Skocz do zawartości

THE AMAZING SPIDER-MAN - nowa zapowiedź


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

The Amazing Spider-Man, najnowsza produkcja o bohaterze komiksów Marvel, wyreżyserowana przez Marca Webba, doczekała się nowego trailera opublikowanego właśnie przez Sony Pictures. 

2012-02-07-111537_news.jpg

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2227

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak, ta seria może być nawet lepsza od poprzedniej. Nie mogę się doczekać seansu :)

 

Świetny klimat. Wygląda na to, że poświęcą więcej uwagi postaci Parkera, jak zachowają odpowiednie proporcje, będzie naprawdę fajnie. Sam aktor grający Parkera też mi bardziej pasuje.

Jeśli oprócz tego co widać na trailerku znajdzie się miejsce na heroiczną, wzruszającą i sentymentalną, akcje, jak to było w poprzednich częściach, kolejka linowa, pociąg, podniebna taksówka, to nie mam nic do dodania!

 

Zdjęcia i animacje, jak widzę, mnie nie zawiodą :D No i jaszczur, hell yeah :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest Spidermanem, proste :)

 

A trailer bardzo fajny. Wydaje się że film będzie bardziej poważny niż poprzednia trylogia, od razu nasuwa się skojarzenie z nowymi Batmanami, zrywającymi z czasami Georga Clooneya czy Vala Kilmera. Ciekawe, ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG13 i tak będzie, bo jak kasa się ma zwrócić jak nie na PG13.

Niemniej PG13 do PG 13 nie równe. W Mrocznym Rycerzu wystarczyło wyciąć jedną scene, dobrze ustawić kamerę i już był mroczny i brutalny film w PG13 zgarniając grubą kasę. Zresztą niektórzy za to nie lubią WarnerBros. i oskarżyli ich o "zbyt dobre układy z MPAA", czy kto im tam te uprawnienia przyznaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie, za późno... Czy wy macie względem filmów Marvela jakiekolwiek oczekiwania intelektualne? Na to się chodzi po to, by się odmóżdżyć i pokrytykować F/Xy.

 

Mam podobne podejście do tematu ;)

 

Ostatnia scena z trailera bardzo mi się podoba :) Jest szansa na porządne odmóżdżenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by dalszą cześć przygód pajączka nakręcić, a nie robić to samo tylko inaczej zrobione. Np, akcja toczy się 20 lat później. Piter jest już w średnim wieku gościem jednak ciągle samotnym i ciągle pracuje w tym samym miejscu. Z jego szkolną miłością nie udało mu się zejść. Jednak nie wie że ma z nią syna czy tam córkę w wieku np. 14 lat, który przeją wszystkie jego moce itd. Wydaje mi się że takie coś było by o wiele ciekawsze. I oni się dziwią ze nikomu do kin się nie chce chodzić tylko wolą na necie obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shogun 3D. Pewnie, ze marvel to rozrywka, ale chyba wolalbym zobaczyc cos innego, niz znowu ogladac pajaka ktory gryzie Parkera ;)

No to do roboty, na co czekasz? Tylu jest jeszcze herosów nie sfilmowanych... Na przykład człowiek królik, żeby daleko nie szukać. Albo może parodia: Parker gryzie pająka, a ten traci dwie pary odnóży, zdolność łażenia po ścianach, ale zaczyna sobie radzić z fizyką i odbija Parkerowi MJ?

 

A co do oczekiwań intelektualnych to może się źle wyraziłem: chodziło mi raczej o coś co pobudza do refleksji. Nie czepiaj się słówek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shogun 3D

 

Aha wybacz, już się nie czepiam. :)

 

Hmm jak już wspomniałeś o refleksji. Osobiście zawsze po przeczytaniu, czy po seansie z Spiderem, zastanawiam się czy ja sam miałbym odwagę komuś pomóc w ciemnej uliczce xD

Jak już tak głębiej analizować postaci i fabułę, to Spider zawsze musi się zmierzyć ze złem, ale niesionym różnymi pobudkami. Często sam ma dylemat, jak ma sklasyfikować wroga. Taka prosta historyjka, o tym że pokarmem zła jest egoizm, ten kto walczy z złem musi porzucić własne pragnienia.

Green Goblin jest symbolem zła wynikającym z przerostu ambicji, Doc Octopus uważa, że szczytny cel uświęca środki, Sand-man robi co robi z miłości do córki, Jaszczur sam jest po części ofiarą, Vulture z strachu, Hop Goblin to chciwość, Venom żądza zemsty, Carnage, no... ten to po prostu psychopata :D

W tym wszystkim Parker ma własne demony, w tym filmie będzie to przeszłość jego rodziców, ale potem dojdzie wina za śmierć wuja i poczucie obowiązku, jego własny egoizm i ambicje, poczucie osamotnienia, strach.

 

Oglądając film i tak zwraca się jedynie uwagę na obraz, doznania wzrokowe podsycane są dźwiękiem i strzępami fabuły, głównie prostymi emocjami, bo to film. Nie można, przynajmniej w kinie, zatrzymać wszystkiego i podumać, dlatego, moim zdaniem, to jednak książka i komiks królują jako medium dla fabuły. Filmy są dla obrazków :D Oooch nie mogę się doczekać sceny jak Spidey rozbraja uzbrojony oddział xD to będzie epickie \m/

 

No... zawsze można podumać po seansie.

 

Historia dość subtelna, ale jest, eh ja tam lubię prostotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem brak Wam tego zrozumienia dla tej drugiej strony...za Oceanem.

Wy wolicie...

Może i wolicie, ale ten film zarobi pewnie w pierwszy weekend jakieś 50-60 mln dolarów. I to oto chodzi. Wytwórnia, mająca prawa, które wygasają nie będzie czekać, bo ktoś wpadł na pomysł, że może inaczej, albo później. Poprzedni film zarobił, ale był też za drogi, nagmatwało się i fani zaczeli się burzyć, a Tobi chciał astronomicznych kwot za rolę. Scenariusz powstał, ale po zajściach, wejściach, odejściach i strajkach, stwierdzono, że sensowniej będzie reanimować całą serię. Zresztą, czy pierwszą? X-meni też cofnęli się do pierwszej klasy, Hulka za każdym razem gra kto inny, i nikt nie przyznaje się, że był jakiś film wcześniej o Ghost Riderze, chociaż pod koniec tego roku będzie kolejny.

Dodatkowo, Marvel ostatnio łaczy swoje filmy. Poniżej macie trailer do Avengersów, których "asssembledowali" skrupulatnie od 2008 roku. Kto wie...może nowa seria Spider mana powstaje po to, aby ten właśnie Pająk mógł wystąpić obok Iron Mana w Avengers 2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychowałem się na komiksach m.in. o tym pajęczaku i mówiąc szczerze nie czuję "klimatu" (przynajmniej po trailerze. Jakoś nie do końca odpowiada mi design stroju. Sam aktor daje radę. Zobaczymy... mam nadzieję że będzie lepiej niż w ostatniej ekranizacji. (rynek filmowy przesycony jest hiroł filmami brakuje dobrego psychologicznego podejścia do tematu, wszk nie samym fx człowiek żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolaborant

 

Ja Cię rozumiem, a przynajmniej wiem o co chodzi. Stare serie ewoluowały, powstało wiele nowych, w każdej te same postaci, ale inny projekt kostiumów, fabuła, można nie czuć tej sameje nutki, klimatu.

 

MARVEL i DC już od dawna przyjęli kanon/ideę wymiarów, wszechświatów. Poprzednia seria filmowa była bardzo klasyczna, choć te strzelanie pajęczyną z nadgarstka było wyjątkiem.

 

Ta seria jest bardzo nowoczesna, czytałem stosunkowo niedawno podobne, mroczniejsze, Parker przypomina teraz bardziej bystrego, wyluzowanego, geeka, niż przykładnego kujona.

 

Trzeba trochę się zmusić, by się na to otworzyć, serie idą z duchem czasów, każde pokolenie nastolatków jest trochę inne.

 

W środku jest to samo w sumie.

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edukacja też idzie z duchem czasów, minister hal* dba o to, by nerdziki mogli się jeszcze bardziej wyluzować, odłożyć książki, czy może już teraz tylko bryki i zeszyty edukacyjne 16 kartkowe. Niedługo w Polsce zostanie zakazany Spiderman odcinek 1, gdzie główny bohater pomaga małemu chłopcu i na pożegnanie podaje mu okulary ze słowami "ciesz się, ze lubisz naukę". Widać wzorem dzisiejszej nastolatki/nastolatka dla minister hal* jest postać Księżniczki z filmu "Edi".

...No, to nas Spidey zmusił do refleksji... ;D

 

* Pisownia dopasowana do ministerialnego poziomu wiedzy o ortografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności