Skocz do zawartości

Modele 3D: ZB Stuff


Hatt3r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć. Wiem że życzeń było wiele..:)ale chcę dorzucić jeszcze od siebie. Wszystkiego dobrego w nowym roku 09:)zdrowia, kasy, szczęścia ;) no i ofkoz pięknych prac gfx:)

Z ZB pierwszy kontakt ze 2 lata temu ale tak z grubsza to od prawie roku jakoś. Nauka to głównie rozwiązywanie napotkanych problemów czyli przeglądanie różnych forum, tak jak i tu na forum dzięki podpowiedzi Paszczaka1, Save tylko przez Subtool Mastera, mogę spokojnie zapisywać prace:). Duzo tutków na YT, veohtv itp. czyli standardowo podpatrywanie najlepszych. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zaniedbałem swój wątęk :)...praca..życie..trochę wolnego ;)....nadszedł czas żeby go odświeżyć. Nowy Zspheres 2 spodobał mi się bardzo, do konceptów sprawdza się świetnie. Wracam do testów. Dzięki za posty :) pozdrawiam

smthe.jpg

womang.jpg

glowkil.jpg

conceptv.jpg

concept1y.jpg

concept2k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dawałem, ale masz max stars za ten wątek.

Drugi obrazek kojarzy mi się z Ripley, a czwarty z jej pseudo dzieckiem (tak przynajmniej mi się wydaje, że to była jakaś krzyżówka bliższa człowiekowi).Tak swoją drogą to masz już ciało -zresztą na piątke- tylko głowę zrób inną na obrazku dołączonym ma troszeczkę inne stopy.Ale pewnie tego nie zrobisz bo to była twoja wolna interpretacja :)

img6472z.jpg

Tak głowę zmień...plisss.

PS wyprzedziłeś mnie z tym kosmitą jakieś tydzień temu zaczełem zbierać materiały i powoli dłubać[efekt marny] , ale jeśli chodzi o obrazki jej ciałka to znalazłem tylko to co dołączyłem (widać szukać po google nie umiem ).

Edytowane przez duff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj jakieś kosmiczne problemy z kompem, naklepałem sporo textu i chciałem zobrazować jak wygląda siatka po zamianie z spher na poly a tu zwiecha w zecie, blue screen i poszło.....innym razem

 

Duff - zgadłeś co do aliena, z Ripley akurat nie ale dobry pomysł :) niechcący się natknąłem na tego pica

2009monsterpalooza0941.jpg

tak szczerze to nie skumałem nawet że to z aliena, fascynacja nowymi sferami przycmiła mój umysł ;) spodobała mi się postura i spróbowałem to przenieść.

 

Lucek - z nowymi sferami pracuje sie dobrze, jednak po zamianie na poly "Unified skin" powstaje niezła paplanina w siatce, retopo wskazane ale to chyba o to chodzi, co innego gdy użyjemy "adaptive skina", lepiej to wszystko ci wyjaśni gdy obejżysz zclassroom Sketching with zspheres basic http://www.pixologic.com/zclassroom/homeroom/

 

bbandi - thx, ;) no stworki potworki

 

wizz - thx, kulki same sie układają a z szybkiej paplaninki wychodzą dziwne stworki, będzie widac jak cos konkretnego sie zrobi, póki co to tylko kulki ładnie zaprezentowane

Btw, ZBrush 3.5 Release 2 is now available

a więc usprawnien ciąg dalszy, bo troche sie krzaczy nowy Z, może to wina niestabilnego kompa albo nowego systemu ale dzisiaj wykrzaczyl mi sie zet z 10 razy, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty :) wam skilla równiez nie brakuje, bajeranckie samoloty, wypasione pałace, wykręcone rzeźby :D

no a wracając do sculpta, to nie był radial, zwykle maskowanie, odchaczanie polygonow, polygroups, i toole - layer, move.

54899810.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woha, no nie wiedziałem dzięki wielkie!

 

@mafida- tak by sie zdawac moglo, ale akurat nie, przez jakies 2 miechy juz nic nie wyrzeźbiłem, studia w Londynie, te sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sporo czasu upłynęło od ostatniej wrzuty, w międzyczasie coś dłubałem, dwa szkice powstały w zecie, dlatego umieszczam je tutaj, czterookiego aliena przerobiłem na 3d. Kiedyś był speed sculpt - postać z horroru - zacząłem robić chuckiego, jednak nie wyrobiłem się w czasie i pociągnąłem temat dłużej, niestety nadal wersja wip ;).

PS: Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego :) i smacznego z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy, pozdrawiam:)

4eyesalien.jpg

smth.jpg

 

aalien01r.jpg

peru01.jpg

chucky01.jpg

jahm02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slowiak, Tazio, plasti, Touch - Dzięki wielkie :)

ArTooRo - hm troche trudno to tak teraz opisać ile czasu poświeciłem na jeden model, 4okiufok: pierwszy wieczór szkic 2d - 2 wieczór base w 3dcoat - 3 wieczor retopo - 4 wieczor sculpt w zecie, no ale na pewno rozeszło się w ponad tydzien , bo nie poświęcałem temu całych dni, wiec tak z przymrużeniem oka w przybliżeniu ;), z peruwiańskiem psem to podobna sprawa

Kris_R- :) uwierz mi Kris ale jak ja chodziłem do technikum to też nie wiedziałem co to ZB :)

wrzuta #2 - commercial cartoon

kaczor01.jpg

monkey01.jpg

superduper01.jpg

superduper01a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Hatt3r jescze raz wow!

Aż mnie zazdrość wzięła! będzie tektura na tych modelach? ciekaw jestem jak by się one prezentowały.

 

Patrze i patrze i nie mogę się napatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

wyczesane :)

Podoba się! Przybij piątkę bratu :) Wyszło fajnie w sumie tak jak to sobie wyobrażałem...

no prawie :)

Dawaj więcej :P

Przeczytałem cały wątek i dodatkowo plus dla Ciebie że dzielisz się z nami bezinteresownie szczegółami swoich prac.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek - oprócz retopo to wszystko w ZB robione, chyba ze masz na mysli rendery to juz inna bajka, a kolorki to rzecz gustu ;), renderki do druku na opako, wysokość takiego elementu na kartoniku to 3,5 cm, wiec niema co wydziwiać :) a jeżeli chodzi o hard surf to przyjdzie na to czas :), pzdr

Poprawiłem wodo i speedczapka bliżej :)

awodo01.jpg

czapka01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Na temat wodo się nie wypowiadam...miazga. Zawstydzasz innych swoim skillem.

czapa w speedzie czyli ile? 1h? 3h? ciekawy jestem ile to zajmuje wprawionym ZB modelerom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności