Jump to content

Oskary 2012 rozdane!


adek

Recommended Posts

Dość słabo był obsadzony Film animowany w tym roku, ale Rango napewno nie był najlepszy... bardzo mnie cieszy Oscar dla krótkometrażowych filmów animowanych, bo książeczki były cudowne i zrobione z pomysłem. A za efekty wizualne dał bym Transformersom, tak za całokrztalt, bo o ile filmy jako filmy były beznadziejne... to jednak zrobili najlepsze bijące się po twarzy roboty w historii kina.

Link to comment
Share on other sites

Uff, Hugo nie dostał nagrody za najlepszy film. Dawno nie widziałem czegoś tak złego. Efekty były akurat spoko, ale niewykluczone że dostał oscara trochę na przekór, bo przecież w Harrym czy Transformerach jest zawsze to samo, tylko z części na część więcej.

 

Analizująć kto i co zostało nagrodzone, warto wziąć pod uwagę, że 54% członków akademi to ludzie którzy skończyli już 60 lat. Trudno oczekiwać, że docenią łupankę o robotach, niezależnie od klasy rzemiosła.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę zrozumieć jakim cudem Hugo mógł dostać oskara za efekty wizualne, ten film jest po prostu brzydki. Nie wiem jak wasze wrażenia ale IMO te przesaturowania, za dużo hdr, powycinani ludzie, słabo wpasowane 3d do filmu mnie zraziło do samego obrazu, po godzinie już spałem. Uwielbiam kino, często nawet najgłupsze filmy oglądam do końca. Mam wrażenie, że gdyby zrobił go Waldek ze Świebodzina to nikt by tego nie zauważył. Nie mogę zrozumieć jak można się nim zachwycać. W środę na przekór zarezerwowałem bilet, żeby w 3d zobaczyć- może to coś da. Geneza planety małp moim zdaniem miała najlepsze.

Link to comment
Share on other sites

Mnie nie dziwią tak same wyniki Osarów, co nominacje do nich, bo przy takim ich układzie faktycznie w wielu kategoriach nie było wielkiego wyboru. No właśnie skąd takie nominacje? Byłem bardzo zdziwiony pojawieniem się niektórych filmów w niektórych kategoriach, tak samo jak byłem zdziwiony niepojawieniem się kilku pozycji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy