Skocz do zawartości

Nowa animacja DreamWorks - trailer


the_fgdf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Aż chce się wypić buteleczkę atramentu co koło mnie stoi ...

 

Już myślałem, że na Kung Fu Pnadzie się nauczyli. Że będą robić coś w stronę morału, w stronę "powagi", a porzucą marne napychanie grypsikami i tanimi żarcikami... Znaczy się.. W sumie nie jest tak źle, ale odnoszę wrażenie, że to będzie film typu: "wzw" - "wejdź, zaśmiej się, wyjdź"

 

Ale ciekawym wątkiem jest przyjaźń człowieka ze smokiem. To może być jednak bardzo interesujące, może pokazywać jak bardzo człowiek ma w zwyczaju nienawidzić czegoś tylko dlatego, że tego nie zna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHlopaki, to sa bajeczki, animacyjki, a nie jakies ciezkie poetyckie klimaty. Mi Panda tez zajebardzo sie podobala. Lekka fajna, smieszna. Oczekujac innego produktu niz producent mial na msyli zrobic sami sie oszukujecie. Trailer kikes: ], czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba! :) Kung-fu - wiadomo - REWELACJA! A tu zapowiada się bardzo fajny klimacik. Trochę wikingów, trochę dzikiej przyrody, kawałek smoka :) Wspaniale wybuchowa mieszanka zalatująca leciutko młodym Thorgalem.. mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie sie zapowiada - a co do całej dyskusji ... to pamietajcie tez o tym ze grupą docelową dla tych filmów są dzieci i to głownie im mają się podobac - moja córeczka uwielbia Kung-Fu Pandę, Over the hedge, Madagaskar i całą resztę filmów z Dreamworks a np. nie podobają jej się produkcje Pixarowe :)hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubie filmy lekkie, latwe i przyjemne -jak bd chcial cos z moralem => dowolny polski "obraz" z zacieciem artystycznym ;) a ze smok jest inny - to chyba nie tak zle, w lowcach smokow byly oryginalne smoczki - ten jest spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mialem tlumaczyc, ale widze ze pare madrych ludzi zrobilo to za mnie. Wiadomo ze to sie robi dla dzieciakow a tutaj stare pryki zrzedza ze to nie ma moralu ze za malo ambitne itp. Normalnie smiech na sali ze tak powiem. Zaraz zaczniecie gadac ze kiedys bajki byly lepsze, tylko spojrzcie ze wtedy mieliscie mniej lat i wam bardziej podchodzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie fajnie, jakosc nienajgorsza tylko ten smok smoka malo co przypomina ale ok, sie zobaczy, do kina pojde:D

 

 

na widok ludzi gadajacych i moralach i zlozonosci robi mi sie niedobrze, taki film ma byc odwrotnoscia powagi i moralow, ma byc na luzie, dla kazdego i nawet takie sztywne olowki powinny przejsc sie na cos takiego i przelamac..

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wszyscy o tego smoka... Ale weźcie pod uwagę kilka rzeczy: po pierwsze to jest oryginalny, inny niż w innych bajkach, po drugie jak podaje małemu rybę i robi miny, że smaczna ryba to super wygląda jak wygląda, po trzecie to on jest jeszcze mały, pod koniec trailera jest tam urywek z przelotem nad paszczą ogromnego smoka i on już tak wcale nie wygląda. Mnie również się podoba ten smok, nawet ten mały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano.. wszyscy przywykli do klasycznego wyglądu smoka.. i jak tylko jakiś oryginalny design się pojawi to od razu fuj. A ja myślę, że będzie wyśmienicie charakterny i się obroni bez najmniejszego problemu.

Tak samo było, gdy pojawiły się pierwsze screeny z avatara. Że niebieski fuj i te duże oczy.. a teraz jakoś się zaczyna podobać :) dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności