Skocz do zawartości

W.I.P - Marzyciel


Cpt.Obvious

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ehhh.... no co ja mam powiedziec... bardzo fajnie... jak powiedzial Damian troszke oddechu w srodku, ale nie duzo, bo sie ta fajna perspektywa zdedynamizuje :)

Bardzo fajny koncept tego \"budynku\".. te liny są genialne... nie wiem po co oberwales misiowi glowe... zastanawiam sie co to ma symbolizowac... ale nie przychodzi mi nic do glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kard rewelka... ogromny spokój emanuje z tej pracki. I bardzo subtelnych środków... Ale myślę że dizęki temu ta pracka nie jest agresywna i nie narzuca się widzowi... wręcz przeciwnie... sedno sprawy ukryłeś gdzieś na drugim planie a wszystko wydaje się takie oczywiste i naturalne, drzewka, kwiatki itp. I tylko to centrum kadru zadziwająco dziwne :) No pracka jest śliczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzewka fajniejsze, chmurki fajniejsze, cienie good :)

 

jak dla mnie troszeczkę za mało kontrastów w głębi obrazka, rozumiem, że chcesz oddać atosfere, ale mimo wszystko minimalnie za blado ...

osobiście pasowałby mi troszeczkę inny klimacior a\'propos nieba: dałbym je trochę ciemniejsze a na nim więcej cumulusów; niech słońce przebija się przez chmury z lewej strony dając tu i tam wyraźną smugę światła ... przyciemniło by to nieco obrazek a smugi światła można by wykorzystać na lokalne ożywienie tej wielkiej fasoli wyrastającej z ziemi (która jak się domyślam jest obiektem marzeń) byle nie za mocno aby nie zgubić głebii dalszych planów na scenie

 

niezależnie od mojej koncepcji: tak trzymaj - dobrze idzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gazety o tym piszą, ale gdyby ktoś nie wiedział to najprawdopodobniej Tiger zostanie Elite Memberem GFXartist :)

http://www.gfxartist.com/community/elite_nominations

Jeden głos który zadecydował, to na pewno był ten mój :D

 

Tiger gratuluje! Jak ktos o kims powiedzial ladnie na CGTALK - u are truely my hero :)

 

 

A odnośnie pracki na konkurs, to ja już zacząłem swoją, więc Twojej nie będe komentował. Bo później, spoglądając w góre z drugiego miejsca podium, powiesz, że źle podpowiedziałem :P :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szkodzi że burzowe ... jak dla mnie to nawet lepiej, dzięki temu obrazek nie jest taki sielski wręcz mdły; jest bardziej zbalansowany emocjonalnie :) powiem więcej, ja bym nawet minimalnie przyciemnił szarości tym bardziej im bliżej prawej krawędzi obrazka; na ten samej zasadzie dałbym nieco ciemniejsze odcienie niebieskigo im bliżej górnj krawędzi; przyciemniłbym również troszeczkę zacienione stoki po lewej stronie oraz bardziej skontrastował i minimalnie przyciemnił dzieciaka (zwłaszcza jego prawą stronę) ... eech ale się rozpisałem :) myślę sobi jednak, że dzięki temu oko obserwatora będzie chętniej podążało w głąb dalszych planów, czyli tam gdzie patrzy i o czym myśli bachor :)

 

... ale to tylko takie moje gadanie, keep working na pewno będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie update ale od paru dni nie mam czasu nad tym więcej posiedziec. Do końca konkursu jednak jeszcze czasu sporo więc dam rade :) Puki co praca.

Dzudzu troszke zasugerowałem sie tym co mi tu napisałes i nieco przyciemniłem niebo u góry, dziecku nadałem jeszcze troszke więcej kształtu, no i poszerzyłem horyzont nieco:)

dreamer83.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej podobało mi sie wczesniejsze... oczywiście cała pracka jest great (co by mnie tu nie ukrzyżowali ;) ) ale to coś w oddali (przypuszczam ze nastepna wyrośnieta fasolka) to chyba nie jest dobry pomysl, przynajmniej w takiej formie jak i te dziwne góry na horyzoncie... a no i ta bliższa fasolka w górnych partiach - czubek, mojego zufania także nie budzi...no to sie wyżyłem...

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amrun1 ma rację..cos trzenba zrobić z tą \"fasolką\" nei wygląda zbyt imponująco, zegoś w niej brakuje ,nie robi żadnego wrażenia. Wstawił bym tam cos innego..moze jakieś miasto?Balony...?a mozę wielkiego misia rujnującego pola? :)

 

Druga sprawa (typowe czeopialstwo ...:) )

Głowa misia jest chyba zbyt duża w stosunku do reszty ciała...

 

I ostanie,dałbym naprawdę ciemne chmury z prawej strony...tzn. przyciemnił przy krawędzi rysunku te co juz są.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam twoją pracę już od dłuższego czasu...i niemogę się odkleić !!...Bije z niej klimatem podobnym do prac ANTIFAN\'a z gfxartist...a to dla mnie wyraz najwyższej pochwały...:D:)

 

PS. Napewno zostaniesz Elite Member...:)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio to jest jedna z tych pracek od ktorych nie mozna oderwac wzroku i caly czas zauwaza sie cos nowego... tylko w tej ostatniej wersji jak dla mnie chmury przykryly troche zbyt duzo blekitu nieba :-(... powodzenia tobie zyczyc nie trzeba ;-D wiec odrazu zloze gratulacje... pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele tu sie poprawiło i juz chyba tak zostnie. Niestety ale na łeb sie pozwalało sporo spraw i cięzko jest sie czegokolwiek chwycic zeby nie zaniedbac czegos innego:( Do 26 troche czasu i moze skusze sie na jakies poprawki, ale zakładam ze pracka jest juz skończona. Dzieki za dotychczasowe komentarze, z niktorych warto było skorzystac , niektore gryzły sie z moim pomyslem na prace, mimo to kazdy z nich cos tu wniósł :) To tyle :)

 

dreamer87.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uch... no wolniejsze to troche... i otwarło mi sie narazie jakies 2 pixele od gory wiec chyba sobie daruje czekanie ;), ale widzialem rano jak jeszcze dzialalo... i nadal bede marudził... wogole nie moge zakumac co to jest ten prostokąt z pętelką na samym czubku \"fasolki\", nie moze sie ona konczyc poprostu takim grzybkiem jak nizsze piętra?... wiem ze sie czepiam ale to bardzo przyciaga moja uwage, bo wszystko jest fajne a tu coś takiego..????... wiem ze to Twoja pracka i kazdy podchodzi inaczej do tego... mnie tez takie komentarze denerwuja, ale ja porostu nie moge sobie wyobrazic co to jest... i co to tam robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na tym chyba pracke skończe. Zarzucam ostatnie poprawki, timeout.

Posiedziałem troche nad chmurami bo z nimi było coś nie ten teges. No i fasoli dodałem troche kontrastu. A i miło słyszec ze sie podoba :)

Pozdrawiam

 

dreamer89.jpg

 

EDIT: Troszke poprawiłem, drug masz racje z tymi chmurami, ale nie wiem czy to juz rusze. Obrazek ogolnie rozjasniłem tu i ówdzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W srodkowym planie gory \"przygasaja\", a chmury nie. Sprawia to wrazenie dziwnego klebienia sie ich wzdluz pnia.

 

Co jeszcze... zapomniales calkowicie o perspektywie. Pratycznie Bean City jej nie podlega, w calosci widoczne jest z boku. Skoro siega chmur, to imho najwyzsze pietro powinno byc choc troche widoczne od dolu.

 

Nie wiem, cos dziwnego sie dzieje, nie zgadzaja sie imho dlugosci. Ta cala budowla powinna stac zdecydowanie dalej, zeby przy tej wysokosci siegnac chmur. Dziwy panie, dziwy...

 

Jest kilka innych niekonsekwencji, ale to najbardziej razi i budzi pewien niepokoj.

 

Czytasz Ty te swoje ksiazki z antykwariatu? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie ... do kitu; wolałbym żeby dzieciak patrzył w morze, wiatr bardziej rozrzucał mu czuprynę; morze w ciemnych barwach w pochmurny dzień; roślina wyłaniałaby się z morza, cała w sino-niebiesko-szarych odcieniach; nad horyzontem ledwo widoczne zachodzące słońce dawało lekką poświatę na odległe partie chmur; niebo im dalej w górę byłoby ciemniejsze, aż przy czubku fasoli byłoby prawie nocne - i tu dałbym akcenty światła, które mówiłoby o tym, że w fasolowym mieście budzi się nocne życie; spiętrzenie fal, obikety pierwszego planu i ubranko oraz włosy malucha - powykręcane zgodnie z kierunkiem jakiegoś mocniejszego wiatru ......

 

żartowałem, ładnie jest :) //chociaż chmury się ciastowate zrobiły ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności