Skocz do zawartości

[WIP] The Mars Planet - Zapowiedz


Gość RafalPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RafalPL

Zapowiedz

 

Nowy świat nowe nadzieje czy NASA ukrywa prawdę być może jest tam inny świat niż zobaczyliśmy ze zdjęć. Poznaj nowy ukryty świat oraz pozostałości po wspanialej cywilizacji.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=XFd3fqF6q9k

 

Nawiazanie do

http://www.youtube.com/watch?v=NFLqdBx8m6o

Edytowane przez RafalPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czyżby ktoś zajumał komuś konto...

 

- - - Updated - - -

 

Czy ktoś ma działające powiadomienia o nowych postach ?

Czy to ja jestem wybrańcem i mimo, że mam włączone - nie działają.

 

- - - Updated - - -

 

Ło ale bomba - działa update i nie da się postować jeden pod drugim.

Edytowane przez infected
bo tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

Projekt jest bardzo rozbudowany pokazujący lądowanie oraz ukazanie świata tak naprawdę podobnego do naszego lecz z kilkoma wyjątkami.

 

W projekcie zobaczymy wielki kanion oraz Cydronie (piramidy), wielkie jeziora. Nie zabraknie pozostalocsci struktur po cywilizacji.

 

Czas trwania ok 15/20 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję może w takim wypadku dopisać WIP w temacie wątku, aby było wszystko jasne. Bo faktycznie zamieściłeś film w dziale animacja, a tej animacja nie ma. Warto to zaznaczyć. Zapowiedź dla wielu osób też oznacza "coś". Tak się przyjęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

Jeszcze 1 miesiąc komputer chodzi 24h/7, trochę nie zgrałem się (trochę bardzo) czasowo.

 

 

 

1test.th.jpg

Edytowane przez RafalPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. dobre, dobre. Moze to i zajawka, ale dzielo ukonczone. W sumie to o to chodzi. Tresc?? nie kazdy musi rozumiec.Stylistyka, nie musi sie podobac.Powiedzialbym nawet ze niezly ten ruch kamery. Tak to chyba dziala!! "ale ze Dudka na euro nie wzieli"- ehehehe rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

Wszystko teraz robię w Vray wcześniej wszystko robiłem w Mentalu bo postanowiłem iść trochę dalej z nauka

 

Myślę jeszcze nad lektorem do Filmu wersje Polska może sam będę za lektora :)

 

w zasadzie bardzo poważnie myślę nad tym filmem i jest to moje największe domowe przedsięwzięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

Ja mam pytanie czy jak kogoś to nie interesuje to niech nie pisze jakiś głupot, bo naprawdę się przykro robi człowiek robi to, co lubi mnie te sprawy interesują i mam nadzieje ze ktoś ma podobne zainteresowania, jeśli chodzi o ten temat a ze napisałem sobie tak jak na pierwszej stronie to nie wiadomo, co tak naprawdę tam jest.

Tutaj ja wyciągam swoja wyobraźnię i to, co wyczytałem i na podstawie, z kim się spotkałem, bo jak ktoś się tematami takiego pokroju interesuje to stanie na głowie żeby wiedzieć jak najwięcej.

 

Albo niektórzy maja mało lat i piszą tak żeby pisać albo nie umieją czytać ze zrozumieniem.

 

Nie masz nic do tematu nie pisz bzdur, bo to jest śmiecenie w temacie, który będzie się pokazywał, co jakiś czas z aktualizacja w celu opinii oraz mam nadzieje podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\Wrzuciłeś statyczny (niemalże) screen jako zapowiedź filmu, dołączyłeś spiskowoteoriowy opis "czy NASA ukrywa prawdę", "pozostałości po cywilizacji na Marsie".

Nie dziw się reakcji i temu że użytkownicy brykają. O czym tu piasać mając do dyspozycji taki materiał?

 

A w sumie ciekawe jak Dudek radzi sobie na rowerze, w końcu ostatnio się miejsce zwolniło.

Może go jednak na Olimpiadę wezmą?

 

ps. to że NASA ukrywa cywilizację i odkrycia na Marsie to tak w ramach fantazji, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu się tak nabijacie. Napisał taki tekścik żeby zareklamować z jajem swój screen. Gdyby naprawdę tak uważał to co innego. Co do projektu pozostaje poczekać na więcej, bo faktycznie wiele nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal. Co sie lamiesz im wiecej bedziesz mial komentarzy tym bardziej twoj projekt bedzie sie "wydawac" interesujacy. Niektorzy na tym forum tak doi tego podchodza.

Poza tym nie wiele jest do komentowane w sprawei animacji, jezeli szukales rozwiniecia tematyki marsa to cyba nie to forum (ale tego nie jestem pewien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie NASA:

)

 

hewlet rządzi) swoją drogę to ciekawe kiedy ktoś nadepnie na marsa.

Mi się wydaje że ten około 2020 rok jest raczej nierealny biorąc pod uwagę szczuplenia budżetów i braki osiągnięć.

Chyba że Chińczycy zaskoczą, anyway może 2050 byłaby bardziej realną datą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

Teraz nadchodzi ciężki czas dla nas, ponieważ szczyt aktywności słonecznej przewidziany na koniec 2012 początek 2013 może cofnąć nas w XVIII wiek jak nie to, to mamy kryzys wiec myślę ze 2045/60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

Nie będę się rozpisywał bo to nie ten dział ale informacji jest dużo wejdź na stronę NASA i można się wgłębić dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rozbłyskami słonecznymi to akurat prawda. Aktywność elektromagnetyczna słońca przybrała ostatnio na sile. Bodajże w lutym można było oglądać zorzę polarną na północy Polski:) Problem w tym, że jeden większy rozbłysk i będzie po nas, więc po co się martwić na zapas. (patrz "Knowing" z Nikiem Kejdżem)

Wracając do tematu to wszycy my, którzy tu mamy mało lat czekamy na ciąg dalszy animacji, zanim niespokojne słońce cofnie nas do XVIII w. (chociaż i tak wolę Oświecenie niż np. Paleolit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrobione z orbitera Mars Odyssey przedstawia cześć największego i najgłębszego kanionu w układzie słonecznym.

 

marsaw.jpg

 

Tym czasem trwają prace nad lądownikiem postanowiłem zmienić datę na 1974r, będzie interesująco i powieje czasami kiedy naprawdę interesowano się kosmosem a raczej jego zdobywaniu.

 

Ladownik będzie podczepiony pod orbiter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności