Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Renault Clio V6 (NURBS)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 403
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

haha to sie postarales loozaczku :D widze walczyles przez pol nocy ... ja o 6 wstaje a ty sie o 4 kladziesz :) ale opalacalo sie ... efekt super ... jeszczy tylko te szparki i bedzie final :) no chyba ze felg nie ma bo sie jeszcze nie wyexportowaly dobrze :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi są, tylko nie chciałem za bardzo mulić mojego kompa :)

 

oto drobne statystyki:

 

liczba poly: 866903 + koła (ok 75k poly każde)

liczba obiektów: 132

rendering: 10 min (skylight + 2 omni)

 

do tego dojdą jeszcze wycieraczki i kilka elementów wnętrza

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zipper, a no widzisz, bo nadal są :) poprawię to dopiero przy okazji robienia wnętrza, no chyba że będzie bardzo przeszkadzało to jakoś załatam wcześniej :)

 

pozdrawiam

 

P.S. trochę więcej krytyki bym prosił ;P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj luzaczku ... prosisz mnie zebym sie czepial praktycznie doskonalego modelu ...

 

wiec prosze ... lusterka wychodza z tego plastiku inaczej (wiekszy blend)

 

maska jest za wysoko prowadzona ... dojdziesz do tego jak bedziesz tam chcial upchac wycieraczki

 

PS: ze tez wczesniej tego nie zauwazylem :P

 

PS2: sorry ze takie pociachane te zdjecia ale i tak bedziesz wiedzial o co mi chodzi ...

 

PS3: i tak model jest awsome !

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zipper, no że też wcześniej... ;)

jeżeli chodzi o lusterko to wiem, że to przejście jest zrąbane, ale dałem sobie spokój po tym jak męczyłem się z nim ponad 5 godzin...

jednak z tą maską to dałem du..y :| no ale nic to, może jakoś upchne wycieraczki, bo nie chce już wracać do eksportu (za dużo włosów z głowy już sobie przy nim wyrwałem), ale teraz przynajmniej będe wiedział na co zwracać uwagę przy kolejnych modelach, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co loozaczku ... :) wiesz ze to bylo tylko czepianie sie ... naprawde sporo czasu mi zajelo zaby znalezc jakakolwiek roznice ... model jest naprawde the best ...

 

popadlem przez ciebie w kompleksy ... i postanowilem ze wiecej nie zobaczycie w moim wydaniu takiej pracy na odwal sie jak ten maluszek ... postaram sie zeby nastepny model ... (jeszcze nie wiem jaki i kiedy) byl przynajmniej z tego samego rzedu półek :)

 

pozdrawiam ... i czekam na render z niecierpliwoscia ... i moze troche zazdroscia :)

 

cya bro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziekuj tylko pracuj ... zchowaj cala reszte ... renderuj sama maske i kawalek nadola ... zebys widzial lakier pod kazdym katem i renderuj ile sie da ... i pracuj z tym materialem az maska i nadkole beda perfect ... wtedy pokaz sobie calosc i odpowiedz sobie na jedno wazne ... ale to zaje.... wazne pytanie ... czy to jest dobry lakier ? jesli tak .... ja chce to miec ! jesli nie ... to zostaw maske nadkole +to gdziewyglada do dupy .... i renderuj az bedzie idealnie ! jak juz bedzie ... to stawiam ci piwo ... (serio)

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Loozack

będe walczył, aż w końcu zrobię zaje..sty lakier, który będziecie jeszcze wnukom pokazywać

 

trzymam za slowo. a tak serio to baaardzo szybko i perfekcyjnie opanowales nurbsy to czemu by nie rendering? ;)

edit: albo juz nie mecz tematu i popros ladnie bzyka by ci przeslal scenke od citronena jak tak lubicie tego mentala :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee, khem... ja aż się boję wam teraz rendery pokazywać :) a Bzyka (ani nikogo innego) napewno nie będe prosił o gotową scenkę, bo wiem ile kosztuje pracy przygotowanie wszystkiego i trudno, żebym tak po prostu wziął od kogoś gotowca, co najwyżej będe kogoś męczył na GG o jakieś porady, ale nie o gotowy przepis :)

 

 

zostawiłem na noc kompa i oto co mi rano wypluł :)

(linki do oryginalnej rozdzielczości pod zdjęciami):

 

clio_010.jpg

 

http://members.lycos.co.uk/looztemp/cliov6/clio_010big.jpg

 

clio_011.jpg

 

http://members.lycos.co.uk/looztemp/cliov6/clio_011big.jpg

 

co by buty zaraz w moją stronę nie poleciały to od razu mówię, że te rendery były robione ot tak, żeby tylko zobaczyć jak to wygląda z HDRI :) natomiast dzisiaj kolejny dzień zmagań z ustawieniami, ehhh...

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hym co do hdr to moze poprostu zamiast jekiejs z niebem uzyc no juz oklepanej uffizi byle w wiekszosci byla ciemna. a najlepiej mogla by byc B&W . no i najlepiej w bialem otoczeniu.... i poppracuj jeszcze nad diffuse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męcze ten lakier i męcze, ale w miarę zadowalający efekt powstaje przy czesie renderingu 36min w rozdz. 320x240 (mowa o samej karoserii, czyli ok 450k poly), a więc jak dojdą jeszcze inne elementy i materiały, to rendering w rozdz. 1024x768 pewnie potrwa jakieś 5 godzin :| ehhhh, ja już nie mam siły... muszę odpocząć, jakiś film se chyba oblookam...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyh a nie mozesz po prostu uzyc gotowego mat z netu? no ale lakier to nie wszystko daj jakis swiecace plane`y.

nie zebym sie czepial ale walczac z hdr bez otoczenia nie wiele wyjdzie i sie znow zniechecisz ;)

 

loozack na prawde nie mowie tego zlosliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier mi się nie podoba - ani kolor, ani odbicia. Żeby było idelanie, to musiałbyś w modelu poprawić rowki, bo niektóre są po prostu zbyt wąskie (głównie te w pzrednim zderzaku) oraz kształt przednich reflektorów. Wiem, że marudzę i sam lepiej nie umiem, ale to mi nie pasuje....

 

Pozdrowienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności