Skocz do zawartości

Paperman przyszłość animacji 2D


n-pigeon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajnie to wygląda i daje szersze pole artystycznej ekspresji :) Szkoda jednak, że zdaje się to kolejnym gwoździem do trumny dla animacji ręcznej. A topologia modelu, rig taki, a nie inny wciąż nie pozwalają na animację tak swobodną jak odręczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muria: Sądzę że pozwalają. kwestia tylko tego, jakim kosztem;) Odstawiając na bok wielkie superprodukcje, w dalszym ciągu mały zespół lub zdolna osoba lepiej i szybciej pracuje jednak tradycyjnie. Założę się że żeby opanować te cuda od disneya, które mają upodobnić 3d do papierowej animacji też trzeba się namęczyć nad optymalizacją assetów a i być dobrze przygotowanym merytorycznie;) Mnie się najbardziej podoba wygląd tych animowanych włosów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten materiał widziałem już dobrych parę miesięcy temu. Co nie zmienia faktu, że to świetna rzecz. Mnie cieszy bardzo, że tego typu eksperyment techniczny wyszedł z dużej korporacji rozrywkowej i nikt się tam tego nie przestraszył.

 

salut

t.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawdę to jest podpisane przez dużą korporację, ale nie miała ona tego w zamiarze. Jeden gość po godzinach (John Kahrs) wyhaczył co robi jakiś młodziak programista po godzinach (Brian Whited) i synergicznie to wykorzystali i już po solidnych testach zaprezentowali "górze", a teraz jest new powerful Disney in-house technology i z trudem można się dowiedzieć kto napisał Meander :) No ale można mieć nadzieję, że nikt nie jest tam pokrzywdzony. Oscar murowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności