Skocz do zawartości

Scena 3D: Normandia, Omaha Beach


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ruszam z nowym projektem, jak widac po nazwie tematu bedzie to ladowanie aliantow w Normandii (sektor omaha). Na razie bez zadnych renderow. :)

 

Jakies propozycje, uwagi, porady na przyszlosc :)?

 

\"Pomozecie?,... \"

 

Pozdrawiam

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kilka pytań:))

 

Oznaczenia jakiej jednostki transportowej zamierzasz wprowadzić:))

 

Dobra rada: pamietaj, ze na konkretnych plażach ladowały konkretne wojska, czesto chrakterystycznie wyposażone i umundurowane......

Trzymam kciuki:)) mam nadziej, ze wiesz na co sie porywasz:))

 

Pozdro serdeczne

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu ?? Przecież ostatnia praca Pioniera to Leo 2, produkcji Niemieckiej...:|

Więc jakie jest tu nawiazanie do Amerykanów ?? (nie licząc tego, że w początkowej fazie projektowania tego czołgu Niemcy razem z Amerykanami wspólpracowali...lecz nic z tego nie wyszło...dlatego Leo i Abrams mają podobne osiągi ;). Ale to tak już poza tematem...)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"A u waga i rada: pracuj ciezko i duzo, nie opierdzielaj sie i pokazuj co robisz a na pewno cos Ci z checia nie jedna osoba doradzi \"

 

Bede pracowal na miare czasu i mozliwosci (czas dla mnie wazny nie jest). Ze nie jedna osoba doradzi, na to licze;).

Lookas, oczywiscie to nie bedzie robione tak na odp... , poloze duzy nacisk na historie (mam bardzo dokladne plany calego sektoru omaha nie mam zas dokladnych blueprintow lodzi desantowej LCVP i to juz powazny problem na samym poczatku).

 

\"Jakiej foty;) ?\" zapytal zdziwiony Pionier.

 

Updaty? nie wiem kiedy beda.

Za wsparcie dzieki!, przyda sie.

 

Pozdrawiam

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem mały wywiad i.......zdaje się że to co jest na fotce to nie LCVP ( Landing Craft, Vehicle Personnel) ale LCM (Landing Craft, Mechanised). Jeśli powierdzi się moja wersja, pradopodobnie bede miał troche materiałow na ten temat:))

 

POZDR

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie szczeogolowo. Pamietaj ze Normandia to nie byle jaki temat. Poruszalo go wiele filmow i gier z ktorymi chociaz powierzchownie radze sie zapozac aby w pelni oddac klimat tego miejsca. Mam skryta nadzieje ze bedzie w oddali widac slynna fortece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pojazdy to jestem pewien ze sobie poradzisz bez problemu (jak to sie mowi, z palcem w d#^$& :D). Ale ciekawi mnie jak będziesz robił wodę. A dokładniej \"bałwany\" i fale wdzierające sie na brzeg:)Masz już jakąś koncepcje czy jeszcze o tym nie myślałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkStar, no cos Ty, szkola mam (ferie sie skonczyly) wiec nie daje updatow co nie znaczy ze nic nie robie. Kozioo, wszystko w swoim czasie. Wracajac do ilosc facow to ich liczba ulegnie zmniejszeniu bo wywale te scianki ktorych nie widac.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności