Skocz do zawartości

[Kryzys] Niemała opresja


GrzegorzPrzybys

Rekomendowane odpowiedzi

"When enemies crushed your army. Slaughtered most of your brothers and sons. Burned out your home. And a bloodthirsty beast is trying to hunt you down - Can you call it a bad-day?"

 

Gdy wrogowie zmiażdżyli twoją armię. Powyrzynali większość twoich braci i synów. Spalili twój własny dom. A potężna, krwiożercza bestia próbuję na Ciebie zapolować - Czy możesz nazwać to kiepskim dniem?

 

Obrazek ma przedstawiać uchodźców z płonącego zamku, którzy ratując życie przed pożarem wystawiają się na łatwy cel dla bestii swojego wroga. W tle będą jeszcze ślady niedawnego oblężenia oraz sznur uchodźców kierujących się w stronę wzgórza.

 

Łuski na smoku oraz na pancerzu żołnierza to tekstury. Reszta malowana od podstaw.

Low-res:

ostatnipost.jpg

 

 

 

Hi-res 300dpi

 

finasnowm.jpg

 

 

 

nominacje.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas się mocno kurczy a widzę, że wymogiem jest zaklepanie sobie wcześniej regulaminowego miejsca więc wrzucam na razie taki naprędce zrobiony szkic.

Mam nadzieję, że uda mi się skończyć tą pracę przed terminem.

 

Pozdrawiam

 

szkicnp.jpg

Edytowane przez GrzegorzPrzybys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe zawsze imponowało mi jak można kilkoma kreskami zarysować całą kompozycję jasno i klarownie:) Jeżeli mógłbym ci coś poradzić to przesunąłbym to złe i duże stworzenie w środek kadru i otworzył kompozycję na zewnątrz. Stworzy to taki fajny efekt panicznej ucieczki z centrum kadru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz pytanie czy zostaniesz dopuszczony pod nominacje... Cytat z innego wątku:

Bardzo mi przykro, ale nie możemy uwzględnić tej pracy w nominacjach. Zachęcam kontynuowanie jej w dziale WIP2D.

 

Powód:

Ostatni dzień na zgłoszenie w konkursie był 20 lutego (zgodnie z regulaminem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Zgłębiłem się w regulamin i wynika z niego że prace należy zgłosić na 14 dni przez nominacjami czyli 6 marca. Czyli kwestia tego czy 14sty dzień się liczy czy odległość czasową musi wynosić 14 dni. No trudno, za późno się zorientowałem i najwyżej dokończę to dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pisze że założyłeś 20 lutego, 15 min przed północą, chyba będzie dobrze.

 

Pierwsze szkice zapowiadają się fajnie, wersja z ogonem jak w #3 podobała mi się bardziej niż z tymi skałami(?) w #9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek założony w ostatniej chwili. Patrzyliśmy na datę. Nie podaliśmy dokładnie godziny więc o ile wątek jest z założony 20-tego to jest OK.

 

Gdyby był 21 lutego to niestety.

 

Ale jest 20-02-11, 23:46

Jesli widzisz 21 to moze masz zla strefe czasowa w profilu. Czas na dole forum powinien Ci sie zgadzac z czasem w Polsce. Bo taki bierzmy pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajno sie zapowiada.. .ataker by sie przydał bardziej zdecydowany niz to pospólstwo biedne które nie bardzo wie jak go ugryzc :) i to skrzydło rozwiń , niech nabierze mocy potęgi !

bo tu wyrasta jak listek z gałązki...takie spostrzezenia moje małe

 

ach zapomniał bym o zameczku i tle dookoła niego pieknie sie zapowiada...

 

pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna praca się zapowiada... jednak z drugiej strony, myslę, że z tematu kryzys można wyciągnąć znacznie więcej niż tylko scena battle fantasy... pomysł jest bardzo ważny, wykonanie zawsze schodzi na dalszy plan... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli bardziej podkreślić, że tam naprawdę idzie ten kordon ludzi to lepiej już pod kryzys podejdzie - moje zdanie ;) a kreskę masz niesamowitą - jak widzę takie pracki to zawsze mnie ciągnie coby moją nieco w te stronę podciągnąć;) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie fajna pracka, dobrze sie zapowiada.

 

Ale moze warto byloby na 1 planie bardziej podreslic wojownikow (nawet powiekszyc ich w zblizeniu), dac jakies zblizenie na twarz, zeby bardziej podkreslic przerazenie, kryzys sytuacji w jakiej sie znalezli.

A smoka dalbym bardziej w tle, ale sprawiajacego ogromne i grozne wrazenie.

Bo teraz to smok jest najwazniejszy - a on raczej nie wyglada na bestie w kryzysie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle to wygląda. Zawsze lubiłem twój sposób operowania plamą, chociaż w tej pracy jest coś (szczególnie kolory i kompo) ze stylu Morano, a przynajmniej takie skojażenie mi się nasunęło ;P. Design smoka mi sie nie podoba ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wąż ludzi którzy są widoczni w oddali, od strony miasta - raczej poustawiałabym ich w wężyku jednego za drugim, z przerwami, bardziej pasowałoby do zimy i głębokiego śniegu (łatwiej iść w czyichś śladach), i tylko pojedyncze postacie poza wężykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta praca jest fantastyczna. Mało spektakularna ale w stylu, który lubię - bez narzucających się tekstur i faktur charakterystycznych w cg:) Bardzo fajny dynamizm i kompozycja! Powodzenia w bitwie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna praca, świetny styl! A kolejne jej odsłony można potraktować jako wzór tworzenia ilustracji. Ta kula ognia jakoś mi nie pasuje (choć płomień jest śliczny), raczej coś na wzór gazowego miotacza (z płomieniem uciekającym do góry) bym zrobił, ale szacuneczek dla wizji autora ;). Jak dla mnie faworyt, pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Swietny styl ma praca i przyjemnie sie na nią patrzy. Jedyne co to ogien mi nie pasuje, z dwoch powodow:

- zupelnie nie wpasowuje sie w styl malarski

- brakuje mu jakiej masy. Chodzi mi o to ze teraz przypomina palnik gazowy, o wiele grozniej i skuteczniej wygladalo by to jakby przypominalo prawdziwy ogniomiotacz - czyli płonącą ciecz. Cos w tym rodzaju:

http://krimzonpyro.com.ve.carpathiahost.net/ep/infodir/flamethrower.jpg

 

pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie miłe słowa.

Co do ognia to jak najbardziej się zgadzam. Nie zmienię go już jednak z tej przyczyny, że już nie mam na to czasu. Trochę też już jestem zmęczony tym artem. Ale napewno z takim flame-towerem wyglądałoby efektowniej.

Finał, również w pierwszym poście.

 

ostatnipost.jpg

Edytowane przez GrzegorzPrzybys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności