Skocz do zawartości

Produkty Autodesk 2013


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mudbox 2013 to w wiekszej mierze zaimplementowany na stale SAP - jedyny ficzer jaki poprawia jego funkcjonalnosc to rozbudowany system pracy na curvsach ktory kompletnie nic nowego nie wprowadza na rynek - smutno mi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacenty, to, co Monio napisał to był żart:P

 

Z tego co widzę, to max chyba wyszedł najlepiej. Najbardziej mnie cieszy Tabbed Layouts i Customizable Workspaces. Mam tylko nadzieję, że będzie sobie można w te okienka wstawiać, co nam się spodoba, a nie tak jak jest teraz. No i wreszcie obracanie cam przy cutowaniu. o mCloth, to pewnie w następnej wersji będzie mParticles i w ogóle całe mDynamics;)

 

Maja trochę rozczarowała, liczyłem na więcej;)

 

SI to już w ogóle;) no chyba że te Rigging and Animation Improvements i New Modeling Tools and Selection Tools coś wniosą, ale jakby to było coś fajnego, to by się tym pochwalili;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Mudboxie cieszy import crease'ów i ustawień SG. Wkurzała mnie poprzednia konieczność wyostrzania wszystkiego od nowa. Dżizus, taki prosty ficzer i dopiero teraz go zrobili, a tyle wylanych łez by oszczędził.

No i maxowy timeline remapper wygląda zarąbiście. :)

Edytowane przez Shogun 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat Map Skinning w mayce powinien już dawno być, jak w blenderze już od 3 lat jest... Alembic też zacny, ale tak na prawdę można ze źródeł sobie samemu skompilować gotowy plugin do mayki... o Reszcie nie mam zdania jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

rzuq> curvy to podklad pod kilka ciekawszych funkcjonalnosci. Niestety soft wychodzi w cyklach polrocznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności