Jump to content

postać 3d:goblin


Recommended Posts

Jeśli ten szkic, który widać był konceptem do modelu, no to panie szanowny...

Gdzie on ma kostki? I pięty?

Gdzie głeboko osadzone oczy?

no nic.. nie czepiam się. Pomijając mocne rozbiezności,...

Mógłby być bardziej paskudny. Bo próbuje taki byc. A mógłby mieć jakiegoś pryszcza, trochę zmarszczek, brud za paznokciami (a najpierw paznokcie w ogóle). Gdy sam render nie jest zły, to teksturki jednak tak. Ani to, co ma na twarzy, ani to futro...

Zrobiłeś go w takim stylu cartoonowym i może być nawet tak jak jest. Kilka dorbnych poprawek by się przydało...

zamierzasz to animować?

Link to comment
Share on other sites

Bardziej niż sam model podobająmi się renderki i sposób prezentacji:) Jak już wspomnieli poprzednicy - brakuje kilku detali i może troche lepszych texturek. Ale ogólnie patrząc- przyjemne dla oka:)

Link to comment
Share on other sites

dzięki..teksturki będą , no i shag, tylko po sesji już chyba.. własciwie to teraz zastanawiam się dlaczego to nie trafiło do wipa a do galerii , zarówno goblin jak i posąg trafią do shortaktótkiego i humorystycznego..chociaż pierwotnie były tworzone w innym celui.. na short będzie trzeba poczekać do wakacjii.. pozdrawiam..:)

Link to comment
Share on other sites

a ja nadal nie widze w tym nic nadzwyczajnego. nie wlozyles w to zbyt wiele wysilku... ani modelowanie, ani swiatlo, ani prezentacja do mnie nie przemawiaja. nie rzebym sie czepial... pozdro i owocnej pracy ;)

Link to comment
Share on other sites

Taz zgadzam sie z Krisem troszke detalkow by mu sie przydalo bo bez nich wyglada jak te uproszczone gumowe figorki robione przez koreanczykow :P Ale Ludek fajny troche pracy i bedzie o niebo leprzy ! Pozdro czekam na postepy !

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy