Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Co do F.E.A.R. to sie zawiedziesz, gra jest po prostu nudna. Przez 80% czasu lazisz bez celu. Broni jest malo tak samo jak i przeciwnikow.

W Q4 nie gralem ale slyszalem ze zadna rewelacja. A splinter czyli odgrzewany kotlet po raz 5 ;/

Ja gram nadal i wciaz w cs 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja ostatnio tnę w SWAT'a 4, Call of Duty 2 (po LANie z kolegami i w kampanię single). Swoją drogą Call of Duty 2, jak na to co oferuje jest bardzo tani, niecałe 80 zł za gierkę, warto kupić zwłaszcza jak ma się z kim potem grać po sieci. Przymierzam się też do Civilization 4, Black & White 2, FEAR i chciałbym wszystkie części Splinter Cell'a przejść. Oczywiście Quake III i CS po sieci.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciag... tfu, zalatwilem sobie od kumpla NBA Hangtime. Super wyczapista gra. 1997 rok. 2on2, wszystkie chwyty dozwolone. Jest to przerobka NBA Jam z 1996 roku. Grafika nie powala, ale miodnosc zabija. Kiedys byl Jeszcze NBA Hangtime extreme. Mam go ale nie wiem czemu tak wolno chodzi (chyba mam za slaby komputer;p) POLECAM.

 

Hangtime3.GIFhangtime1.jpg

 

Chyba sobie playstation i ta gre, zeby moc w 4 osoby w to grac, albo wiecej padow do kompa o ile sie da :)))) POLECAM jeszcze raz. Zna ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam w Quaka IV, graficzka jest WYMIATAJĄCA al tylko w pomieszczeniach, na otwartej przestrzeni lepszy duzo farcry, ale to przez doomowski silniczek. Moze oczywiscie gra nie jest odkrywcza ale jaka grywalna! broni lepszych nie widzialem, kazda sie sprawdza doskonale. multiplay taki sam jak w q3... Nieraz atmosfera nieco jak z dooma ale moze i dobrze, swietnie wykonani przeciwnicy :D na moim kompie chyba jest w podpisie chodzi maxymalnie na MEDIUM , 800x600, antyalias x2 i tyle :D

Po za quakiem jest najnowsza FIFA, i FlatOut... No i oczywiscie dungeonkeeper ][

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów wykopałem Vagrant Story. Tym razem na emu :) Bo Pleja niestety nie mam.

 

Ta gra ma jednak klimat i magię, nie ma drugiego Action-RPG który by tak mnie wciągnął. Szkoda że Kwadratowi wskrzeszają w kolejnych grach FF7, zamiast dać pełnoprawny sequel do VS :(

 

NIe ma żadnych shaderów, texturki biją pixelami (bo filtrowanie wyłączyłem hehe), postaci mają nie mają nawet 1k trisów, ale klimat powala i nie pozwala się podnieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie niby miło być w hardware ale z nim raczej wszystko ok

Rozchodzi się o to że miałem demko SCPT i wszystko było pięknie, nie instalowałem nowych sterów ani dirextx'a ani nic., Teraz mam full no i dupa wywala ze jakiegoś non power of two render czy jakos tak nie ma i się gra nie uruchami wywala tylko błąd i dupa:/ mam teraz najnowsze stery i wszystko a tu dalej lipa. Miał ktoś coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi przygodówki to polecam Still Life. Mroczna, krwawa, trudna gierka, przyzwoita polska wersja za 30 zl (przynajmniej nie bali się tłumaczyć przekleństw - nie słychać tu textów jak z parodii młodego Stuhra "fuck you, man - kurcze, człowieku"). Syberia i tak była lepsza ;P ale warto zerknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pykalem w:

 

01. Renegade Paintball - nawet niezla, przez neta fajnie sie gra, ogolnie to trzeba zwracac uwage na polozenie wysokosc przy strzale, grafa tez fajna. 7+/10

02. Land of the Dead - kinowa adaptacja, pomijajac to ze z filmem ma tylko to wspolne ze wystepuja w niej zombi, to gra jest kiepska. Bardzo szybko sie nudzi, grafa jest srednia, mozna pograc przez siec jeszcze, ale to tez sie nudzi szybko. 5/10

03. NBA 2006 - zawiodlem sie i to strasznie, nie wnosi nic nowego godnego uwagi, wszystko to samo co w NBA 2005. 6/10

04. Need for Speed: Underground 2 - gram sobie tak dla rozrywki, jak nie ma co robic, seria underground nigdy mnie jakos nie pociagala. 7-/10

05. Wolfeistein: Enemy Terrority - jak narazie najlepsza sieciówa jaka gralem, nie ma co. 9/10

06. Serious Sam 2 - grafa fajna, fabula beznadziejna, grywalnosc srednia. Jest pare nowych rzeczy od czasu jedynki, ale i tak gra sie moze szybko znudzic. 7/10

07. F.E.A.R. - no ta gra wymiata, na wyzszych detalach wyglada cudownie, ta fizyka ten bullet time, klimat.... aaah 9-/10

08. Call of Duty 2 - TO JEST HIT!! Naprawde nie umialem sie oderwac od tej gry, grafa wysmienita (ten dym aaah), klimat wymiata, grywalnosc super, muza masowa, szkoda ze taka krotka (5godz gdzies gralem). 10-/10

09. Black & White 2 - w to malo gram, komp mi na najnizszych zarywa, ale gra moze i jest niezla. Chowaniec rulez. 8-/10

10. Max Payne + True Matrix - hyhy uwielbiam grac na tym modzie:) Napewno lepsze od Enter the Matrix. 8-/10.

11. 7 Sins - niezly pomysl, duzo minigierek, grafa w miare, ale z czasem sie nudzi. 7+/10.

12. Darwinia - wysmienita grafika:D fajna strategia, wciagnela mnie. 8/10

13. Grand Theft Auto: San Andreas - ale nie zwykle, tylko z moimi samochodami/ubraniami/mapami itp. Wtedy gra nabiera smaczku, a jeszcze robie z Fraps'em film kaskaderski:) 9/10.

14. Need for Speed: Most Wanted - i wlasnie o taka gre mi chodzilo, niszczy Undergrounda pod kazdym wzgledem, nie jest juz tak kolorowo, wszystko nabiera oldschoolowego klimatu, filmiki sa z prawdziwymi aktorami (bluebox), fajne poscigi, duzo trybow. (gram na najnizszych detalach a grafika i tak jest swietna:)) 10-/10

15. Age of Empires III - z racji ze nie gustuje w strategiach, wiec sie nie wypowiem zbytnio. Ale grafa fajna:) 8-/10

 

Czekam z niecierpliwością na nowego Princa Persi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popykałem w Quake4 ale juz sie znudził.../gra ogólnie nie jest aż tak świetna - 8/10.

NeedForSpeed:Most Wanted żeczywiście wymiata...! - gram na custom detalach, o dziwo gra chodzi szybciej w 1024x768 niz 800x600 xD.

World detail i road detail mam niski, reszta detali raczej ON. 9+/10 BO PORCHE BYŁO LEPSZE !!!

Jakoś mnie nie ciagnie do CAll of duty 2 [ponoć same skrypty i to samo co w I]_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram wlasnie sobie w The Punisher; gierka spodoba sie tym ktorzy nie lubia za duzo myslec podczas gry; idzie sie i rozwala tylko gosci; fajne sa sposoby wyciskania zeznan oraz ogolnie torturowanie ludzi (w sumie dlatego gram :D); grafika przypomina Maxa Payne'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, mam jednak wrażenie ze gt40 tam nikt nie uświadczy:> afaik mozna sobie pobrykac fordem gt ;)

Co do samej gry to po 15 minutach wyrzuciłem demo z dysku:P Zbyt hardcoreowy arcade jak na moj gust, a bajery graficzne nie rekompensują nudnej rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozioo - ja gram w tą gre tylko dla Forda GT 40 ;] sciagnalem z neta jakiego save`a ze wszystkimi brykami do wersji blackedition i jest ;]

 

arcade to jest i bedize bo EA nie stac na godny symulator , niestety teraz taka moda na szybkich i wsciekłych , a gra wyscigowa musi miec teraz 40 samochodów , 50 felg , 10 bodykitów i 170 paintingów na maske :>

 

a szkoda ;] dobrym symulatorem bym nie pogardzil :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności