Skocz do zawartości

Oskary 2012 rozdane!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dość słabo był obsadzony Film animowany w tym roku, ale Rango napewno nie był najlepszy... bardzo mnie cieszy Oscar dla krótkometrażowych filmów animowanych, bo książeczki były cudowne i zrobione z pomysłem. A za efekty wizualne dał bym Transformersom, tak za całokrztalt, bo o ile filmy jako filmy były beznadziejne... to jednak zrobili najlepsze bijące się po twarzy roboty w historii kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, Hugo nie dostał nagrody za najlepszy film. Dawno nie widziałem czegoś tak złego. Efekty były akurat spoko, ale niewykluczone że dostał oscara trochę na przekór, bo przecież w Harrym czy Transformerach jest zawsze to samo, tylko z części na część więcej.

 

Analizująć kto i co zostało nagrodzone, warto wziąć pod uwagę, że 54% członków akademi to ludzie którzy skończyli już 60 lat. Trudno oczekiwać, że docenią łupankę o robotach, niezależnie od klasy rzemiosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zrozumieć jakim cudem Hugo mógł dostać oskara za efekty wizualne, ten film jest po prostu brzydki. Nie wiem jak wasze wrażenia ale IMO te przesaturowania, za dużo hdr, powycinani ludzie, słabo wpasowane 3d do filmu mnie zraziło do samego obrazu, po godzinie już spałem. Uwielbiam kino, często nawet najgłupsze filmy oglądam do końca. Mam wrażenie, że gdyby zrobił go Waldek ze Świebodzina to nikt by tego nie zauważył. Nie mogę zrozumieć jak można się nim zachwycać. W środę na przekór zarezerwowałem bilet, żeby w 3d zobaczyć- może to coś da. Geneza planety małp moim zdaniem miała najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu oszukali Lubezkiego. Hugo za efekty... Na ten czas marketing przejął już wszystkie kategorie. Podsumowauje to ładny cytat "Let The Artist have its night. The great films of 2011 will have the rest of history."

-barka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie dziwią tak same wyniki Osarów, co nominacje do nich, bo przy takim ich układzie faktycznie w wielu kategoriach nie było wielkiego wyboru. No właśnie skąd takie nominacje? Byłem bardzo zdziwiony pojawieniem się niektórych filmów w niektórych kategoriach, tak samo jak byłem zdziwiony niepojawieniem się kilku pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności