Skocz do zawartości

Teczka 2D Kalberos


Kalberos

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mortom napisał:

No jak to co? No popodziwiać! A ty co już sobie tam dopowiedziałeś? 👀🌡️💦
😄 

 

 

dopowiedzialem sobie model 3d:D

Ezy, czyli to dziewcze ktorej buzia mi posluzyla jako refka, bedzie odtwarzac to co narysowalem:D wiec mysle ze w 3d tez by ciekawie moglo wyjsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mortom napisał:

Czekaj, bo chyba nie rozumiem... to ona ma odtwarzać obrazek w 3D? Czy ty dałeś mi pozwolenie na odtworzenie? 😄 

ona odtworzy jako cosplay:D ta scene ktora narysowalem. Nie musisz miec pozwolenia do fan artow:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje! I WIN! 😉 
A tak wyglądał mój bolit w dniu zakupu - kierowniku szybki jest jak nastolatek podczas pierwszego razu! Błyskawica nie auto! A co do ceny... kierowniku...! no flaki sobie dla pana wypruwam... jeszzce 2 stówki i sam bym dopłacił to tego interesu... darmo nie oferta 😉 
No ale jeździ więc looz - a laski na mnie by nie leciały nawet w Ferrari 😄 
FOREVER ALONE 😥

 

DSC_0001_4_.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2022 o 16:33, Mortom napisał:

Masz racje! I WIN! 😉 
A tak wyglądał mój bolit w dniu zakupu - kierowniku szybki jest jak nastolatek podczas pierwszego razu! Błyskawica nie auto! A co do ceny... kierowniku...! no flaki sobie dla pana wypruwam... jeszzce 2 stówki i sam bym dopłacił to tego interesu... darmo nie oferta 😉 
No ale jeździ więc looz - a laski na mnie by nie leciały nawet w Ferrari 😄 
FOREVER ALONE 😥

 

DSC_0001_4_.jpg

Fura zajebista ;D

 

Odgrzebałem stare szkice i w wolnej chwili sobie przy nich dłubie

 

W następnej kolejności leci ten o to pan miecznik.

 

knight5.thumb.jpg.d18a7bf1284f158081bfacd0532421e4.jpg

Knight Templar

image.thumb.png.6620f9b7e57fc9ebaefa4ba51ac49003.png

image.thumb.png.d9f43ed0555529653219058332a328e8.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/701725863242366996/1012061010942771272/unknown.png

 

narazie mam tyle. Codziennie po 30 min to nie jest duzo ale zawsze cos do przodu:D

 

pozdro.

 

 

 

Edytowane przez Kalberos
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko "szkice" 👍

P.S.
Używa ktoś z was Clip Studio? Bo coś mi ptaszki ćwierkają że poszło w stronę subskrypcji i koniec updatów. Co o tym myślicie? Bo ja osobiście nie korzystam ale czułbym niesmak - w ogóle nie lubię wypożyczać softów. Albo coś mam albo nie - bo jak mnie "sraczka" z projektem złapie po roku to nie trzeba uiszczać morgowego u jaśnie pana co mi soft "wynajmuje". No ale może to ja tak mam 🙂 i półki mogę staram się ograniczać myto za softy jak tylko mogę 🙂 

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mortom napisał:

Spoko "szkice" 👍

P.S.
Używa ktoś z was Clip Studio? Bo coś mi ptaszki ćwierkają że poszło w stronę subskrypcji i koniec updatów. Co o tym myślicie? Bo ja osobiście nie korzystam ale czułbym niesmak - w ogóle nie lubię wypożyczać softów. Albo coś mam albo nie - bo jak mnie "sraczka" z projektem złapie po roku to nie trzeba uiszczać morgowego u jaśnie pana co mi soft "wynajmuje". No ale może to ja tak mam 🙂 i półki mogę staram się ograniczać myto za softy jak tylko mogę 🙂 

 

19 minut temu, bigworm napisał:

@Mortom Ja używam, rzeczywiście wprowadzają subskrybcje, co wiąże się z tym, że jak ktoś ma perpetuala to nie będzie już darmowych updatów. 

https://www.clipstudio.net/en/news/202208/22_01/

image.thumb.png.412fa4008838d83092ded3ac5e802c7a.png

 

Pana trochu mi tu spamicie:P

 

Widac wszystko idzie w ta stone co Adobe. Kazdy program na subskrypcji, nie ma wlasnosci.

Ja na szczescie mam jeszcze cs3 i cs6 na wieczystej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bigworm dobrze to rozumiem... jak przejdą na subsktypcje i jak skończy się się Update Pass to jesteś zmuszony do wrócenia na wersje 1.x? What?
To tak jak by Adobe z Photoshopem którego kupiłem przez przejściem na subskypcje napisał mi że jak przejdą całkowicie na model subskypcji to aby dalej korzystać z ich sofu (bez płacenia myta) musze wrócić do Photoshopa CS2. No chyba że coś źle odczytuję 😐 

 

(edit) najpierw te subskrypcje... potem IA... Kurła ciekaw jestem co jutro przyniesie... albo nie, nie jestem ciekaw. Odpalam portal-guna i spadam na inny świat 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kalberos napisał:

Pana trochu mi tu spamicie:P

Sorki, ostatni post xd

19 godzin temu, Mortom napisał:

dobrze to rozumiem... jak przejdą na subsktypcje i jak skończy się się Update Pass to jesteś zmuszony do wrócenia na wersje 1.x? What?

Takby z tego wynikało, co jest bez sensu. Będzie wersja V2 która bedzie mozna kupic bez subskrypcji ale ona ma updaty do wersji v2.1, chyba ze się kupi tego update pass. Na twitterze widziałem, że się burza zrobiła, ale nie chciało mi się tego czytac wszystkiego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bigworm napisał:

Sorki, ostatni post xd

Takby z tego wynikało, co jest bez sensu. Będzie wersja V2 która bedzie mozna kupic bez subskrypcji ale ona ma updaty do wersji v2.1, chyba ze się kupi tego update pass. Na twitterze widziałem, że się burza zrobiła, ale nie chciało mi się tego czytac wszystkiego

Spoko;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2022 o 10:58, KLICEK napisał:

kurde fajny dziad, fajne jest to ze udalo ci sie uchwycic jego dziadowatosc rowniez na posturze 🙂

Dzieki Mistrzu! Nie chce Ci sie go smignac w 3D;p Dosc czesto mi brakuje w konceptach u innych ludzi pokazania charakteru, statusu, histori danej postaci. Staralem sie pokazac zmeczonego chlopa wojnami i zyciem. Pozderki z Norwegi! 

AE60952C-F1B3-4227-B77B-1C22B6058EA4.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kalberos napisał:

Dzieki! No ja lubie takie dziwaczne perspektywy wykorzystywac, zawsze to cos innego.

No ja też lubię jak ktoś tak robi 😉 Dodaje dużo dynamiki i przestrzeni. Łatwo też zepsuć taką pracę jak się źle to zrobi. Więc dodatkowy plus i za to. Kozak.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, michalo napisał:

No ja też lubię jak ktoś tak robi 😉 Dodaje dużo dynamiki i przestrzeni. Łatwo też zepsuć taką pracę jak się źle to zrobi. Więc dodatkowy plus i za to. Kozak.

To prawda ale ja zawsze lubie sobie utrudniac zycie i przy okazji uczyc sie czegos nowego:D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RaVirr napisał:

Moim zdaniem giga krok naprzód, mimo, że w bezpiecznej strefie 😄

 

no moze;D

2 godziny temu, blood_brother napisał:

Dobra, a poka surowe AI 😛

Panie ja od tego mam głowe a nie AI 😄

2 godziny temu, KLICEK napisał:

POKA HASZE!

Hasze?:P

2 godziny temu, SebastianSz napisał:

Fajnie wygląda 🙂

dziekówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo podoba za atmosferę, kompozycję, kolorystykę i wiele innych rzeczy. Myślę, że jeśli chciałbyś dość niskim kosztem dupogodzin dużo zyskać na jakości, to przysiadłbyś jeszcze i popoprawiał perspektywę w budynkach, bo ten jeden element bardzo zaniża jakość całej pracy, zwłaszcza, że horyzont jest bardzo wyeksponowany i od razu widać, że dachy mają linie zbiegu nie biegnące ku niemu. Długo by nie zajęło żeby to ponaprawiać, a obraz by wiele zyskał. Oprócz tego spróbowałbym usunąć te czarne gałęzie, myślę, że raczej przeszkadzają niż pomagają, ale to już tylko moja subiektywna opinia.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, EthicallyChallenged napisał:

Mi też się bardzo podoba za atmosferę, kompozycję, kolorystykę i wiele innych rzeczy. Myślę, że jeśli chciałbyś dość niskim kosztem dupogodzin dużo zyskać na jakości, to przysiadłbyś jeszcze i popoprawiał perspektywę w budynkach, bo ten jeden element bardzo zaniża jakość całej pracy, zwłaszcza, że horyzont jest bardzo wyeksponowany i od razu widać, że dachy mają linie zbiegu nie biegnące ku niemu. Długo by nie zajęło żeby to ponaprawiać, a obraz by wiele zyskał. Oprócz tego spróbowałbym usunąć te czarne gałęzie, myślę, że raczej przeszkadzają niż pomagają, ale to już tylko moja subiektywna opinia.

Jak zawsze dziekowa za feedback:D Ta teraz widze ze tutaj skopałem, cisnołem to zmeczony po pracy i to byl moj blad, bo przeoczylem to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne i klimatyczne aż mi się motyw muzyczny włączył jak na to patrzę 🙂 

52 minutes ago, Kalberos said:

jak wstane jutro zdrowy to mozecie ze mna piatke przybic jutro w KRk na Łagiewnikach

Jest jakieś wydarzenie jutro w Łagiewnikach? Btw jutro za darmo można wejść na kopiec Kościuszki i do muzeum Kościuszkowskiego 🙂 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Destroyer napisał:

Fajne i klimatyczne aż mi się motyw muzyczny włączył jak na to patrzę 🙂 

Jest jakieś wydarzenie jutro w Łagiewnikach? Btw jutro za darmo można wejść na kopiec Kościuszki i do muzeum Kościuszkowskiego 🙂 

https://www.shakeshake.org/?fbclid=IwAR2a_aGk1YuV4s8AZXf7QDc-4xNmNTU5hADJF8loTK86PwwzB00h4yXBLFQ to party 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Kalberos said:

O to nie wiedziałem 😛 Podole 6? To bardziej Ruczaj niż Łagiewniki 🙂 mieszkam z kilometr od tego miejsca, poprzednie 3 mieszkania też ta okolica choć nawet bliżej w porywach było 🙂 Już mocne obrzeża, prawie szczere pole jak na przyjęcie tak znamienitych gości 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Destroyer napisał:

O to nie wiedziałem 😛 Podole 6? To bardziej Ruczaj niż Łagiewniki 🙂 mieszkam z kilometr od tego miejsca, poprzednie 3 mieszkania też ta okolica choć nawet bliżej w porywach było 🙂 Już mocne obrzeża, prawie szczere pole jak na przyjęcie tak znamienitych gości 😛 

a to ja nie wiem kurcze, nie znam krakowa. Nocleg na szzescie juz ogarnalem, tylko sie wykurowac do jutra trzeba 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, Kalberos said:

a to ja nie wiem kurcze, nie znam krakowa.

To tak jak ja, co prawda mieszkam tu już dobre 12 lat ale niedawno wrzucałem podsumowanie miesiąca w którym widać jak dokładnie poznaję miasto 😄

No i zdrowia! jutro ma być bardzo ciepło jak na październik i bez opadów choć miało być słońce ale odwołali 😛 

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2022 o 02:24, Destroyer napisał:

To tak jak ja, co prawda mieszkam tu już dobre 12 lat ale niedawno wrzucałem podsumowanie miesiąca w którym widać jak dokładnie poznaję miasto 😄

No i zdrowia! jutro ma być bardzo ciepło jak na październik i bez opadów choć miało być słońce ale odwołali 😛 

no bylo goraco a ja ubralem sie jak na prawdziwe jesien:D

23 godziny temu, WDWD napisał:

Fajny ten twój comfort zone.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności