Skocz do zawartości

Coyote Falls


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogolnie fajnie wyszlo, ale dysonans jest duzy na niekorzysc 3d. Ekspresja i aktorstwo starej wersji jest jak juz Olaf zauwazyl...

 

Widac bylo, ze niektore miny takie oszczedne, bez szalenstwa..w kreskowkach jest zawsze wszystko wyciagniete do ekstremum...tam charakter czasami przeistacza sie o kilkaset procent, tutaj czuje sie te suwaczki w panelu do morfow ostroznie, ostroznie przesuwane. Ciala jednak pracuaj fajnie.

 

Tylko taka refleksja, nie wiem co inni mysla, ale zastanawiam sie co to wnosi w takim razie? bo nie pojawilo sie nic do czego warto by tu zastosowac 3d zamiast 2d. Chyba, ze tym tajnym elementem jest po prostu budzet;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma ale brakuje mi charakteru oryginalu. Tam kreska jest ostra, nieco "brudniejsza", ruchy sa wymowniejsze i bardziej przesadzone. Wiele juz napisal Pawel wiec nie bede powtarzal. 3D jest strasznie przylizane, czysciutkie i puchate jak kurczaczek wielkanocny. Oryginal zdecydowanie wygrywa, jesli o mnie chodzi.

Na prawde nie wiem po co sie wszedzie z tym 3D na sile pchaja. A tylu jest genialnych rysownikow. Nie pomne tytulu - widzialem jakies koncepty do animacji 3D. Wygladaly diabelnie dobrze, z pazurem i pomyslem, postaci byly pelnokrwiste. Efekt koncowy w 3D byl tylko cieniem konceptow. Ot kolejna, nudna baja nijaka plastycznie.

Moze sie kiedys znudzi? W koncu postep techniki nie musi oznaczac ze trzeba rezygnowac z tego co dobre :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo wykonanie bardzo fajne, tylko formuła się trochę spaliła. Wiadomo, przejedzie kojota 50 razy w te i we w te, wielki głaz przewróci się nie w tą stronę a z namalowanego tunelu wyjedzie pociąg. Presto jest fajniejszym przykładem wykorzystania retro w 3d bo jest świeższy.

Druga sprawa to że im stylizacja bardziej "wymiarowa", bliższa realnej fizyce tym brutalność mniej śmieszy a bardziej odstręcza. ciężarówka która przejechała kojota 2d robi mi smileya, ciężarówka która przejechała kojota 3d marszczy czoło i wykrzywia zdeko pysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starzy jesteście i narzekacie. Puściłem tą animację dzieciom 3-8 lat i były zachwycone. Obejrzały ją kilka razy i nie widziałem żeby się nudziły a wręcz chciały jeszcze. I to dla mnie jest wyznacznikiem czy jest dobra czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności