Skocz do zawartości

Teczka 2d nao


nao

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rotocore,wwwoj,mocnek-dzięki wielkie , )

 

dzisiejszy robin - na tygodnowy spped painting mysle go dokonczyc w przyszlosci :)

,,teatrzyk sflurtrowanych strażników zamku sharewood,,

 

do miłego

 

robin_1.jpg

Edytowane przez nao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod dluszej przerwie wrzucam ostatnie wypociny. kilka szkiców i napoleona wykonanego jako test 2d ..miał byc kartoonowy i wzorowany na istniejącym obrazie napoleona na koniu tutaj link do dzieła historycznego napoleon

potraktowalem go troszke po swojemu . jak wyszło ocencie sami :)

 

and dolanczam maly wip z tegoż napoleona

 

pozdrawiam

 

napoleonb.jpg

 

wip

wipnapoleon.jpg

 

a tu troszke innej beczki

s-of-euch-1_sen_3.jpg

s-of-euch-1_nd_ciarki.jpg

tato_ch3_wasacz_2.jpg

wieya.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle stajlo masz przeswietne i ja akurat bardzo niechetnie zobaczylbym cos Twojego realistycznego, normalnego itd., szkoda marnowac sie na bycie dobrym i srednim we wszystkim :) Najwiecej mocy ma jak dla mnie Napoleon, wiezyczki na koncu tez bardzo geste. Jak juz mialbym czegos szukac, to moze tego brodacza byloby fajnie zobaczyc w calosci takiego kanciastego, jak jego twarz, bo tak dlonie, nogi i bebzon to juz troche z innej bajki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o tym realistycznym, ponieważ te prace:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=68722&page=4&p=1003968&viewfull=1#post1003968

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=68722&page=4&p=1011377&viewfull=1#post1011377

 

bardzo mi się podobały, szczególnie statek i baleciarz ;) ale spoko tylko tak napomknąłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dla odmiany mniej cartoonowo......pierwsze dwa ..inspirowane grą planszową talisman w którą przysiadlem niespodziewanie w swieta ze znajomymi i musze powiedziec ze gra wciąga a przecierz to nie żadne 3d...:)

 

no wiec to takie o....nowe bazgroły

pozdrawiam

 

jpg2.jpg

 

blackdragon.jpg

 

guardA12.jpg

 

guardA2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talisman? coś obiło mi się o uszy, chodzi o najnowszą odświeżoną wersję MiM?... grywałem swego czasu w Magię i Miecz (nie mylić z Magiczny Miecz, ktory był kiepską nowszą wersją) mega oldskulowa gierka, jaralem się rysunkami i postaciami... "czujesz smród zepsucia" tymi slowami zaczynała się karta przygody do pozostania Rycerzem Chaosu... świetne, dalej gdzieś mam ale bez orginalnego pudelka już...

 

Pierwsza świetnie trafia w klimat w.w gry... w przedostatnim ta wszechobecna tekstura/płótno/podkład za bardzo splaszcza... szkoda bo aż sie prosi żeby ta zbroja była inaczej mazana, bardziej syto i oleiście bez tej faktury... ostatni mega... w ogóle charakterne prace strasznie co mnie bardzo jara i zapada w pamięć... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telthona- dzięki ...acz malowanie samymi tylko plamami barwnymi (moze u mnie to koslawo wychodzi..) jest interesujące.. nie sądzisz..spróbuj

 

Rotcore- jara jara jaara :) dzięki tak jest to magia i miecz ,,jescze jak bylem młookos z braciszkami gralismy w pierwszą wersję tej gry....wciąga szkoda rze sie nie ma czasu czesciej zasiąsc

 

nicponim-co odwlecze to nie uciecze - :) teraz widze że masz racje ...całkowicie nie myslałem o tym ..dzięki.'

 

serio-:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności