Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Rolls-Royce Silver Shadow


ptaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Przede wszystkim dzięki wielkie dla FreedomFightera http://www.behance.net/janmokrzecki za model! :) jak zwykle perfect :)

Ja natomiast chciałem poddać pod krytykę render, który powstał w te leniwe święta :)

Mam nadzieję że się spodoba tutaj, bo ja jestem bardzo zadowolony z rezultatu :)

 

rr1280.jpg

 

i większe jak ktoś lubi duże rendery:

http://img546.imageshack.us/img546/8126/rr1920.jpg

 

Dzięki, Hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Klimat uzyskałeś ciekawy, ale Rolls-Royce kompletnie nie pasuje do tej scenerii, to nie jego bajka. Można odnieść wrażenie, że zaraz kierowca zjedzie w pole i zaparkuje w starej stodole obok świń:) Bardziej pasowałbym tutaj jakiś stary amerykański muscle car:)

Jest ładnie. I tylko ładnie mimo technicznego dopracowania, co do czego nie ma wątpliwości:)

 

Przyciąłbym też kadr z prawej:)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Toucha i Xiz0ra. Faktycznie raz, że jakoś do rollsa nie pasuje otoczenie, dwa że szkoda, że samochód zlewa się w sumie dość mocno kolorystycznie z okolicą. Przez to najlepiej wypadają i są widoczne, tylne lampy, a ten szary lakier, szara mgła... troszkę się zlewa. Natomiast materiały na prawdę klasa, coś pieknego.

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, bardzo dzięki za komentarze. Mi się klimat podoba, co do kadru to może faktycznie troszkę na prawo można by przesunać auto. Generalnie pierwotnie auto było z lewej bo chciałem mieć smugi po światłach jeszcze po prawej stronie, ale jakoś plan nie wyszedł i auto jest tak dziwnie na środku :) Cieszę się, że generalnie sie jednak podoba :) I jeszcze raz dzięki Freedom za model :)

 

Hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbudowałeś bardzo fajny klimat dymem i miękkimi refleksami na lakierze. Całość wygląda jak połączenie precyzji 3D i plastyki 2D :)

 

Myślę że nie tylko ja jestem ciekaw jakie zbudowałeś do tego studio i jak mniej więcej wyglądała kompozycja

 

PS: Pewnie to nie jest dym ale mi to skojarzyło się z tym co się działo parę lat temu w Moskwie

modlitwa-o-deszcz-w-zadymionej-moskwie-modlitwa-o-deszcz-w-zadymionej-moskwie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny czysty. Zastanawia mnie kadr. Mam wrażanie jakby auto wpadło w poślizg? Szkoda że nie wybrałeś przedstawić to autko przodem. Np w chromach i masce odbić miasto. Ale i tak duże uznanie. Widać włożoną pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :) bardzo dzięki za fronta i miłe komentarze.

Jeśli chodzi o proces to była to naprawdę szybka piłka. W sumie około 10h.

Szybki render podzielony na beauty, occlusion, maski rgb, a kluczem do klimatu był Zdepth dla tła i samochodu.

Później reszta w PS. AA tło renderowane z motion blurem. Tutaj na życzenie goły render jako baza do PS'a.

base1l.jpg

 

Hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności