Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Porsche Carrera GT 2004


Pussik

Rekomendowane odpowiedzi

Modele bardzo ładne, ale materiały paskudne. Nie rób materiałów \"na odwal\", tylko od razu porządnie. Jeśli mają być kiepskie to na razie w ogóle ich nie dodawaj. Tak będzie IMO lepiej dla pracki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 544
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nieodparta pokusa. :-)

 

Chveti mnie nauczył tworzyć hdri i się troszke pobawiłam. Oczywiście muusze się Wam pochwalić. :-) hihi Nie zamieszczałabym tego tutaj, gdyby mi się nie podobało. ;-)

 

 

porsche-hdri.jpg

 

Kolesie z Monster Garage wzięli się do roboty i w tydzień dużyli x puszek spray`u. :)

 

Coś na wzór:

 

 

ciclon25.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update. :-)

 

Pragne stwierdzić iż sam modeling tych elementów to banał, jednak pojąc zasade działania itp. to koszmar. :| Wczoraj i dziś zajęło mi to kilka godzin, a czym pomagał mi niestrudzenie Spiryt (pozdro). :-)

 

 

496.jpg

 

495.jpg

 

494.jpg

 

493.jpg

 

492.jpg

 

 

Aktualnie pracuje nad felgą, nie zdążyłam jej jeszcze załozyć. ;-)

W zestawie brakuje też łozysk w piaście. Jak znajde fotki to zrobie. :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy oczekiwac idealnie gładkich kulek w łozyskach? :D

A teraz bardziej na serio. Z tej odległości widac lakką kanciastość elementów, ale wydaje mi się że na finalnych renderach nie da się tego faktu zauważyć. W kilku miejscach niepotrzebnie marnujesz polygony, np na wycięcia na śrubki. Na tym zewnętrznym pierscieniu oczywiście są potrzebne, ale na tym 2 zupełnie nie. Nikt teog nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o render z mapą hdri? Czy jeden z ostatnich obrazków? Jesli o mape hadri, to wiem, że nie za ciekawa. :-) Ale to tylko zabawa była. :-) Podjarka nową umiejętnoscią.

 

Dorzuce jeszcze małe ujęcie całosci:

 

491.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jeden z renderów to chyba bedzie porsche na podnośniku :).

 

a kozioo w samochodach raczej bardzo rzadko stosuje sie lozyska kulkowe a na piastach to tym bardziej :). wic jak bedą to chyba napewno stożkowe a tam nie ma kulek tylko no mozna by to nazwac walce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pussik wiemy że umiesz...wiemy...:)) ale już starczy....

Widzę że z tą ręcznie szytą tapicerką...to był zły pomysł...bo chyab ci na ambicje wjechałem.

 

Naprawdę najpierw skończ samochód...szyba nie dokończona...jeszcze kupa błedów...które trzba poprawić...a ty robisz łożyska...??? i czujniki ABS????

 

Pozdrawiam i życzę owocnej pracy,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz pablo to jest takie dlugie cwiczenie ona sie nauczy przez to wiecej niz ty przez ta jedna prace :P

 

no pussik tak trzymaj a bedzie z ciebie chłop :P

eh ale moze ktos cie tak kupi za tego porszaka i bedziesz jakos bardziej zauwazona wiec keep working

ja tak samo dopieszczałem swoją pracke i cos wyszlo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Masakras

Elo ....... co do Porshe to nie mam pytan :-) taka szczegolowosc ...... nie czepiam sie niczego .... bo ja dopiero swoja przygode z maxem zaczynam po sesji tzn. mam nadzieje ze juz od konca przyszlego tygodnia ale znajac zycie pewnie sie cos przedluzy :-/ .......... tu link do furacza qmpla jego Golfika IV http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=11000 :D ladny to to on nie jest ale przycisne go zeby sie postaral ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigk, to Ty się nie znasz. ;)

 

To specjalnie zaprojektowany bieżnik dla samochodów supersportowych, technologia zapożyczona z Formuły 1. :D

Jedna oponka z tego co pamiętam 1400zł w jakiś zwykłych rozmiarach, a do porsche pewnie 2x tyle. :)

 

Mimo wszystko, dresy władują je do maluchów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa. pussik, może ta jest sportowa ;) ale napewno nie ma systemów zapożyczonych z f-1....

 

to jest typowa sportowa opona...z zapożyczeniami z F-1///

 

widzisz różnicę???? bo ja tak...:))

 

lepiej zrób taką oponke... good-year _ f-1 ...

 

pozdrawiam...i życzę owocnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tu opon nie wymyślam. Zrobiłam oponje taką jaką montują w Carrera GT. A o tym, ze to ma jakis zwiazek z F1 wyczytałam ze storny michelin. :> Nawet jest taka fotka porównawcza:

 

 

pilotsport_f1.gif

 

Predator, prosze powiedz co w niej poprawić. Bo ja chęci mam duże, a pomysłów mało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Co?? Większości z Was, szanowni forumowicze, nei chciałoby sie nawet poszukać jakiegoś wzoru bieżnika, a tu kobieta od razu ze wszystkim wyskakuje..

szczerze ją podziwiam, a jeśli Tobie, hac, nie odpowiadają moje posty to ich po prostu nie czytaj!! A jesli już chcesz mnie krytykować to przynajmniejrób to konstruktywnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ależ ja przecież nie wywołuję wojny płci.. po prostu podziwiam KOBIETĘ za kawał niezłej roboty i upór w dążeniu do perfekcji.. gdybym miał choć trochę z tego, to byłbym szczęśliwym człowiekiem :)

Akdsn - teraz KONIEC OT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności