Skocz do zawartości

2012 - zagłada Los Angeles - fragment filmu!


peter_f

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

miny takie to na rollercoaster ludzie maja :D Ciekawe czy tym samolotem jakos wczesniej nie mogli sie wzbic w powietrze zamiast tak dzielnie leciec nad ziemia omijajac to i owo :) Efekty mistrzowskie, ciekawe tylko ile filmu bedzie w tym filmie ;) Bo np w transformiakach fimu to tam bylo prawie zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak ogolnie to mnie zastanawia ze oni nie moga takiego efekciarstwa z jakims dobrym scenariuszem polaczyc. Przeciez takie zasoby jakimi dysponuje Hollywood na pewno pozwalaja na napisanie jakiesgos sensownego scenariusza nawet do najwiekszej rozpierduchy. Wezmy te Transformersy ostatnie czy G.I. Joe - masa kasy, masa pracy, efekciarstwo na niezlym poziomie... i naprawde nie mozna tego w lepsza fabule ubrac? Nie mowie wybitna, gleboka czy egzystencjalna - solidna, logiczna z sensem i jakims chocby jednym zwrotem akcji... Naprawde za te tryliony dolarow jakie ida na jedna produkcje sie nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci cholerni bohaterowie przeżyją na końcu to pójdę do kasy z reklamacją (pewnie więc obejrzę film za friko :P ) Transformersi mnie już rozwalili głupotą i stężeniem patosu na centymetrze klatki filmowej. Tutaj zanosi się na to samo. Ale efekty mniam.

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde, stare konie, a jeszcze zycia nie znaja;)

 

Takie filmy nie robi sie dla myslicieli i fanow moralnego niepokoju, tylko dla ludzi, ktorzy chca sie po prostu zabawic. Czy naprawde to rodzaj filmu, jaki wychodzi z hollywood?:)

 

Jest masa rewelacyjnych produkcji, a za kazdym razem, jak wyjdzie jakas taka kupa, ludzie wieszcza upadek kina ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tej kupy wiecej ostatnio i prestiżowa jakas :P Indiana, Terminator, Transformersi coby wymienić tylko pierwszoligowe tytuly. I ponownie podkreslam - nie szukam glebszej mysli w takim filmie ale niech bedzie JAKAS mysl. Ludzie chyba bawili by sie o wiele lepiej gdyby nie wstydzili ze byli na czyms takim w kinie :P

 

Dla mnie taka klasyka kina akcji zawsze bedzie "Bez Twarzy" - niby lubudubu jak kazde inne, ma swoje bledy i smieszne momenty, ale jest i pomysl i realizaja i mysl... Naprawde nie pamietam kiedy ostatnio ogladalem takie kino rozrywkowe... Z checia jakies propozycje przyjme :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym tylko zobaczyc taki licznik w rogu ile w danym momencie jest polygonow na ekranie O_O. pojde do kina tylko dla FX bo takie filmy NAJLEPIEJ oglada sie w kinie, w koncu chodzi tylko o obraz (przynajmniej nam :p)

 

no myśle że z tego LA ucieklyby nawet teletubisie (z ich gabarytami) jezeli by tylko graly glowna role

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde, stare konie, a jeszcze zycia nie znaja;)

 

Takie filmy nie robi sie dla myslicieli i fanow moralnego niepokoju, tylko dla ludzi, ktorzy chca sie po prostu zabawic. Czy naprawde to rodzaj filmu, jaki wychodzi z hollywood?:)

 

Jest masa rewelacyjnych produkcji, a za kazdym razem, jak wyjdzie jakas taka kupa, ludzie wieszcza upadek kina ;)

 

 

dobrze jest jednak pracowac w VFXach, bo mozesz znajomym mówić, ze byłeś na 2012. No bo trzeba być na bieżąco z trendami w branży, że trzeba ogladać take produkcje, zeby kształcić się, że się oglądało mejking offyy... No bo kto normalny niezajmujący się efektami specjalnymi może jarać sie takim szitem ?!! ;)

jak dla mnie tylko zboczeni 3d. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no.. co jak co.. ale skoro to film o końcu świata, to happy endu nie będzie, hm?! Ależ jestem naiwny :D Pewno przeżyją i odbudują cywilizajcę... heh. No ciekaw jestem.

 

no naiwny jestes :D

zakonczenie bedzie przy zachodzacym sloncu, z jednym wielkim niedomowieniem,

bo pomyslu na zakonczenie jak zwykle zabraknie... a i sequel mozna zrobic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo kto normalny niezajmujący się efektami specjalnymi może jarać sie takim szitem ?!! ;)

jak dla mnie tylko zboczeni 3d. ;)

 

I uderzył w sedno. Pójdę na ten film obejrzeć efekty specjalne, ale już na trailerze śmiałem się do rozpuku, bo musicie przyznać, że nawet ta ogólna "jakość" jest jak z filmów z Leslie Nielsenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pójde na ten film dla zabawy...i obczaić fajne Efekty. Tak zwyczajnie. Przesadnej głębi nie oczekuję, bo i nie jest mi to potrzebne. Napewno fajnie będzie jednak z jakąś miłą koleżanką spędzić te 2-2,5 godzinki w kinie i sobie pooglądać ładnie zrobiony koniec świata. Nie wiem skąd u was zawsze takie oczekiwanie jakiegoś filozoficznego przesłania. Jak chcecie jakąś głębie to polecam filmy z Korei, albo jakieś węgierskie kino niszowe. Tam robią cudowne produkcje, takie o narkomanach, o zyciu i śmierci. W sam raz by się dobić po cięzkim dniu pracy.

 

Jesli chodiz o happy end...to chyba nię bedzie spoilerem jak powiem, że ziemia ulegnie zagładzie...a bohaterowie i tak przeżyją...Tak?

 

btw. vhyba warto jeszcze zwrócić uwagę, że kino inteligentne, czy nie...świetnie się sprzedaje (patrz Transformers). Zwłaszcza w czasie "kryzysu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażenie "amerykańskie głębokie kino sensacyjne" brzmi dla mnie podobnie jak "myśl radziecka". Nawet gdyby jankesom dać zadanie zrobienia takiego filmu, to co im wyjdzie?

- "Return of Edi",

- "M16 in water"

- "Red", "Green", "Blue"

- "F-16 flight over AA* nest"

- "Transformer Orange"

- "Lost in teleportation"

 

*Anty Aircraft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności