Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Black Cat (Lego truck)


mrowek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Większość z Was pewnie zna klocki Lego z dzieciństwa. Zawsze chciałem zrobić jakiś zestaw w 3D, po paru testach wydajności (mniejszych modelach) postanowiłem zrobić jeden z większych, czyli Black Cat.

 

Zapraszam do oglądania, wszelkie komentarze i uwagi mile widziane:)

 

blackcat01s.jpg

 

blackcat02s.jpg

 

blackcat03s.jpg

 

blackcat04s.jpg

 

i jeszcze siatka:

blackcatwires.jpg

 

Pozdrawiam

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki wszystkim za komentarze:)

Cieszę się że się model podoba.

Eden-3d, Eddy__: istnieje mnóstwo takich aplikacji, chociażby 3ds max, maya, blender itd;)

Areien: No nie wiem, myślę nad jakimś otoczeniem, ale raczej byłoby to wnętrze pokoju wśród porozrzucanych klocków i instrukcji. Co masz na myśli pisząc "w tym stylu"? Miasto z klocków??;p

JunioR: Modelowany w 3ds maxie, render w vray, troszkę psa też się przydało.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OWNED :)

 

Kiedy dotrze to tych małych główek że nie liczy się to co się pokaże na forum, a co się umie w rzeczywistości?

 

// zapraszam na IRC'a :)

 

UP:

małe sprostowanko, jak udowodnisz, że Ty jesteś autorem to wszystko ok, bo model fajny. Tylko tak to jest jak się poumieszcza w innych miejscach.

Edytowane przez BizU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Panowie zapytałem tylko czy podkładał sobie ten model.Przecież widać, że siatka jest inna.Autor wyraźnie napisał ,że w maxie robione,a link jest do modelu w c4d :)

 

pzdr.

Edytowane przez Cornelius Scipio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chwilę mnie nie było a tu już mnie posądzają o plagiat, albo nawet kradzież:P

Zapewniam Was że model jest zrobiony całkowicie przeze mnie, każda część jest modelowana od zera. Rendery te umieściłem tylko tutaj, więc wszystkie inne są nie moje (chyba że ktoś wziął je stąd:).

Cornelius Scipio: modelowałem na bazie instrukcji do tego modelu dostępnej tutaj, poszczególne części również modelowałem na podstawie tej strony, trochę z pamięci i z różnych zdjęć znalezionych w necie. Pokazany przez Ciebie model widzę pierwszy raz.

peterr: kot zdecydowanie nie jest ten sam:

cato.jpg

mkeruj: może dlatego że MÓJ model jest w maxie, a ten CZYJŚ z linku w Cinemie?;) Co do drugiego pytania: Oczywiście że reszta prac jakie tu zamieściłem jest moja, jeśli masz jakieś konkretne dowody na to, że jest inaczej, chętnie posłucham.

 

Porównując jeszcze oba modele (siatki), widać ze w moim większość zaokrąglonych elementów ma więcej polygonów, kot jest inny. Nie dziwi mnie że ktoś zrobił ten sam model, jest on popularny i pewnie każdy go zna. Sam już widziałem kilka jego renderów.

Corneliusie, napisz może czy ten ściągnięty model ma wszystkie elementy (podwozie, wnętrze, silnik)? Mój ma.

Niestety nie mam fotek z fazy produkcji, jak chcecie mogę pokazać inne modele lego zrobione przeze mnie z tych samych części (może tych nikt nigdzie nie udostępnił:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności