Skocz do zawartości

Teczka: Ofcza


ofca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no stary, pojechales, czyzbys jednak rzucil wyzwanie Olce? :D

 

dziwnie z ta kora ponad pniem ale liczy sie wykonanie wiec moge powiedziec ze troche sporo zuzyles tri i tekstury jak na takie cos no ale wyglada chyba calkiem spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25oyjjk.jpg

siatka... :)

mod-brunk: sloje sa takie tyci tyci, fakt za male, ale nie dodam , trza isc dalej. a czym kambek, watpie :P

 

thor: cokolowiek to znaczy, gracias

 

ledyr: czy duzo tri bym sie sadzil, ale teksktura moze i faktycznie. zeskalowac to juz engine potrafi sam :P

 

n-pigeon: spoko spoko

 

ultrakaka: nie lubisz drzazg w dupie?:> co z Ciebie za gejdev ;D

 

Kubajaniak: dla mnie to nie korniki a bardziej zly krasnolud dobrym elfom zrobil, albo resztki enta do spotkaniu z banda orkow, albo fotel zlego elfa z Podmroku, czy cos... takie fantasy :D

 

gutekfiutek: moglbys trzasnac taki modelik w wolnej chwili pokazac jak powinno wygladac po profesjonalnemu ?

 

nastepny bedzie juz hydrant :> tyle ich powstalo, powstanie i kolejny... !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę działasz coś. Co do pieńka kwestia pod jaką grę by to było, ale nawet jak na fpsa to w niektórych miejscach siatka za gęsta. Odnośnie tekstury raczej jakichś większych zastrzeżeń niema choc rzeczywiście od spodu można by troszkę przyciemnic (pociągnij gradientem ciemne od spodu przezroczyste u góry i na multipli suwaczkiem dopasuj). Fajnie ze coś działasz bo myślałem że się wycofałeś no i czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie mogl poczepiac, ale szczerze znam Mlodego wiec ciesze sie ze wreszcie rusyzl swoja zarosnieta dupaske i zrobil jakas texte ;)

Tak naprawde tak dlugo jak cos jest do portfolio nie mam zastrzezen, a zlosliwy dzisiaj nie bede, wiec tak dlugo jak nie ma konkretnych obostrzen liczy sie zawsze wyglad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda jak wsadzony w korę, kolorystycznie się odcina strasznie. Pozatem jak to zostało zcięte tam przy korze od środka?:p

Cięcia na samej górze bardzo równe, nie jak złamane czy odkruszone lecz jak ścięte nożem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności