Skocz do zawartości

nowy wątek o pracy Userow w firmach?


Bruneq

Czy chcesz zeby powstal temat z pracodawcami userow?!  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz zeby powstal temat z pracodawcami userow?!

    • Tak
      45
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

watpie by byla mozliwosc dodania czegos takiego kolo nika, pozatym, juz tam dosyc ciasno jest;) i chodzi tez o to ze bardziej to by bylo tylko gejartowe, wiec nie kazdy user by cos takiego mial, bo po co. a tak, to kazdy kto by chcial wpisywalby w watku, a ja bym wklejał to do 1go postu. ewentualnie na PM byscie mi pisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś jak LinkedIn :) Wystarczy podać linka do swojego profilu i już będzie wiadomo gdzie kto pracował, co robi aktualnie itp. Zależy już od posiadacza profilu co tam wypisuje :) Dzięki temu wiadomo kto gdzie pracuje i śmiało można pytać :)

 

Mój LinkedIn:

Mateusz 'seir' Piaskiewicz

 

 

EDIT:

BajDeŁej - mapcore ma też Job Census + linki z LinkedIn:

http://forums.mapcore.net/viewtopic.php?f=23&t=5989&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również polecam LinkedIn, zwłaszcza, że informacje na profilu są zazwyczaj regularnie aktualizowane, jak zbierzemy informacje w wątku na forum to komu będzie chciało się go utrzymywać na bieżąco?

 

...zresztą, zawsze jest wybór, jak ktoś nie ma ochoty to może podać po prostu miejsce zatrudnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze miazdzaca przewaga głosów na tak, tak wiec wątek powstanie prawdopodobnie dzisiaj...macie pomysły na jest "tytuł"??

Mam juz wymyslone zasady jakie beda panowaly w watku, i dopoki bede tutaj moderatorem to zobowiazuje sie na bierzaco go uzupelniac:) o szczegolach napisze juz w odpowiednim wątku..jak wymysle dla niego nazwe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności