Skocz do zawartości

animacja 3d: Green Corner


mt

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Dawno nic tu nie wrzucalem. Wiec ponizej niedawno skonczona animacja dla Skanska Property Poland przy wspolpracy z mojotribe.eu. Calosc robilem ja i forumowy Quadysz. Jest duzo niedociagniec i sporo rzeczy mozna bylo lepiej zrobic, ale temat juz zamkniety i niech tak pozostanie:)

 

Link do animacji

screener.jpg

 

kilka screenow dla zachety:

 

frame_001.jpg

 

frame_002.jpg

 

frame_003.jpg

 

frame_004.jpg]

 

frame_005.jpg

 

 

milego ogladania:) komentarze mile widziane:D

pozdr

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki:)

co do planszy tytulowej to skanska ma baaardzo dokladnie okreslone kolory i czcionke i nie da sie nic z tym zrobic, niestety. ja tam jestem szczesliwy ze udalo sie wywalczyc taka forme animacji;) a samochody maja na pewno odpowiednia skale;)

pozdr

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo jest się do czego przyczepić, dlatego tak mało komentarzy:P Jak zwykle najwyższy poziom:) 5 gwiazdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie poza ogromem pracy wlozonym w modele (chociaz drzewa i fury kupione pewnie) to sama animacja jest nudna. szkoda ze zabraklo jakiegos lepszego pomyslu na przedstawienie calosci (:

Edytowane przez uncle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, mocno przesadzony DOF, przez większość czasu miałem wrażenie, że oglądam domek dla zabawek.

Materiały i oświetlenie super. Sceny w garażu robią wrażenie i chyba z wszystkiego są najciekawsze. Animacja obiektów czasami sprawia wrażenie robionej na siłę i nic nie wnosi. Bardziej bym widział ją tylko w miejscach gdzie jest to uzasadnione, jak np. możliwość zmiany aranżacji biurek, zmiany położenia ruchomych elementów na elewacji itp.

 

Ogólnie przyjemne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie poza ogromem pracy wlozonym w modele (chociaz drzewa i fury kupione pewnie) to sama animacja jest nudna. szkoda ze zabraklo jakiegos lepszego pomyslu na przedstawienie calosci (: [/Quote]

 

Każdy, kto kiedykolwiek współpracował z jakimkolwiek developerem przy robieniu animacji ,wie jak ciężko jest ich przekonać do takich przebojowych pomysłów. To i tak cud że Skanska zgodziłą się na taką formę. Jak dla mnie świetna robota

Edytowane przez skit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

dzieki wszystkim za komentarze i za rekomendacje:) chwile mnie nie bylo, trzeba bylo odpoczac po tym cholerstwie;) kilka odpowiedzi na szybko - jak sie dzien i noc sleczy nad czyms takim to sie wielu rzeczy juz nie zauwaza. moze z tym dofem to sensowna uwaga, na szczescie poza jednym ujeciem dof byl robiony w afterze, wiec nie bedzie problemu zeby przeliczyc to jeszcze raz. zobaczymy co z tego wyjdzie, jak dojade do domu to dorzuce poprawiona wersje.

liczone na vrayu i bardzo duzo aftera;)

wiem ze crz nie jest elektrykiem, wrzucilem cos co sie mialo kojarzyc z ekologia, a (tfu) hybrydy o dziwo tak sie kojarza;)

co do animacji obiektow to akurat sie nie zgadzam, mialo byc cos co przykuwa wzrok i to spelnia swoje zadanie. troche stracilo moze to sens, bo pierwotnie animatic byl robiony pod inna muzyke, ktora fajnie akcentowala te ruchome elementy.

muzykow bylo dwoch;)

to tak na szybko:)

pozdr

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się ogląda. "Ruchome meble" bardzo przypadły mi do gustu.

Co do mankamentów to ten DOF o którym już pisano.

Najsłabsza scena jest chyba ta z obrotowymi drzwiami. Bardzo mało detalu i ten dof...;)

Najlepsza dla mnie tzn najbardziej "fotoreal" jest scena w biurze 01:15 przez bardzo realistyczne światło i dużo detalu.

Gwiazdki daję :)

Fajne animowane niebo. Czy można wiedzieć skąd to?

Zadam jeszcze pytanie na które z pewnością nie uzyskam odpowiedzi...hehe... jaki budżet na tą animację był? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności