Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Skrajne palanciarstwo już wycieka (moderatorzy oczywiście w trybie snu zimowego).

 

To jest speed modeling a nie wip, tu się wrzuca prace a nie komentuje (pomijając już chato-srating), a jak już to jednak z samokrytyką chociaż w minimalnej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh,Gotham :>

nikomu nie uwłaczając, inni chociaż komentowali prace, a ty komentujących, sam nie wiem kto tu bardziej śmieci :D mógłbyś chociaż zamieścić przy okazji zamieścić jakiś speed, co to dla Ciebie :>

Leru - the answer is "tits" ;] hyhy, bez obojczyków ani rusz :P

 

wrzucać gnomy gnomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto mój gnom , max7 ( z obróbką w PSie 1:15 min)

pozdrawiam

p.s. nikomu się nie chciało - to podjąłem rękawicę :) chociaż mam od cholery innej roboty ale te speedy mnie kręcą :)

edit - wycofuję to co napisałem bo widzę że gnomy się zaczeły pojawiać :) i darkelf mi się wciął :)

edit2- kolegaalek - Twój gnom ma fajne cycuszki :) no i napis "gorzej" też mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedstawiam siatkę - żeby nei było, że pękam ;), proszę pamiętać że to bez referów! - owe artefakty to "miałby być" :) zmarszczki takie jakie ma się jak się jest złym albo w starszym wieku ;), acha ms=2

 

siatka_marcin_Y.jpg

 

przepraszam Krzysiu, że tak pod Tobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak :D prosze nie smiejcie sie :DD:D:D uprzedzam tak mialo byc :D to jest ufol i ufolem ma byc to jest moja nauczycielka od geografi i dydykuje ta glowe jej :D pieprzony grzyb ... :D sory za stylistyczne bledy ... orty i wszelkiego rodzaju bldy polsko jezyczne POZDRO FOR ALL :D //zamieszczam plik wings dla jeszcze gorszych ludkow odemnie :D:D:D]

edit: sorka ale wczoraj nic mi sie nie chcialo i dlatego w .zip'ie no macie teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też wrzuce coś swojego... caly czas męczę twarz, poprzednia próba: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=11723 Stwierdziłem że to się nie nadaje i zaczełem od początku. Oto co mi wyszło. Wiem że na siadce jest trochę błędów (trochę dużo ;) czas modelowania ok 5h. (nie licząc przerw itp.)

Mam nadzieję, że widac progres. Napiszcie jak wam sie widzi.

Yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET go home.

huh, zmniejszyłeś efekt patelni, teraz efekt ufo.

oczy oczy i jeszcze raz oczy ... na fineart.sk masz o rysowaniu ludzkich postaci i przy okazji uproszczone schematy ludzkich twarzy, przydaje się.

no ale czas 5h to nie do końca speed ziomuś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh. Ufo to już lepiej niż patelnia... ;) Męczyłem przy okazji Joanne d'Arc, mangowa postac, duże oczy, mały podbrudek... pewnie dlatego tak wyszło. Jasne że to nie do końca speed, ale nie wiedziałem gdzie to wrzucic. Nie chciałem znowu zaśmiecac work in progres, a do finisched 3d to się nie nadaje... dzięki za komentarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy temacik na łikent.

były naciski anty organiczne, to dla odmiany coś dam.

 

NOWY TEMAT: "Pojazd z dziwnym napędem"

 

ak ktoś chce, to nawet organikę do tego podmontuję.

Życzę miłej zabawy i ciekawych pomysłów ;]

 

edit: ziomuś nie spamuj wątków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe bardzo fajne tylko, ze w jednym obrazku brakuje mu dzioba :D chyba ze sie wypalil od temperatury :D tak szybko leci ~~ ma klimat :D. Sam tez bede musial cos wymodelowac ale ten temat tak jakos mi nie przypadl do gustu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, dlaczego dlaczego????

Dlaczego nie robisz z tego animacji??? to już na prawdę nie było by trudne, żadnych bones ani ringów... a efekt...

Jak zawsze super, uwielbiam te twoje prace w takim klimacie.

(podpisano: twój wierny fan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooj! wstyd i hanba. dziob zostal przy kominie.

 

juz poprawilam.

 

ziomus, jak ja bym miala zanimowac przejscie miedzy obrazkiem trzecim a czwartym? ja tego nie potrafie. oprocz tego animacja to by juz nie byl speed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lt.Knysha - tak mialo byc ;) wzielem jakas bryle w wingsie ktorej nawet nie potrafie wymowic i zrobilem z niej cos dla "jaj" :D i wyszlo cos smiesznego :D z czego moj kolega brechal by sie pol dnia

oto statek kosmiczny ktory dziwnym trafem wogole go nie przypomina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy chyba nie :D oświetlenie i materiałów tak na oko minuta dwie :D chyba, że faktycznie było więcej, to pardon.

powoli zbliża się deadline pojazdów, coś ludzie chcieli temacik i nic nie zrobili, więc tradycyjnie wrócę do organiki.

macie jeszcze 2,5 h czasu zanim zmienię temat, więc do roboty lenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążylem? No to kolejny speedzik na temat (wciagnela mnie ta zabawa) tym razem w Wings 3d. To moja pierwsza praca w tym programie, ale jest on nawet spoko. Daje zrzuty z ekranu a nie rendery, bo za każdym razem jak próbuję wyrenderowac to mi się wiesza, a nie miogę też zaimportowac do maxa (nie wiem czemu) trudne poczatki... dlatego zajeło mi troche dlugo 2 godziny. To jest cięzarówka, która ciągnie facet.

 

Co wygrałem?

yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy nielot, taki tam sobie :> (btw. mógłbyś z przyzwoitości speeda zrobić :P)

ziomuś, miło, że Wings się podoba ;]

co dwa trzy tematy będzie jakaś mechanika, więc bez obaw.

 

NOWY TEMAT: "wielka stopa"

 

czas do jutra do północy jak dobrze pójdzie, a jak nie, to jeszcze pojutrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś, miło, że Wings się podoba ;]

co dwa trzy tematy będzie jakaś mechanika, więc bez obaw.

Hem? To do mnie? Ale ja się bawię raczej organiką ;) A tak wogule to mechanika - speed to trochę przegięcie: bez bluprintów itp to raczej bez sensu się za samochodziki zabierac (tak mi się wydaje co popieram małym ostatecznie zainteresowaniem wśród mechanicznych wymiataczy ;) tego forum).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde nie zdążyłem no - wyjść z chaty musiałem. Przepraszm Salvator - jak Cię w oczęta kłuje to wywal albo podnieś wyżej ;)

 

to mój speed na maszynę o własnym napędzie ;)

 

2,5-3 h [z racji tego że wehikuł musiałem multi robić no i mi się pomieszały ID i musiałem kafle zaznaczać od nowa lol]

 

uprzedzam że nie jestem zawodowym speederem ;))

 

speed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj zrobilem kolejna glowke ale nie zdazylem zamiescic wczoraj :/

heh usta mi sie udaly przynajmniej ja tak twirdze :D nos fajnie wyszedl :D ksztalt czopo i wogole to ET come back :D ale widze u siebie progres :))))

time: 45min-1h

edit: nieolt nie mojej tylo przezemnie stworzonej :D gupi serwer nie dziala dziadowstwo :D

http://rob3rt.t35.com/ludekall.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja stopa. nie jest akurat wielka, ale zamiezam ja uzyc w scenia nad ktora pracuje wiec nie moze byc za duza. jak widzicie bledy w siatce to prosze mowic.

edit: robione w maksie, splinami i patchem, kilka godzin (nie wiem dokladnie)

 

salwator, skladam oficjalny pisemny protest przeciwko twojemu nowemu avatarowi.

pingwin byl fajniejszy i lepiej do ciebie pasowal.

teraz musze sobie wyobrazac ciebie jako gola babe.

ale jak ci to nie przeszkadza to prosze bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ale nie napisalas na czym to robilas i ile ci to zajelo :) bledow w siatce nie widze ale ja jestem poczatkujacy i mam opaske na oczach ;). moim zdaniem jak sie koncza palce to zaczyna sie "era" plasko stopia ;) u gory ale to takie moje spostrzezenie :D. A tak przy okazji wczesniej wyobrazalas sobie salvatora jako pingwina?? :D. a teraz moze odkryl w sobie troche kobiecosci i poczul ze chce miec taki avatar :D //salvator nie zabil mnie za te podrobione oskarzenia ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, hyhy ;] ile kapusty na kilometr je twój wynalazek? Btw. nie przejmuj się, zawsze jest poślizg.

całkiem miłe zaskoczenie Aniu, przyzwoita nóżka, pytanie tylko czy ma to być LP czy sub-d, bo jeśli to drugie, to artefakty wyskoczą, a jeśli to pierwsze to tez troszkę nie tak, ale skoro to speed, to ok.

 

w sprawie avatara :>

z tym wyobrażaniem to nie jest argument, bo lepiej żyć w wyobraźni ludzi jako goła baba, a nie nagi czajnik ;] no cóż, pingwin pasował, w końcu jestem pingwinem ... ale ile czasu można nosić swoje zdjęcie w avatarze? =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności