Skocz do zawartości

jaka karte da sie zamatowac?


patq2012

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam obecnie Geforce 610 2Gb ddr3 ta czarna serie dla graczy i nie tylko,co moge zamatowac zamiast obecnej?Mam plyte glowna GIGABYTE M5A78L,a ze juz w nie pogrzebale zauwazylem ze obok Geforca jest drugi ,,slot'' podobny do tego na ktorym jest zamatowany Gf,do czego to jest?Do drugiej karty grafiki,czy jak?Dalo by sie tu jakos radeona jakiegos zamatowac?Prosze koniecznie o odpowiedz.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to jest raczej ten model plyty glownej,pomijam to,ponawiam pytanie do co niektorych niedowalonych ludzi ktorzy nie ogarniaja ze ktos moze nie miec polskich liter,lub nie do konca sprawna klawiature,a wiec,co da sie zamontowac *ZAMONTOWAC*zamiast tego GeForce'a,chamstwo niektorych wiesniakow na tym forum jest olbrzymie,zwlaszcz jesli o pisownie chodzi.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,szanuję tylko tych ktorzy mowia konkretnie,ale czy to jest naprawde tak trudne ze ktos moze nie miec polskich liter?A gutekfiutek to sobie jaja po prostu robi,nie zauważylem bledow na poczatku,i można kogos upomniec,a nie obrzycac tekstami typu ,,Może piaskowanie da radę?''albo ,,Hmm ale na czym polega matowanie karty graficznej? Tak papierem sciernym? ''

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,szanuję tylko tych ktorzy mowia konkretnie,ale czy to jest naprawde tak trudne ze ktos moze nie miec polskich liter?A gutekfiutek to sobie jaja po prostu robi,nie zauważylem bledow na poczatku,i można kogos upomniec,a nie obrzycac tekstami typu ,,Może piaskowanie da radę?''albo

Oprócz polskich liter (które jak ktoś zauważył włączyć można w panelu sterowania i używasz ich klikając literkę z wciśniętym PRAWYM altem) w mowie pisanej używamy także np. spacji po przecinku, kropce itp.

Oraz kilku innych zasad których zastosowanie rozumiem jest dla niektórych trudne.

 

Ja wychodzę z jednego założenia - jeśli komuś nie chce sie na tyle wysilić żeby napisać kilka zdań poprawnie - to nie należy takiej osobie pomagać, należy raczej wyśmiać.

Szczególnie w erze autokorekty.

 

A już konkretniej na temat:

ok,szanuję[/color ,,Hmm ale na czym polega matowanie karty graficznej? Tak papierem sciernym? ''

 

Ja nadal bym odradzał papier ścierny, karta graficzna ma mnóstwo zakamarków i zwyczajnie piaskowanie jest jedynym sensownym rozwiązaniem. Gwarantuję ci że efekt będzie 2x lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra,czyli co np.?po za tym co to jest to wolne,gniazdo,slot czy nie wiem co,dolacze obraz,wiec tak,na czerwono jest zaznaczone/y ten slot,a na bialo miejsce gdzie obecnie mam geforce gt 610,ponawiam pytanie czy w to miejcse zaznaczone na bialo wejda radeony z serii 6XXX lub 7XXX?I co to jest to puste miejsce zaznaczone na czerwono,bo nie wiem.

 

link do obrazu

http://imageshack.us/photo/my-images/703/am3asusm5a78lmlxamd780l.jpg/

Edytowane przez patq2012
link do obrazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, piszesz takim językiem, że poważnie trzeba czytać kilka razy żeby zrozumieć.

 

Odnośnie tematu - pisałeś że masz płytę gigabyte, a pokazujesz asusa.

Tak czy inaczej, 'to puste czerwone' - to gniazdo pci, nie włożysz w nie żadnej współczesnej karty graficznej.

A czy 'w to białe' wejdą radeony - sprawdź w dokumentacji płyty czy białe to agp czy pciExpress,

jeśli to drugie to wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności