Skocz do zawartości

Zombie U - trailer + making of


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ani to fajne, ani nowatorskie (widziałem film zrealizowany w podobnej technice z udziałem bandytów przebranych za clowny - była i historia, i klimat, jakoś nie mogę się go doszukać w sieci), merytorycznie jest to tandeta straszna, kicz aż dreszcze przechodzą, ble. Mnie takie "kulerskie" filmiki odrzucają.

 

PS Generalnie odnoszę wrażenie, że mało kto ma coś nowego do powiedzenia w tym światku 3D, to jest cały czas "jaranie się do ciar" tym samym, co zwykle jest w estetyce zbliżonej do jelenia na rykowisku.

Edytowane przez mookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie leży mi przebudzenie zombiaka na końcu... takie trochę.... A KUKU !!... poza tym fajne... zombie przejadło mi się już lata temu... i zawsze zastanawiał mnie taki mankament:

- zombie odczuwają ciągły głód mięsa

- dopadają biednego przechodnia

- ugryzą go raz czy dwa i co.... zostawiają i idą dalej? uznają go już za swojaka czy jak?... wydaje mi się że zombie powstałe w wyniku pogryzień powinny być totalnie zmasakrowane i obgryzione, a nie... tu ugryzionko, tam ukąszonko... ale to tylko taka moja bolączka... pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad sie nagle wzial wysyp gier o zombich? Chyba juz wszystkie firmy robia cos z zombiakami, valve, techland, naughty dog a teraz ubisoft. Dla mnie i tak najlepsza gra w tym temacie zostanie zombie panic source (w sumie to mod) ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie świetne co do pomysłu trudno ganić autora filmu za niego może klient taki sobie zażyczył i dostał to co chciał. Parę lat człowiekowi się nazbierało i trudno go już czymś zaskoczyć bo albo już widział coś takiego albo się domyśli jedynie może coś zaskoczyć co niema sensu i znowu byłby powód do narzekań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer nowatorski nie jest ale mi się podoba. Ma to swój klimat i zachęca mnie do obadania gry.

Making of za to elo-amazing-efekciarstwo. Ma wglądać zajebiście dla laika ale ni cholerę nie obrazuje procesu powstawania animacji. Coś jak interfejsy programów komputerowych w serialach. Przelatujący z góry tekst konsoli, milion świecących wskazówkowiczów i zegarów, do tego analogowe zakłócenia w cyfrowych materiałach, logiki zero ale jaramy się jakie to zajebiste. Tak mniej więcej odbieram ten making of jako ktoś kto trochę kuma cg.

Zrzuty z zbrusha to już paskudny fejk. Gość nic nie sculptuje... :D Modele były już w pełni skończone, rozmyli je i z powrotem naprawili morphbrushem... Jedno pociągnięcie pędzla i mamy ucho z detalem, albo zmarszczki na czole. Dobra ściema. Jeszcze ktoś potem będzie wymagał ode mnie żebym z taką prędkością rzeźbił. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności