Skocz do zawartości

StarCraft: Final Metamorphosis - finalny trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jeszcze pamiętacie, ale w 2009 roku pisaliśmy o nieoficjalnym cinematicu StarCraft: First Contact stworzonym hobbystycznie przez fana tej gry, ukrywającego się pod pseudonimem "Freespace". Okazuje, że ta samo osoba, również samodzielnie pracuje w wolnych chwilach nad kontynuacją tamtego filmu.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1894

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo zdolny gość i przy tym skromny. Kilka lat temu robiłem mu muzykę do animacji Propellerhat (tam był ktoś jeszcze przy modelach bodajże):

 

Od tamtego czasu zrobił niezły krok do przodu.

 

Z tego co widziałem, niektóre sceny w Final Metamorphosis serio wymiatają. Klimat Starcrafta uchwycił świetnie. Przy tym projekcie także zajmuję się muzyką - akurat nie przy tym trailerze, ale przy pełnej animacji.

 

Jako ciekawostkę podam, że voice-overy Kerrigan do Final Metamorphosis ponoć robiła córka aktorki Kerrigan z pierwszego Starcrafta.

 

- Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jeszcze nikt nie wpadł na pomysł aby przelać ten tytuł na ekrany kin?! z chęcią oglądnął bym masakrę zergów w efektach rodem z transformers... byle nie było równie tępe jak wcześniej wspomniany tytuł ;)

 

P.S.

Sorry za offtopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś coś gdzieś wspomniał ze ma powstać Warcraft do tego kiedyś przeczytałem w jakiejś gazecie, że współtwórca gry przytakiwał takiemu projektowi jeżeli było by z kim. Więc może i za Starka kiedyś się się wezmą co by nie było to każda ekranizacja gier Blizzarda (Warcraft, Sarcraft, Diablo) to pewny kasowy sukces nawet gdy za kamerą miał by stanąć Uwe Boll z tym, że Blizzard nigdy nie pozwoli na to by ktoś zeszmacił ich dzieło. A StarCraft: Final Metamorphosis to chętnie zobaczyłbym całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zaskoczony bardzo na plus. To pokazuje też jak duże walory edukacyjne ma tworzenie takich produkcji. Ogólnie filmów. Pierwszy nie był źły, ale można było się przyczepić do wielu technicznych kwestii, animacji. Tutaj skok jakościowy moim zdaniem jest spory. Widać, że twórca wiedział jakich błędów już nie popełniać, co i jak robić.

 

pmcomposer - dorzucam się do gratulacji asblaze. Świetna muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wrzucenie do działu wiadomości i za komentarze odnośnie muzyki :).

 

@donpedrinio: Właściwie wszystko na raz :D. Hollywood Strings, LASS, EWQLSO, Symphobia 1&2, Orchestral Brass Classic, Omnisphere, Requiem Light, Hollywoodwinds, Truestrike 1, jakieś pojedyncze instrumenty VSL. Do tego jeszcze kilka efektów z Sonokinetic Tutti. Solo wokalowe jest za to żywym nagraniem. Taka wisienka na torcie ;).

 

- Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisienka smakowita. Słyszę jeszcze kilka :) Brzmienia instrumentów naturalne - można się nabrać, do tego rozmieszczenie sekcji jak przy studyjnym nagraniu. Rewelacja!!!

 

Z tym Blizzardem to bym nie przesadzał :) Ale na pewno rzetelny kawał roboty jak na jedną osobę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności