Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jutro europejska premiera nowego Call of Duty, na szczęście gra dotarła do sklepów wcześniej i juz dzisiaj mozna było kupić choćby w MM, w Kaliszu po 109zł. Na razie popatrzyłem na multi, gra się całkiem przyjemnie, biegając z riflem mozna sporo zdziałać, jest duzo mapek kamperskich z przytłaczającą ilością detalu, trzeba będzie je ogarnąć. Jeśli ktoś chętny na wojnę - mój nick to Kuba_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że niedawno nabyłem xklocka to męczę teraz gta4 - jak dla mnie bombka :)

Mirrors edge spoko, tzn na kilka godzin grania - później odłożyć...

DeadSpace - swietny tytuł, gdyby nie fallout 3 to pewnie bym przeszed, a tak poczeka sobie na chwilke wolnego czasu

 

BTW: posiadacze xboxa - moglibyscie podac swoje nicki z live?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master of Orion 2 - stara strategia z 96 roku, ale rozbudowana jak chyba zadna inna.

Chodzi o podbijanie kosmosu, wynajdowanie roznych urzadzen w tym pomocnych, komputerow, tarcz, przeroznych broni itp itd

Mnostwo mozliwosci, budowanie wlasnch ras i skladanie statków wg uznania i potrzeb.

Z racji wieku nie poraża oczywiscie grafiką ale za to sa w niej klimatyczne muzyczki

jak w paru tytulach z tamtych czasów.

Ostatnio cos mnie na nią napadlo i pykam w to prawie codziennie ;]

Grał w to ktoś? Chetnie sprobowalbym z kims po sieci ;]

Pozdr.

Edytowane przez ca mel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoO2 wg mnie rzadzila. W 3 przegieli juz wg mnie ze zlozonoscia, po pewnym czasie mialem wszystko na "auto" i tylko patrzylem jak tury leca.

Ja od siebie napisze wrazenia odnosnie Warhammera Online.

Jako ze wszyscy porownuja do WoWa, to sie nie bede obcinal i tez tak zrobie :)

 

Pierw negatywy.

Widaz ze mieli mniej kasy od Bizza, i ze EA wymusila szybsze niz planowali wydanie. Duzo rzeczy wymaga jeszcze dopieszczenia. Wg mnie zwlaszcza animacja, ktora na niektorych NPCach wyglada poprostu potwornie (np. ktos przesunol 1 kosc i nazwal to "postac patrzy w lewo"). Muzyki prawie nie odczuwam, moge rownie dobrze grac w to z wylaczonym dzwiekiem. Grafika.. hm... wiecej detali od cartoonowego WoWa, ale za malo zeby nazwac to realistyczna grafika... takie dziwne po srodku. Zgrzytow jeszcze troche jest, ale w zasadzie codziennie wychodzi jakis malutki fix. Gozej ze spotyka sie powazniejsze bugi. Dosc duzo ludzi (z tego niestety i ja) natrafiaja na dziwne spadki wydajnosci, typu gra biega mi na 50fps, pozniej cos sie dzieje i nagle skacze na 5pfs.

 

Teraz z pozytywow.

PvP... w WoWie bylo dla mnie to tzw pain in the ass. Tutaj nawet moje dziewcze z wielka radoscia morduje ludzi (czego niecierpiala w WoWie). Jak dla mnie rozchodzi sie o 3 rzeczy.

World pvp ma sens - bijesz sie o twierdze lub mniejsze lokacje.

dostajesz Exp za mordowanie graczy - wreszcie brak slynnych WoWoych twinkow uprzykzajacych zycie zwyklym ludzia.

nie mozna przebiegac przez ludzi - jak dla mnie najwieksza zmiana. Wreszcie jak 2 ludzi z tarczami stanie na moscie, to nie mozna przez nich przejsc. Casterzy sa baaaardzo latwi do zabicia jak sie do nich dobiegnie, ale tutaj wreszcie tank moze cie zatrzymac i nie jest tak latwo dostac sie do 2 lini. Jak dla mnie w koncu troche taktyki a mniej biegania wokolo gracza i dzgania go w plecy.

 

Widac ze tworcy uczyli sie na WoWie, duzo malych uciazliwosci jest rozwiazanych. O wiele mniej biegania i czekania az postac cos moze zrobic (np na scenariusz pvp mozesz wejsc z kazdego miejsca, nie musisz isc tylko po to do miasta), na mapie masz zaznaczony teren gdzie mozesz znalesc quest mobki itp.

 

no, to tak opis na szybko odemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie kurde bo dopiero odszedlem na chwilke od ps`a, ale giera wciaga naprawde, kurde super akcje, nie jest az tak latwo i wogole klimat ostry, no wlasnie szkoda ze nie te same platformy bo bysmy cos pograli :) kup na ps3 i bedziemy strzelac xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD'a 5 miałem przyjemność betę odpalić.

Trzyma poziom, jak każdy z CoD'ów. I coraz większą trudność sprawia ilość detali otoczenia co mnie niezmiernie cieszy bo da się faktycznie zakamuflować.

Strzela się trudniej, rozrzut duży w niektórych broniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem oznajmic ze wczoraj w godzinach pozno-nocnych skonczylem coda 5 na trybie normal :p gralo sie rewelacyjnie, grafike wyciagneli naprawde wysoko, poziom detalu genialny ogolnie pod wzgledem graficznym jest rewelacja, podobnie jak pod wzgledem grywalnosci, wciaga od poczatku do konca, ciekawe i rozbudowane kampanie szczegolnie radziecka gdzie od pierwszej misji wczuwasz sie w klimat. Troszke szkoda ze juz ja ukonczylem ale za to mam odkryty tryb NAZI ZOBIES :D No i sprawdzilem tryb multi, ktory jest poprostu wypas, rozbudowane i ciekawe mapy, fajna rozgrywka nic juz wiecej nie trzeba :)

Podsumowując gra jest super jak kazda czesc, szkoda ze taka krotka, ale mam zamiar spedzic kilka dobrych tygodni nad multi i przejsc ponownie 4.

Polecam !

 

P.S A juz za tydzien nowy need for speed :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

hcpiter - ja tez wczoraj skonczylem cod5. I bardzo mnie rozczarowalo. Uwielbialem CoD4 i MoH airborne, i bardzo czekalem na cod5. Nie wiem czego mi tu brakowalo - nawet probowalem sie zastanawiac nad tym.

Napewno cod4 zrobil na mnie ogromne wrazenie przez filmy wprowadzajace - one pokazywaly swiat i wydarzenia w taki sposob, jak to widzialem w tv podczas ataku na irak -> a potem nagle jako gracz bylem w srodku tego . w cod5 animacje wprowadzajace byly nowatorkei pod tym wzgledem i fajnie zrobione, ale nie spelnialy swojego zadania . W samej grze nie wiem o co chodzilo - bo roslinek bylo sporo , wszystko superowe. Gralem na wszystkich mozliwych ustawieniach na max -> wiec to nie kwestia jakiejs ubogosci otoczenia itp. Kurcze , grajac w to caly czas mi czegos brakowalo i caly czas czekalem na cos . I sie nie doczekalem. Fajna byla ostatnia plansza/uklad - nie wiem jak to nazywac. Nie bede jej opisywac, zeby komus nie popsuc zabawy -> ale wlasnie tak duze i skomplikowane uklady chetnie bym widzial. A poza tym wydaje mi sie , ze boty byly glupsze niz w cod4 ( nie wiem czy to mozliwe z punktu widzenia programistycznego ).

No czekam na nowego speeda - i mam nadzieje ze sie nie zawiode - bo most wanted byl superowy, a ten nastepny to byla dla mnie poracha.

A kiedy ma byc nowy starcraft ? chyba w 2009 ? czy cos nowego jeszcze przed Swietami bedzie ?

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill Homecoming ... rewolucyjne rozwiazania, havok, efekt swiatla, pelna kontrola kamerą, mozliwosc wyboru odp/pyt podczas dialogow (ktore swoja droga sa przekozackie), combosy + bloki i uniki podczas walki, klimat niczym z 1/2, oczywiscie najlepszy element gry - muzyka, ktora sie wlacza co jakis czas, akira yamaoka znowu dal popis. Gralem zaledwie 2godziny, a juz jestem w stanie powiedziec ze gra przejmie chyba u mnie tron, ktory do tej pory byl zajmowany przez silent hill 2 :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lelen- slyszalem ze Sh:H wogole nie jest straszny. Jak dla mnie rzadzi nadal SH1 Na psx`a. Dwojka tez dawala rade pozniej to juz coraz gorzej bylo.

 

W piatek odpapilem GTA 4 na ps3. I sie nie moge oderwac od tej gry. Gra ma mase bugow, jest nie dopracowan itd a mimo to wciaga jak cholera. Ogromne genialne miasto. Super postac Nico Belica. Fajny scenariusz. Ogolnie nie jestem fanem serii gta ale ta gra naprawde daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie kampanii SP CoD5. Mając w pamięci singla czwórki mam wrazenie, ze tym Treyarch kompletnie olało fabułę i skupiło się na fajerwerkach. Gra się fajnie - idę na poziomie Normalnym - jedną ręką mozna naciskać spust, drugą drapać się po głowie tudziez przyjmować pokarmy. AI przeciwników jest zadziwiające, często stoją jak wryci, dają się bez problemu podejść i zadźgać, chowają się za cegłą lezącą na ziemi albo za patykiem :) Pod względem wizualnym prezentuje się o wiele lepiej niz na screenach w necie, więc jestem mile zaskoczony.

A tak przy okazji, czy ktoś zwrócił uwagę na róznicę w teksturach broni między singlem i multi? Wrzucam screena z porównaniem dwóch przypadkowych broni - po lewejj multi. Giwery świecą się jak psu moszna, a w singlu az miło popatrzeć.

 

http://img403.imageshack.us/my.php?image=beznazwy2kopiatu9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cod 5 - przeszedłem kampanię i muszę przyznać, że jest ona zbudowana na podobnej zasadzie jak w Modern Warfare.

 

Po 1 - dwóch bohaterów i dwa oddzielne fronty.

 

Po 2 - misja snajperska... chociaż moim zdaniem w Cod 4 była lepsza ,ze względu na te bajery związane z siłą wiatru itd. (taka snajperska minigra) mimo, że były tylko dwie możliwości zlikwidowania celu - trafienie w rękę bądź nie trafienie :D.

 

Po 3 - dodatkowa misja na koniec gry, Cod4 - samolot, Cod5 - zombi (pomysł zgapiony od modyfikacji dla Cod4, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy)

 

 

Wady Call of Duty 5:

 

- brak serwerów dedykowanych trybu kooperacji od producenta, co umożliwiło by hostowanie gry na internet przez osoby nie posiadające zewnetrznęgo adresu IP.

 

- brak misji snajperskiej oraz misji z samolotem oraz czołgiem (kto grał ten wie :]) w trybie kooperacji.

 

- mniej "bossów" do zlikwidowania niż w Modern Warfare i brak wystarczającej dynamiki w gameplayu w stosunku do części 4.

 

Plusy Coda 5:

 

- możliwość korzystania z czołgów w trybie multiplayer

 

- moim zdaniem lepsza grafika na multi niż w Modern Warfare, pomijając niektóre bugi

 

- miotacz ognia i koktajl Molotova + moździerze (chyba tylko na SP)

 

- znakomite odwzorowanie części wizualnej ostatniej misji

 

 

Far Cry 2 - mnóstwo misji do wykonania, ciekawa fabuła, duża mapa, dobra grafika i system fizyki, SI botów średnie, ale ujdzie w tłoku, system niszczenia się broni. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem singiel jest słabszy od czwórki, oczywiście jeśli chodzi o fabułę. Tam wszystko toczyło się wokół wspólnego centrum i prowadziło do fajnego finału, wyglądało to jak gra na podstawie filmu/dobrego scenariusza.

Multi będzie fajny za miesiąc - dwa, jak większość ludzi juz się wyszaleje ze swoimi rangami i wyzwaniami. Mimo to przerzucam się z czwórki na piątkę, zawsze to jakaś odmiana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem po dopaleniu nfs undercover i ogolnie jest fajnie, ale jest jeden powazny blad, mianowicie gra sie przycina i to czesto, rozumie jeszcze jakby to bylo na PC bo wiadomo zawsze mozna zmniejszyc detale i te pierdoly , ale to sie dzieje na PS3 wiec wkurza, tymbardziej ze grafa nie jest jakas super kosmiczna :]

Poczekam moze wydadza jakas latke czy cos w tym stylu, przynajmniej jest lepsza od Pro street :p

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde no....tez bym w tego Coda5 popykał...póki co silent hill 5....ot taki horrorek, nauczony na poprzednich częściach w którym momencie powinienem się bać(zresztą tyczy to większości horroraków)....wolę skupić się na....no właśnie....ach tak...kontrolsy zmienili :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 - skończyłem główny wątek, właściwie przez przypadek. Przez przypadek, bo nie miałem odczucia, że robię ostatniego questa w grze... zakończenie takie sobie, niestety. W przeciwieństwie do poprzednich falloutów, nie mam jakoś specjalnie ochoty przechodzić F3 jeszcze raz inną postacią. Chyba odpalę F1. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem Silent Hilla Homecoming, pare dni grania bylo, moze ze wzgledu na - czasami - bardzo irytujace zagadki... Jednak polecam gierke, bije imo na glowe SH3 i SH4, jedynie uwage mam do zakonczen (w sumie 5), mialem na szczescie szczesliwe, jednak po zobaczeniu na YT pozostalych 4 - dostalem lekkiego zniesmaczenia xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności