Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Renault Clio V6 (NURBS)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 403
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sikham, no mi też się tamten render bardzo podoba (autoreklama ;)), więc może spróbuję połączyć te nowe z tamtym :D

 

a tu chyba ostateczna wersja odbić, powiedzcie tylko, które oświetlenie jest lepsze...

 

u_13_0_big.jpg

 

czy...

 

u_13_0_big_bl.jpg

 

pozdrawiam

 

P.S. tak jak mówi Skilo, wnętrze będzie \"symboliczne\" :)

 

[Wyedytowany dnia 24-6-04 > Loozack]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, a coś mi mówiło, żebym nie pytał o zdanie bo jeszcze bardziej zgłupieję :D ale zostanę chyba przy \"dwójce\", ten cień z przodu nadaje jakiejś głębi, natomiast przód na \"jedynce\" jest płaski... chociaż sam już nie wiem :D

wnętrze będzie bardzo okrojone, tylko to co da się zauważyć przez szyby, czyli deska rozdzielcza, kierownica i oparcia foteli...

 

pozdrawiam

 

EDIT

 

Kozioo, coś dla ciebie, czyli \"pomiędzy\" :D mieszane w PaintShop Pro...

 

u_13_0_big_mix.jpg

 

[Wyedytowany dnia 24-6-04 > Loozack]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie wymieszałem;) Ale w PSie:] Wszystie te opcje wyglądają dobrze, więc tylko od Ciebie zależy, którą wybierzesz. Zostaw to oświetlenie, które Tobie najbardziej odpowiada (olej zdanie innych ;) ). Nie moge się doczekać żeby zobaczyć całe autko:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, to jeszcze ostatnie renderki bez kół i reszty, wydaje mi się, że takie już zostaną (tylko tło zmienię), tym razem bez mieszania :)

 

skylight_01.jpg

 

skylight_02.jpg

 

teraz biorę się za modeling i kieeeedyś tam (znając moje tempo) pokażę renderki całości :)

 

pozdrawiam

 

EDIT

 

teraz tak patrzę, że zrąbała się perspektywa jak bawiłem się kamerą, więc wiecie... ciiii ;) będzie dobrze w finalu :D

 

[Wyedytowany dnia 25-6-04 > Loozack]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loozack przez ciebie kazde clio przejdzajace po ulicy kojarzy mi sie z twoim modelem!!!(to juz chyba jakies zboczenie, ale nic na to nie poradze sam doprawdzieles do takiej sytuacji, a jak wyladuje w wariatkowie to wiem kogo za to winic :)), jestem pelen uznania dla twojego modelu, jest to jeden z lepszych na forum, coz tu duzo pisac? postarales sie, i staraj sie dalej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozesz ty! swietnie to wyglada.

lampki sa za ciemne i to bardzo. trocze dziwnie wygladaja napisy z tylu ale rozumiem ze to przez hdri co mozna poprawic w szopie. tzn przyciemnilbym to clio co sie za bardzo swieci i moze jeszcze boczny wlot powietrza.

ale renderek boski bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy:) :

 

- szyby z boku mi sie nie bardzo podobaja,

- odbicie ma masce z przodu sie dziwnie zalamuje na srodku :/ .. :]

 

aa i 3:

 

- tyl jest bardzo piekny (nie bede przeklinal:P) tylko te szyby z boku...

 

Ale juz widze do przodu :).

3manko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier, w orginale na środku maski też sie tak załamuje.

 

 

GENIALNE SUPERANCKIE RENDERY ! Dasz rozdziałke 1280x1024 to będa zupełnie jak fabryczne Reno. :D

 

Kilka spraw jednak:

 

lampy za ciemne (przednie i tylnie)

 

tylnia boczna szyba zupełnie inaczej wygląda niż przednia boczna szyba (odbicia)

 

znaczek Reno oraz tablica rejestracyjna wyglądają płasko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no loozack rozjeb..... mnie swietnie to wyglada w calosci :).cudownie nawet bym powiedzial. tylko kawalek tego wnetrza mi brakuje tak zeby bylo wicac ze cos tam w srodku jest. a co do tlumika to az zaczolem sie zastanawiac co tak za kratkami jasno a to tez tlumik przyciemnij to troszke a pozatym tylne swiatla są the best poprostu . dobra juz wioecej nie pisze no moze jedynie jeszcze ze przednie lampy tez full wypas :). no to teraz to musze chyba przejsc siebie samego zeby clio pobic ehhhhh tyyyyyyyyyy. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaa, zielone Clio ?????? :P

 

dzięki za pochlebne komentarze :) a teraz mówię co poprawię:

 

- rozjaśnię lampy,

- poprawię czarny tłumik (materiał to zwykły Brazil Chrome, ale jak widać tu się nie nadaje),

- zmienię ustawienie omni (chodzi o Specular),

- rozjaśnię tablice rejestracyjne (wyglądają płasko ? bo są płaskie :D),

- jak starczy mi ochoty ;) to spróbuję zmienić materiał użyty do logo Renault, itp.

- dodam wnętrze i zrobię przezroczyste szyby, co napewno doda realizmu...

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

I teraz pytanie: czy L00zack wytrzyma presję, czy też ugnie się pod ciężarem oczekujących na jego ruch gapiów?? Czy zrobi tuning, czy też nie?? Iiii... tego dowiemy się w następnym odcinku :P

L00zack czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności