pionier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodziewalem sie takiej odpowiedzi, zrobilem caly obrazek i fakt wyglada bajecznie, ale to juz kwestia dobrania 'mrocznych' kolorow ;)

 

btw, gdyby nie opis dlaczego umiesciles cien zmeczonego czlowieka to bym nie zgadl o co chodzi :P

 

wrzucaj wersje Hi-res a ja juz z topicu znikam ;)

 

pozdr,

-pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie temat i wykonanie rewelacja; faktycznie widac ogrom roboty, co do przekazu to dla mnei tez nie byl taki oczywisty, ale wydaje mi sie ze i tak nie zle sobie z tym poradziles po drugie pozostawiles w ten sposob pewne niedopowiedzenie i za to tez plus;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 8 mln poly - render 2h w 4500x3000? Na jakim to sprzęcie taki świetny wynik? Sklepienie mimo wszystko bym poprawił, bo wygląda jakby jakiś grzyb się na nim pojawił ;) Modeling super, można zobaczyć siatkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności