Skocz do zawartości

Wiz: [UPDATE page 3] Mieszkanie Kabaty [12 img]


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, dawno nie dawałem nic do finished... w zasadzie tylko raz coś dałem, przy pojawieniu się na forum. :P Chcąc dać wam możliwość objechania moich umiejętności wystawiam taki oto projekt. ;)

 

Nie wiedziałem czy dać tutaj czy do architektury, ale w końcu zdecydowałem, ze dam tutaj. Do oceny wszystko co widzicie.

 

Jeśli czasem dałem za dużo img czy coś w temacie się nie zgadza z regulaminem, prosiłbym o nie usuwanie wątku odrazu, a powiadomienie przez PM to szybko poprawię. ;)

 

Projekt: Salon, jadalnia, kuchnia, korytarz oraz biblioteka w mieszkaniu prywatnym. Kamienica na warszawskich Kabatach.

Czas wykonania projektu oraz wiz: Około czterech tygodni.

 

projektdowizmodeloq1.jpg

.

19fi5.jpg

.

18ou1.jpg

.

17hy4.jpg

.

16jv6.jpg

.

15de4.jpg

.

88654525pn1.jpg

.

39651564yb7.jpg

.

82497550pm4.jpg

.

67586410ly7.jpg

.

76300888gp6.jpg

.

91799301me6.jpg

.

 

Pozdrawiam

Szymon

Edytowane przez pressenter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję za twórczą krytykęi miłe słowa. ;) Poniżej odpowiedzi na kilka "zarzutów":

 

Mamba:

Projekt: Salon, jadalnia, kuchnia, korytarz oraz biblioteka

Patry: Masz rację, i chyba nawet będę miał okazję to oświetlenie jeszcze poprawić. ;)

hcpiter: Chciałem się wykręcić brakiem czasu, ale wszystko wskazuje na to, ze i tak będę miał jeszcze okazję podejść do tego projektu, więc możliwe że jakiś upik później się tutaj znajdzie. :)

D4D4L: http://www.max3d.pl/tutorial.php?id=92

 

Wiem, że kamerki dość nisko są, ale tak jakoś mi się zachciało tak niski, o! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że poprawiłeś temat. Kabaty to blokowisko postawione w szczerym polu i kamienic tam chyba nigdy nie było.

Projekt mi się nie podoba ale wizualiazcje są bardzo ładne. Tylko materiał podłogi wyszedł jak gumowe linoleum, ale sam mam też z tym problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Jestem na tak - chciałbym mieć takie mieszkanko :)

 

Ile takie wnętrze kosztuje? Projekt + materiały? Jeśli możesz napisać (może być na prv, może być sam koszt materiałów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

 

FAlcom: Troszkę jeszcze popracowałem z tymi światełkami, nie chciałem już tutaj zaśmiecać wątku, ale jeśli ktoś ma ochotę:

http://www.evermotion.org/vbulletin/showthread.php?t=70263

 

SansSerif: Dzięki. Szanuję Twoje zdanie, bo projekty spod Twojej ręki bardzo mi się podobają. Na szczęście tutaj właściciel był w niebo wzięty, więc chyba już projekt został zaakceptowany.

 

M@Ti: Wysłałem PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamere ustawiaj na poziomie wzroku człowieka, wnetrze wyglada jakby bylo obserwowane z perspektywy pieska (albo karzełka jak juz kolega wczesniej napisał ) szczegolnie to widac na ujeciu drugim + proporcje paneli podłogowych ;) ogolnie super, jak poprawisz poziom kamery to bedzie git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję frontu, kuchnia fajna (choć halogeny na suficie wypadało by przemyśleć nieco, nad ciągiem roboczym - zdaje się że 1 z nich jest praktycznie całkiem na skraju podwieszanego sufitu zamontowany - nie podoba mi się to)

 

przed ostatni render wyszedł imo najlepiej. Jaskrawe białe plamy przepaleń - zdecydowanie do poprawy. No i to co pozostali pisali, czyli podłoga (SWRSC podał bardzo fajną metodę odszumiania renderów za pomocą DMC samplera, fakt nieco "czasochłonną" ale skuteczną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie tam. Jest kilka rażących elementów. Ale ogólnie to jest fajnie.

 

Osobiście mnie najbardziej denerwują te białe plamy od świateł, w szczególności od kinkietów i lampy w salonie. Powinny być dużo łagodniejsze i płynnie przechodzić w nie oświetlone obszary.

Brakuje trochę detalo, w szególnopści przy okna i za nimi.

 

drakul-> A jak wygląda atrakcyjny "rysunek rzutu mieszkania" ? Dzizus jak mnei wkurza takie piepszenie głupot poparte gównem!

Edytowane przez Lis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisie, ale ten rysunek jest kiepski i mało czytelny :) Brakuje rozróżnienia grubości linii, pojawiają się różne przecinające się kształty (garderoba naprzeciw drzwi wejściowych) itd.

Takie pierdoły w gruncie rzeczy, ale można by to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie jestem może specem, ale nie obrażajcie mnie. ;) Ten "rysunek" mieszkania znalazł się tutaj tylko i wyłącznie dla was, ponieważ ktoś wcześniej na przykład dziwił mi się czy ściana na korytarzu ma załamanie czy to jakiś bład w renderze. Oryginalnie to to wygląda w moim wykonaniu mniej więcej tak:

 

zrzutjy2.th.jpg

 

Co do reszty... widzę, że nadal pojawia się problem plam świateł na suficie, i nikt nie sprawdził we wcześniejszych postach linki, którą rzuciłem FAlconowi, zatem jednak wrzucam tutaj rendery, które znalazły się wcześniej na Ev.

 

22tu0.jpg

.

23pc2.jpg

.

 

Winkiel: No wiadomo, de gustibus non est disputantum. ;)

 

Lis: Dziękować. Wiem, że z detalami troszkę sobie podarowałem, nie miałem już ani siły, ani zbytnio czasu, ale poprawię się przy następnym. :)

 

kannu: Gracias. :)

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności