Skocz do zawartości

Michael Bay wyreżyserował nową reklamę Need for Speed: The Run


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

EA Games poprosiło Michaela Baya - twórcę kinowych hitów takich jak seria Transformers – aby wyreżyserował trailer dla ich nowego tytułu: Need For Speed: The Run. Zobaczcie jak hollywoodzki reżyser podołał temu zadaniu w rozszerzeniu wiadomości.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2076

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm, zastanawiam się w którym momencie tam były nudne ujęcia... chodzi o te napisy na końcu? 8) Jak dla mnie całkiem fajnie to wyszło, nie napalam się za bardzo na tą grę, ale trailer przyjemnie mi się oglądało.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgodzę z ola-fem. O ile całość fajnie wygląda, to są ujęcia, które ewidentnie nadają się tylko do normalnej gry aktorskiej i przy komputerowym manekinie po prostu wieją sztucznością i brak w nich życia. Bardzo dla mnie to nierówne było. Szczerze, to jak dla mnie przykład jak można fajnie wykorzystać silnik gry do stworzenia sobie podkładki pod kręcenie prawdziwych ujęć. Co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło fajnie, choć też uważam że troche nierówno. No i było sporo dużo bardziej "zajawkowych" zajawek

Mnie osobiście zawsze irytowały te niby makingofy ala holywood

"To było wielkie przeżycie dla nas wszystkich a szczególnie dla mnie a ten i tamten to świetny gość i praca z nim była niesamowita" potem data premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się obudziłem i wygląda lepiej. Wystarczy się nastawić, ze będą nierówne ujęcia.

poprzednie zwiastuny mi bardziej podchodziły. Ale faktycznie wyszło całkiem ok, juz nie moge sie doczekać komentarzy na benchmarku, ze fabuła zapowiadała się tak niesamowicie i nic z tego :D

 

Fajne mają kurtki Ci kolesie. Me want. Wie ktoś gdzie mozna dostać podobne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie latające auta i Porsche lądujące z 50 metrów wysokości, dla mnie byłoby epicko :) Była gęsia skórka itp. gry pewnie nawet nie dotknę bo jestem pewien, że zepsuje mi te wszystkie, pozytywne emocje związane z teaserem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer jest znacznie lepszy niz link Razora z kilku powodow. Bay pokazuje potencjalnemu graczowi jak duze zagrozenia dla samego bohatera w grze niesie wyscig, o jaka stawke toczy sie gra i ze tam wewnatrz auta siedzi realny czlowiek, ktory ma przerabane. Pokazal ujecia z duzo szerszej perspektywy (nie sensu stricte) i mimo sztucznosci renderow z gry, udalo mu sie przeniesc wage emocji na strone naturalnych ludzkich. Te "kilka" ujec, ktore zostaly posadzone o sztucznosc sa kluczem do tego celu.

 

Mysle, ze wlasnie tego potrzebowali tworcy Need for Speed, bo na obecnym poziomie technologii dochodza do pewnego realizmu i nie dalej - Bay wyszarpal z tego znacznie wiecej z innej strony i porownujac oba cinematiki widac jak jeden gosc tworzy realna historie o zyciu, a drugi tylko reklame swietnej samochodowki.

 

Ogladajac w tv wyczyny kaskaderow przelatujacych nad 10-cioma samochodami nie podskakuje nam adrenalina, bo mamy w tv rozdzielczosc hdtv, ale dlatego,ze wiemy i odczuwamy, ze siedzi tam prawdziwy czlowiek, i jego zycie wisi na wlosku...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności