Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Stare Atari: taka gierka co sie jezdzi samochodem, ktory strzela przed siebie i do gory na raz i moze przeskakiwac dziury i gorki (nie pamietam nazwy)

 

Pegasus: Buckey O'hare - najlepsza gierka w jaka gralem na Pegasusie

 

PC: gram czasem po sieci w Q3 Arena Demo (wiecej plansz mi nie potrzeba:)

Kiedys:

Quake 1-3

Diablo 1,2

Colin 1,2

StarCraft

Unreal Tournament 2003

GTA 2,VC

Death Rally

Worms 2

...

Goblins 3

Broken Sword

Disc World

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gralem w Lost Viking, przeszedlem :) a dwojke dorwalem na emulatorze snesa i tez przeszedlem(pc ma lepsza grafe chyba bo tutaj wygladala jak w jedynce), swietna gierka, z takich to jeszcze fury of the furries byla swietna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. No to ja cos i dorzuce ;].

1.Heroes of Might and Magic 1,2 i poprostu boska 3 (+dodatki),

2.Enemy Territory ( nie musze chyba tlumaczyc ;))

3.TOCA Race Driver 2 ( niesamowity realizm w prowadzeniu, polecam ),

4.Morrowind ( mega wypas, tylko potrzeba na nia wieeeeele wolnego czasu ),

5.Temple of Elemental Evil ( cRPG w D&D 3.5 ! ),

6.Baldurs Gate 1,2 ( + dodatki ),

7.Command & Conquer Red Alert 1,2 ( Yeah! ),

I ostatnio zagrywam sie w demka:

Thief: Deadly Shadows oraz Soldiers: Heroes of WWII - na DVD w CDA w tym miechu.

A czekam na:

Doom3 - premiera w USA --> 5 sierpien, w UK - 13, a w Polsce nie wiem kiedy :(,

Half Life 2 - no normalka =]

S.T.A.L.K.E.R - O_O ! Mega wypas !

i ofkozz :

Heroes of Might and Magic 5 - mysle, ze tym razem nie skopia, tak jak 4 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem grywam w GTA:VC bo tylko tą grę mam na dysku (nie licząc systemowych, w które "pykam", jak Max renderuje)

 

Pamiętam stare dobre czasy Diablo 2 (moim zdaniem najlepsza gra na PC`ta pod każdym względem), na wakacjach, ustawiałem budzik na 7:15 i grałem.......

 

teraz czekam na GTA:SA i Diablo 3 (jak wydadzą :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ił 2 to najlepszy symulator w jaki grałem. Super gierka. A jak się jeszcze "zaimportuje" muzykę z "Medal of Honor" .. ehhh

 

A moje ulubione mapki to :

Radio Tower

Bridge Crossing (zarówno podstawowa jak i SE)

Mountain Pass (również SE)

 

A broń to m16 (ew. SAW).

Na zwykłym Bridge Crossing tylko 203 :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ulubioną tylko jedną: BC i lubię po niej biegać z m-16, albo m203.

Najlepiej jest grać na serwerach "elite", albo na klanowych (mój ulubiony: 812th Carpathian), bo na nich nie ma przypadkowych(ze względu na zachowanie i umiejętności) graczy.

 

Na przyszłość polecam "Ewolucję" (mam nadzieję, że uda się doprowadzić projekt do końca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 ... ładna grafika. Na razie tyle mogę stwierdzić. Dalszą grę uniemożliwiają mi ciągłe zwisy kompa. Zresztą załatwiłem sobie thiefa3 i do tej gry bardziej mnie ciągnie.

 

A teraz mały pokaz silnika unreal3 :

14413_1009_3.jpg

spójrzcie sobie na pancerz tego pana po lewej. Poezja:

14413_1008_3.jpg

14413_1004_3.jpg

i jeszcze pan misio:

14413_1003_3.jpg

 

A tu reszta:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,14413

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończy sie na tym, że silnik unreala3 będa dołaczali do softu 3d jako renderer:]

 

doomek - klimatyczny:] po ciemku graja tylko najodwazniejsi:D A ogólnie grają jako-tako ci z dobrymi kartami graficznymi. Moj gf4ti4200 pozwala tylko na 800x600 i detale na minimum. Świetnym pomysłem jest wg mnie wybor pomiedzy latarką a bronią. Można być slepym albo bezbronnym. Co do grafiki.... Wszystko byłoby dobrze, a nawet bardzo dobrze, gdyby nie rozbłyski na przedmiotach. Częśc wygląda świetnie, a reszta strasznie plastikowo. Może lepiej jest z włączonymi bajerami z kart ktore korzystaja w pełni z dx9. Tego przez jakis czas nie sprawdze:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batou: ja juz sobie zalatwilem thiefa3 i powiem tyle - musze zalatwic sobie nowa grafe ;-p bo na GF440MX nie chodzi :-( chyba zainwestuje w jakiegos radeona :-)

doom`a 3 nawet nie bede probowal odpalac ;-p (narazie :-])

WOW silnik U3 robi wrazenie :-D

a obecnie pykam sobie w Wolfenstein - Enemy Territory i powiem ze jakos nie chce mi sie znudzic... jest free, tylko na neta i jak dla mnie jest lepsza od slawnego CS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doom3. Grafika bardzo mi się podoba. Świetnie wyglądają bumpmapy itp. bajery. Bardzo ładnie prezentują się postacie i potwory. Są... plastyczne, organiczne czyli takie jakie powinny być. Dokładnie widać fałdy na ubraniach, zmarszczki itp. Nie czuć od nich sztywniactwa jak dotychczas. Ogromny plus. Ładna animacja robi oczywiście swoje aczkolwiek na filmach z hl2 jest lepsza (szczególnie mimika). Cienie i gra świateł ładna ale to nadal nie to. Czekam na ładnie rozpływające się cienie które widać już np. na pokazówce unreala. Rozbłyski podobają mi się. Może nie są super realistyczne, ale fajnie to wygląda w detalach na ultra. Fajnie wyglądają szyby które zniekształcają odbicia. Generalnie grafika jest na 5 z +. Konsekwenta, mroczna lekko stylizowana.

 

Dźwięk super, poza odgłosami strzałów. Zero "power`a". Strzelając z mp5 w HL czułem się jak by mi ktoś walił młotem pneumatycznym w tył głowy. Tutaj tego nie ma.

 

Co do samej gry. Początek bardzo klimatyczny i całkiem ciekawy. Widać oczywiście inspirację halflifem (jakże by inaczej). [spoiler :)] Przylatujemy na marsa, zwiedzamy bazę, zapuszczamy się z misją w jej starszą opuszczoną część, ciarki zaczynają chodzić nam po plecach

i nagle bum!... i cała wypracowana przez pierwsze kilkanaście minut gry atmosfera pada. Nie ma powolnego budowania napięcia... z minuty na minutę klimat grozy i zastraszenia pada i zaczynają się fruwające flaki, zombiaki co 5 m i latające płonące czachy rodem z horroru klasy ż ;). Oczekiwałem czegoś w stylu survival horroru a tu same łubu dubu. Można powiedzieć : no tak, to w końcu doom. Ale miłośnicy beztroskiego wypluwania ton amunicji na "autofajerze" też będą nie zadowoleni. Taka jakaś dziwna hybryda SSama z HL i A&P. Może się podobać ale bez rewelacji.

 

Czekam na HL2 (październik) i Stalkera który po przesunięciu premiery ukarze się w 1 kwartale 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everyman : na moc sprzętu nie narzekam i thief3 chodzi mi całkiem dobrze. Mam takie fajne zboczenie... uwielbiam grać w 640 na 480 z aa i filtrowaniem anizotrpowym na *4. Obraz jak z filmu :). A gierka po 2 h grania wydaje się fajna.

 

Co do gier online. Uwielbiam Americas Army (który raz to mówię?). Uwielbiam w niej grę zespołową i realistykę walki na "małą skalę". Grafika całkiem ok. no i jest zupełnie darmowa. Jak dla mnie gra od bardzo długiego czasu nr1 mimo że w nią już nie gram, bo jak już mówiłem, mam pingi i lagi. Ale niedługo zmieniam sobie internet na nie dzielone z nikim aster i łapię z powrotem za mojego wysłużonego m16 :). Do zobaczenia na Radio tower :].

 

CS jest przereklamowany :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grach brakuje mi większej ilości efektów postprodukcyjnych typu DOF, motion blur, jakieś fajne delikatne flary, zakrzywienia perspektywy itp. W grach graficy trochę za bardzo skupiają się na poligonach moim skromnym zdaniem.

Ale się rozpisałem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Deus EX : invisible war byl wypasem jesli chodzi o DoF i flary ... zarąbiscie to wygladalo .... fiza byla jako taka ale zawsze lepsiejsza niz jakis symulowany dynamics ....

 

Polecam Deus Ex jak 1 tak i drugą czesc ....2 jest dla mnie bardziej klimatyczna ...

 

1000 post !!!Jupi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj gf4ti4200 pozwala tylko na 800x600 i detale na minimum.

 

kumpel ma tego gefroca , tuningował go riva tunerem , 512 ddr , 2.2 ghz proc i mu idzie na ultra 1024x768 , jak na to patrze to płakać mi się chce, zagralibyście na tych ustawieniach ehhh BJUTIFUL! PRZEZ DUŻE Y :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti - jesli twoj kumpel ma karte ze 128mb na pokładzie to całkiem możliwe. Jesli nie ma, to chyba cos mu sie pomyliło. I nie pomoze tu zaden OC, nawet Vmod + zmiana biosu karty.

 

edit

 

przed chwilka skonczyłem testowanie demka Xpand rally. Pod względem graficznym jest miodnie, ale jesli nie poprawią fizyki to będzie po prostu piękna porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooooooooo, siedzialem wczoraj do 4 nad ranem i gralem w DOOM`a III :D ja pierdykam ludzie niesamowita giera, niesamowity klimat, niesamowita grafika, niesamowity dzwiek, glosy szepczace "OVER HERE" albo "HELP ME" i ta cholerna latarka z ktora trzeba ciagle lazic. Super giera naprawde super ale w dzien nie powinno sie grac bo traci sie klimat. A naprawde klimat jest wspanialy :).

 

POLECAM GRE kazdemu (no prawie bo raczej jest duzo przemocy, krwi i takich temu podobnych wiec raczej jak ESRB zakwalifikowalo - od 18 lat :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności