Skocz do zawartości

Scena 3D: Kraina czterech slonc i terminator


Noe

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym wam pokazac prace ktora zrobilem razem z kumplem.

Model samego terminatorka jest do sciagniecia na forach do LW, stad ten model nie jest ani moja wlasnoscia ani kumpla.

 

Soft: 3ds max, mental ray, ozon, photosklep.

 

 

 

 

terminatorf.jpg

 

druga praca jest zrobiona zupelnie przezemnie:

 

krainaczterechslonc.jpg

Edytowane przez Noe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm, a ja się wybiję. Chociaż pracki jako takie nie przedstawiają nic ciekawego to tym razem mają jakiś klimat ciekawy, jak i kolorystykę.... co prawda nadal wyglądają jak po kilogramie LSD, ale jest ciut ciekawiej w porównaniu z poprzednimi.

 

Pozdrawiam

Szymon

 

Edit:/ A jeszcze siateczkę terminatora poprosimy. ;)

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Orion_: dzieki za reply

carlosss : dzieki za reply

pressenter: Ciesze sie ze widzisz jakies pozytywy prac. Sitaeczke terminatora nie pokaze ale podam link gdzie mozna go sciagnac. Musze troche poszperac dawno to bylo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dynia: dzieki:)

 

Tores: Cale tlo jest robione w maxie nic zdjecia. Wczesniej byly chmury i cale miasto ale kumpel wycial to co bylo zrobione w ozonie 4.0 beta.

 

Moje: tekstury, modele tla, render

kumpla: postprodukcja

Nieznany artysta LW: model terminatora

 

goat91: popracuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie ma obowiązku przedstawiania wyłącznie swoich modeli. Zresztą wszyscy wiedzą, że keraj bardziej od modelowania woli oświetlenie i rendering :D

 

BTW skoro już się bawisz terminatorem to może zrób jakąś fajna scenkę? Ściągnij jeszcze model żołnierza i ustaw go z RPG w łapie, skierowanym na nadciągającego robota... :D

Edytowane przez Double_G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy krytykując umieszczanie nie swoich modeli w scenie zamierzasz jednoczesnie moralnie napiętnowac 98% autorów wizualizacji za kupowanie modeli od everów? Szczególnie że od razu napisał że terminatora robił kto inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz pabulo - co innego zrobić wizkę i wstawić jako elementy wypelniające jakies modele od everów, a co innego zrobić "pracę" w której głównym (i w sumie jedynym) elementem jest sciągnięty z sieci model. Nie widzę tu sensu. Ale widzę dużą poprawę w postawie Keraja - przyznał się od razu ze terminator nie jego ;)

A drugi obrazek bardzo fajny. Rzeczywiście można popracować nad kompozycją. W końcu udało Ci się jakoś nie przesadzić z tą swoją dziwną kolorystyką. I teraz pasuje do klimatu. Widzę progres w dobrą stronę ;)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizz: Mam inne zdanie na ten temat

 

Double_G: faktycznie lepsza scenka by sie przydala:)

 

pabulo: dzieki za obrone:)

 

blinq: jw, mam inne zdanie co do cudzych modeli:) Ale dzieki za mile slowa.

 

Faun: przejrzales mnie, nic z tym juz nie bede robil:)

 

bbandi: dzieki ale ten model zamku czy miasta to nie z Zolte Miasto ale z SteamPunk:)

 

3d_operator: faktycznie komentarze to cos co mnie podnieca. Nie... mnie podniecaja inne rzeczy niz ciebie kolego:) np. naga pani:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d_operator: faktycznie komentarze to cos co mnie podnieca. Nie... mnie podniecaja inne rzeczy niz ciebie kolego:) np. naga pani:)

 

To otwórz burdel. Nie wiem o co wam chodzi z tym że pierwsza praca jest ok...główny element tej pracy nie jest jego...a reszta to jakaś bzdura.

Jakieś mapki wrzucone w tło. Nawet jeśli to modele 3d to nie przedstawiają żadnego konkretnego przedmiotu. Druga praca też papka. Wogóle sporo początkujących wrzuca właśnie takie prace. Potem ludzie ich zjeżdżają bo przedstawiają poziom "pierwszego tutoriala"...Keraj reprezentuje ten sam poziom tylko dodatkowo dorwał się do photoshopa. woohoo gratulację, kolejna praca nic nie warta...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pracek to 1 moim zdaniem nawet ma klimacik i calkiem fajna kolorystyke gdyby nie jej wielkosc i kompresja to prawie jak z filmu :]

co do drugiej to tez nie jest najgorsza calkiem niezly ten wschod slonca czy co to tam moze kompozycja nei jest ze shreka ale jak nadarmowa produkcje trzyma poziom :]

wizz: a czy ty zawsze uzywasz swoich modeli ? tz wsyzstko modelujesz sam ? jest duzo ludzi ktorzy wykozystuja cos "nie swojego" w prackach a w szegulnosci ludzie od wizek bo ci to juz przesadni zlodzieje :P

ogolnie gosciu wystail pracke i nie wazne co zrobil :D a niektorzy znowu zaczynają swoje i zwalaja na innych

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny powtarzam: Komentujcie prace, nie posty waszych kolegów. Jeżeli chcecie kogoś pochwalić za błyskotliwy dowcip albo krytykę, piszcie PM.

 

Terminator mógłby się wybronić, jakby model był lepszy, nie zmasakrował byś go tak komresją i pokazał kawałek w ruchu (aż się prosi). Widoczek słaby, głównie za względu na pewne maniery post-produkcyjne o których Ci już pisałem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takiego zamieszania fake'ami nie zrobiłeś.. BTW, gdzie są 4 słońca, i czym masz się chwalić, skoro pseudoTerminator jest ściągnięty ? Tłem? Jednym słowem ciągle idziesz na łatwiznę z niewiadomego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności