Skocz do zawartości

Kris_R


Kris_R

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo zapomnę jak się rysuje. Tylko ciągle to 3d i 3d. W ramach ćwiczeń postanowiłem od czasu do czasu coś skrobnąć i wrzucić tutaj. Takie wieczorowe speedy. Jak się uzbiera trochę szkiców to będę prosić na pewno o jakieś porady i wskazówki. Z góry dzięki!speed01_small.jpg[/img]

Edytowane przez Kris_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Mayk. Pierwszy szkic i już cenna uwaga. Co do pytania o skan to nie - tutaj wszystko poszło na żywca na tablecie na jednej warstwie bez żadnych bajerów.

To jeszcze jeden na dziś. Tak samo. Czyli jedna warstwa i mazianie -tym razem bardziej rysunkowo trochę.

speed02_small.jpg

Edytowane przez Kris_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.. :) żartowniś ;) Mam masę pracy do nadrobienia w dziale 2d, bo zaniedbałem trochę. Ale kilka asów w rękawie zawsze się znajdzie.. ostatnio w matchmoving wdepnąłem trochę mocniej i ZBrush intensywnie.. no ale - animacja 3d to tylko jedna z dziedzin CG i choć uwielbiam najbardziej, to ciężko mi się tylko do animacji ograniczyć - zawsze tak było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas trochę tutaj odkurzyć. Daję Leona :)

speed_leon.jpg

 

Jak zwykle proszę o jakieś słowa krytyki i może pomysły co następnego narysować :) Może być coś zupełnie z innej parafii.

Edytowane przez Kris_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje daje.. ja dzielę rysowanie na trzy rodzaje.

Pierwszy rodzaj - rysowanie ze screenów, zjęć i innych płaszczaków. Na jednym monitorze mam foto, na drugim rysuję - uczy obserwacji, proporcji no i pozwala dobrze rozplanować pracę. Uczy też dobrego kadrowania, jeśli rysuje się z dobrych zdjęć.

Pozostałe dwa rodzaje, to rysowanie z reala, z tego co widzimy oczami wokół siebie, no i oczywiście ostatni - rysowanie z wyobraźni. Pozostałe to oczywiście wszelkie możliwe miksy tych podstawowych trzech.

Generalnie jest tak.. trzeba rysować! Nie ważne jak :) Ale ważne, żeby w każdym ze sposobów trochę.. zdjęcia, real, wyobraźnia. Do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo w porządku to wygląda :) jedyne nad czym bym popracował to różnicowaniem faktur w obrazku bow w ostatniej pracy masz wszystko "oteksturowane" a w poprzedniej wszystko miękko namalowane. połącz te dwie metody dodaj kilka elementów namalowanych na "płasko" i będzie cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności