Skocz do zawartości

Sylvester i Tweety w 3D


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A mi się to bardzo podoba. Podobnie jak w przypadku coyota sprzed roku. Świetnie stylizowana scenografia :) Nie wiem skąd w ocenie większości te nowe bajki muszą konkurować w jakikolwiek sposób z klasycznymi, lub zabierać im miano jedynych-słusznych bajek Looney Tunes'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez swietne :) chetnie obejrze.

 

Byleby nie "spartaczyli" animacji jako filmu. Bo ten moment gdzie Sylwester zaczyna spiewac.... Poprostu nie lubie filmow ze spiewaniem i tancem. Wkurzalo mnie to jako dziecko na tych starych filmach Disney'a, ciezko bylo usiedziec w kinie na tych momentach. A musicale omijam szerokim łukiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie zrobione, ale przy w sumie realistycznej grafice ta przemoc jak dla mnie nabiera bardziej realnego wydźwięku, przez co trudniej dzisiejszym dzieciakom odróżnić fikcję od rzeczywistości, wcześniej widziało się kreskówkę po prostu, a jak teraz na to patrzę to bardziej realny świat świat,

ja tam tęsknię za klasycznymi kreskówkami disneya z lat 40-60 na których pewnie większość z nas się wychowała, puszczam synkowi i tylko myszka, kaczka pluto i gufi ;], a swa przygode rozpoczął od piotrusia pana disneya własnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności