Skocz do zawartości

opakowanie szamponu


Camel

Która wersja jest lepsza?  

99 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która wersja jest lepsza?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Dunuś glosowales sam na siebie....hyhy

 

zrobiłem to niechcący, powiedziałem to mojemu współrywalowi i zamiast w imię uczciwości jak go poprosiłem żeby zagłosował też na swoje by wyrównać to ambitnie dał głos na mnie.. niech on potwierdzi ten fakt... Także spokojnie.

 

Wynik będzie liczony, z tym że ja o 2 głosy mniej.

 

slowiak, proszę o usunięcie posta, niepotrzebny śmieć.

 

 

i szum
i bum, i srum! :D to była mapa bump bo celowo planowałem chropowatość powierzchni opakowania :) . Co do AA to racja, bo dawałem sharpa i tym sposobem spartoliłem :/

 

Edit: indian - zagłosuj na swoje jak nie możesz to trudno :p

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

i bum, i srum! :D to była mapa bump bo celowo planowałem chropowatość powierzchni opakowania :) . Co do AA to racja, bo dawałem sharpa i tym sposobem spartoliłem :/

 

...

 

I pierdulum. Mówię o szumie nie o bumpie. Idiotą nie jestem. WIdać na gradientach w tle że u ciebie jest mocniejszy, albo efekt jotpegowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to produkt z najwyższej półki.. wiesz jak trudno jest wydrukować coś na plastikowym opakowaniu?

 

vote for indian

 

ta laska jak dla mnie tam ogólnie nie potrzebna a sama w sobie tez taka jakaś.. jakby pijana czy co.. Ma mine jakby mówiła 'Eeej k.... co sie stało z moimi włosami???'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta laska jak dla mnie tam ogólnie nie potrzebna a sama w sobie tez taka jakaś.. jakby pijana czy co.. Ma mine jakby mówiła 'Eeej k.... co sie stało z moimi włosami???'

 

Uwazaj co piszesz, moze to jakas dobra znajoma Dunusia albo nawet cos wiecej i co wtedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunuś wybrałeś złe tło. Dla ciemnej butelki - ciemne tło, dodałoby temu obrazkowi polotu.

Dalej, to nie prezentacja modelu butelki tylko packshot reklamowy. Po co dwie butelki ustawione jak dla referencji?

No i tło: ma dziwne cieniowanie, cienie butelek układają się"od kamery" sprawiając, że obrazek nie jest przestrzenny tylko płaski. Sytuację ratują refleksy na butelkach, ale niestety sampling materiałów i sceny jest za niski.

 

Indian: dobre światło i tło dla tego koloru butelki. Szkoda, że nie ma mocniejszego odbicia butelki w podłożu - klienci zamawiający reklamy szamponów lubią takie tandetne efekty.

Butelka jest poprawnie oświetlona i wyraźnie eksponuje to co najważniejsze samą butelkę, jednocześnie nie kłócąc się z resztą obrazka za bardzo.

 

 

****

Szkoda też panowie, że nie wybraliście jednego formatu pracy. Wtedy ocenialibyśmy nie tylko same modele czy techniki świecenia ale też kadrowanie i pomysł na sam packshot.

 

Np: taki template do wypełnienia, byłoby to łatwiejsze w ocenianiu :)

 

packshot.jpg

 

Anyway: głos dla indianina

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Tygodniową sondę której uczestnikami byli ja i Indian, zwyciężył Indian.

Składam wyrazy pogratulowania i sam szczerze mówiąc, przyznaję że praca Indiana wyszła najlepiej i ma sporo zalet, w tym delikatne podejście do przedstawienia produktu.

 

Ogłaszam, iż w najbliższym czasie, jeśli się skonsultuję z Moderatorem i obeznam sprawę, może, ale nie na pewno, zorganizuję minibitewkę z zakresu model+materialy+oświetlenie+rendering, jedynie co wiadomo, to też będą produkty codziennego użytku w domu. Jeśli nie, będę toczył to z Indianem :)

 

Do Moderatora tweety: Dziękujemy bardzo za uwagi i spostrzeżenia, wyciągnięte wnioski zastosujemy następnym razem. Dziękujemy jeszcze raz.

 

Pozdrawiam,

 

D.

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności