Skocz do zawartości

Starozytnosc + Teraznojszosc


d3ar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kompletnie spie.., robota :). Poczytaj rozne wątki najpierw, o organice, modelowaniu człowieka :). A potem cos prezentuj, to bo mi wyglada na 5-10 max 15minut roboty. Z tego widac tylko tyle ze na odpiernicz robione bylo :). Rob powoli... cm po cm a bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie nie wyśmiewa, Mirach i styczeń to nawet jakby chwalą!! poza tym jest w wipie a nie w finished i tu mozna ;)

Pozdrawiam

EDIT: zapomniałem dodac od siebie w ramach chwalenia ze genialnie jest oddany tytuł watku, terazniejszośc i starozytność!

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooobra.....a jak pierwszy quake wyszedł to wszystkim kapcie spadały :)....a teraz tylko naśmiewanie sie :|.....ech co za czasy....jak ta muodziesz ma sie nauczyć jak wszedzie tylko hahahihy............pffff

 

PS: ode mnie powiem ze kocham to "tajemnicze spojrzenie" postaci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... zadziwiające - takie cgtalk - ma 20 razy więcej użytkowników - i co oczywiste chyba nam wszystkim - wyższy poziom - a NIGDY się nie spotkałem z takim traktowaniem ludzi - a tu ostatnio zdarza się dość często...

 

Opanujcie się ludzie, łatwo pojechać 'młodego' co? Śmieszy mnie to trochę... bo większość postów tego użytkownika to pytania/prośby o pomoc - więc jednak chce się uczyć - ale sprawdzić się co niektórym nie chce - i już jakieś domniemane 'prowokacje' - co to, teoria spiskowa? Żeby ciśnienie podnieść? Z tego co widzę, chyba tylko mi podskoczyło - bo większość się świetnie bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g0od - jasne, kazdy kiedys zaczynal. Ja tez. Ale trzeba miec chociaz minimum samokrytyki. Zanim wstawilem cokolwiek na to forum masa prac poszla "do szuflady" bo byly totalnie do niczego i zdawalem sobie z tego sprawe. Jak ktos zaczyna, to niech przerobi chociaz te kilka, kilkanascie tutoriali zanim cos tu wrzuci, bo jak dalej pojdziemy ta droga to za chwile sie pojawia ludzie co wstawia boxa z wyextrudowanym polygonem i nazwą to sceną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, rozwiązaniem jest 'gangbang' - co to, loża szyderców? Po co cokolwiek pisać w takim razie? Jeden... drugi topic i człowiek sam zda sobie sprawę z tego, że coś jest nie tak - jeśli reakcji nie będzie wcale. Źle nazwany topic? To trafi do kosza... i się nauczy na przyszłość - jak nie, to już jego zmartwienie. Nie żebym tu altruizm propagował - bo szczerze mówiąc to kawał c***a ze mnie zazwyczaj - ale wytykanie błędów to jedno - a zabiegi z dwóch ostatnich stron to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Twoim zdaniem powinnismy napisac? "Dlonie powinny miec palce" - myslisz, ze autor tego nie wie bo nigdy czlowieka nie widzial? Sorry, ale to nie jest praca gdzie np: jest babol na siatce i mozna napisac: "zwelduj te 2 verteksy a tam dodaj cuta i powinno byc dobrze". Bo tu caly model jest bledem. Szczegolnie, ze autor watku nie napisal nic w stylu: "pracuje nad tym modelem, aktualnie mam problem z twarza, doradzcie". Wrzucil prace i tyle, na zasadzie "oceniajcie" to oceniamy. Wrzucajac swoja prace godzisz sie na krytyke, nie chcesz byc oceniany to niczego nie zamieszczaj. Czy moze uwazasz, ze nalezy o pracy pisac dobrze albo wcale? Ciekawe podejscie, ale na dluzsza mete przyniesie raczej wiecej szkod niz pozytku, utwierdzajac czlowieka, ze "idzie dobra droga" skoro nikt nie krytykuje. Forum trzyma pewien poziom i niech tak zostanie, bo jesli tego typu projektow zacznie sie pojawiac z 15 dziennie, to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...się nauczy na przyszłość - jak nie, to już jego zmartwienie. ...

 

Widzisz brachu, jest jednak tak ze nie jego zmartwienie tylko "moje" bo wchodze na forum a tu jakaś kosmiczna nazwa.......no co, wiec wejde.....patrze.....temat sie d.....py nie klei......praca z "tajemniczym spojrzeniem"......wogóle trzeba mówić dalej? Takie ładne forum a taki śmietnik chcesz z tego zrobić?

 

PS: i zostaw CGtalka oni zawsze kiwają kciukami w góre (niektórzy jakby mieli ogony to by sie zamerdali na śmierć) ;)

 

a wogóle: Autor! Poka update jakieś !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek niby o niczym a taka popularność:) prawda jest taka, że coraz młodsi sięgają po programy 3d i taka praca jest tego efektem. wyjścia są 2: stworzyć noob zone, albo w regulaminie określić minimalny poziom, jaki powinien trzymać pierwszy post wipa. skoro autor nie potrafi nazwać poprawnie tamatu, jasnym jest, że regulaminu nie czytał, więc 2 sposób raczej odpada. Niestety stworzenie działu dla nowicjuszy będzie wiązało się z tym, co napisał Horus, czyli box z wyextrudowanym poly, zwanym sceną:) jest dział pomoc, są tutoriale. jak widać nie rozwiązują one do końca sprawy, gdyż niektórzy wymagają prowadzenia dosłownie za rękę.

 

do autora tematu: następnym razem jak zaczniesz wipa, określ jasno co chcesz zrobić, co osiągnąć, w czym będzie Ci potrzebna pomoc. napewno ktoś Ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horus: Nie zrozumiałeś najwyraźniej niczego z tego co napisałem. Krytyka - tak, jak najbardziej, ale chyba powinieneś widzieć różnicę między krytyką, a wyśmianiem kogoś. Najwyraźniej nie widzisz o co tu chodzi.

 

JmTm00: Śmietnik powiadasz... to powiedz mi, czy patrzyłbyś teraz na ten topic gdybym nie 80% z trzech stron bezsensownych wypowiedzi (w tym moje)? Mnie też drażnią takie tematy, ale jakoś potrafię je zignorować - bo szybko znikają. Z cgtalk masz rację, wazelina się tam leje litrami, ale przynajmniej ludzie się szanują.

 

nocny drwal: 3 - źle nazwany temat / boxy w zawartości i inne niespójności z regulaminem - 24h na poprawę i topic do kosza - pw z linkiem do regulaminu. To takie trudne? A nawet można iść krok dalej i pominąć 24h - szybko się nauczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

a ja chcialbym zauwazyc, ze tam nie ma zadnych trojkatow - a u poczatkujacych zwykle bywają. To na plus.

 

nocny drwal : " noob zone " - hehe, genialne :D. Paradoksalnie, mysle ze nie byloby to zlym rozwiazaniem - tylko musialoby to byc przeprowadzone jakos ładnie i grzecznie. To wcale nie jest glupi pomysl.

A po kolesiu nie jedźcie , bo kilka lat temu w najbardziej wypasionych grach nie bylo takich postaci.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany....a w moim wątku jak się pojawia jeden post to jest dobrze...czuję się taki maluczki...Co do wyśmiewania to ludzie trochę dystansu;] poprostu obok dennego joke'a wrzućcie chociaż jedną cenną uwagę. coś co by mu pomogło. Co do modelu to jednak powinieneś zaczać po kolei. Ludzik -> miecz -> scena. tak się czegoś nauczysz. z pewnością jeśli autor się wreszcie odezwie znajdzie się wielu ludzi którzy chętnie pomogą. olej tych niespełnionych komików ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o tym mówię, niby nic a wątek już 33 posty ma. swoją drogą to chyba powinien wylądować w dziale "propozycje zmian" czy jakoś tak, bo z wipem to on ma tyle wspólnego co wiatrak & piernik:) mnie osobiście nie przeszkadza, że niektóre prace mają niższy poziom. to nie jest galeria i każdy wrzuca wipa na swoim poziomie. noob zone był by o tyle dobry, że początkujący mieli by swoją piaskownicę i tam nie musieli by się wstydzić coś zamieszczać. bo tak cała praca idzie do szuflady i nikt nie może im udzielić porad. dlaczego? bo jeszcze nie są na poziomie, żeby coś zamieścić. trochę to brutalne, no ale zyskujemy to, że prace trzymają poziom. tylko czy to jest najważniejsze? jeszcze raz powtarzam to nie galeria, tam oczywiście prace muszą już coś sobą prezentować i to jest logiczne. taki noob zone dał by możliwość nauki początkującym, a bardziej zaawansowani jak nie chcą oglądać takich prac, to siedzą tu w normalnym wipie i wszyscy są happy. a tak zobaczcie; autor się spłoszył i się pewnie nie odezwie. nie taka jest idea forum, tego i innych. to nie tylko po to, by chwalić się tym co się zrobiło, ale też i pomóc. a jak mamy pomóc, skoro coś tu nie gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to ten temat już powinien być w koszu ze względu na łamanie regulaminu dot. nazewnictwa wątków.

 

Co do "postaci" to jest bardzo kiepsko, nawet możne gorzej niż kiepsko, tak wiec, wolałbym zobaczyć kiepsko wymodelowany wazon z żelkami niż tragiczny model postaci czy samochodu u początkujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności