Skocz do zawartości

Video: Making Future Magic-iPad light painting


Gość fishinthewater

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No ciekawy film. Bez historii, ale tutaj chodziło o niecodzienne podejście do tematu, stworzenie ładnych obrazków i to udało się w 100 procentach. Sam pomysł też niezły.

 

Warto również zerknąć na galerię na Flickr:

Making Future Magic: iPad light painting

 

Niektóre pojedyncze klatki wyglądają naprawdę świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pomysł fajny... jak malowanie światłem.. ale całkowicie niewykorzystany ;) rusza sie to wszystko widać rozmazanych ludzi, napisy... hmmmm ...mogli zbudować szynę.. po której by im ten Ipad jeździł... wtedy mogliby trzaskać fajne animacje to to jest lipa panowie... pomysł świetny ale generalnie lipa.. bez porównania lepszy efekt można uzyskać za pomocą hologramu... więc po co wyważać otwarte drzwi? Żeby pochwalić się Ipadem ;D ? Dla mnie to czysta reklama jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norden- Uważam że jak zawsze na początku nie wszystko może być idealne. Nie od razu Rzym zbudowano. Może czytałeś "Aleje cieni"? Tam gnie artysta rzeźbiący światłem w 3d. A jeżeli ta niedoróbka to początek czegoś takiego?

 

pzd. Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem dopóki nie dostałem w ręce iPhone-a :))) nawet pierwsza generacja bije większość dzisiejszych smartphone-ów.. nie wspominając o czwartej ;D CENA!

 

To znaczy, że nie miałeś w rękach dzisiejszych smartphone'ów. Zwłaszcza: Motorola Milestone 2 (1 też), Nexus One, HTC Desire, Samsung Galaxy S, Droid X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jak poklatkowa animacja. To nie tak ze za rok zrobia z tego latajace w przestrzeni hologramy 3d real time. To filmek i na tym sie konczy kariera tego genialnego odkrycia. Fajny wizualnie cukiereczek i tyle. Jak sam i-pad z reszta.

No może trochę się zadumałem ale i tak uważam że jest to coś innego w sensie innowacyjnego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ten projekt odkryłem troszkę wczesniej i się właśnie nim bawiłem wczoraj.

Samsung Avila + kompakcik Canon PowerShot A520.

 

Mój najlepszy efekt do tej pory:

http://h.imagehost.org/0832/IMG_3363.jpg

 

Muszę robić w idealnej ciemności, niezbyt ładnie rozmywa aparacik. Nie wiem jak oni to robią, że przy 10 sek przesłonie zdjęcia nie sa prześwietlone, może HDR wykorzystują?

 

I jak w maxie zrobić te outline'y jak oni tym planem? Ja się zdenerwowałem i zrobiłem to w paincie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności