Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam - przepraszam że tak w środku małej bitwy, to mój pierwszy post, mały speed robiony jakiś czas temu w zbrushu, nie podam ile godzin bo i tak za dużo, oczywiście nie muszę przypominać że błagam o wyrozumiałość:)

attachment.php?attachmentid=23498

aż się prosi o dokończenie :)

no i witamy na forum :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DraB - jasne, tylko z ciekawości obejrzę to przed zamieszczeniem tutaj ;]

Tads - nawet nieźle, tweety ma racje, jeszcze godzinka pracy i zapewne byłaby śliczna. No ale bardzo ładne jak na debiut na forum :) mam nadzieję że to nie ostatni twój speed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptasior jest fajny , myślę że można już go oteksturować, jak narazie , tworzenie materiałów (shaderów) w zbrushu jest dla mnie czarną magią, ale używam go do malowania tekstur , i nadaje się do tego znakomicie, więc po zmapowaniu w maya ribu (wypasiony unfold, lattice bezpośrednio w uv editorze na dowolnej selekcji uv, itp itd, kilkanaście minut roboty) , eksport do zbrush'ka .

Tutaj screen z zbrusha , tworzenie tekstury w toku: ;)

 

Pzdr Brumugun. Gdzie Wasze riby? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko speedy, ja próbowałem, chciałem edge modelingiem to zrobić, bardzo dokładnie odwzorowane, ale niezdążyłem :D . btw teraz sobie teksturuję ribku , , malowana w zbrushu mapa koloru, i proceduralna centkowata mapka, w specular roll off:

 

Nie będę postował, tylko dam edita , może ktoś zauważy, prace nad teksturą trwają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ... już dawno planowałem dać speeda ale jakoś nie dałem :P ... wczoraj zainstalowałem wingsa i zacząłem się nim bawić ... no i pomyślałem o speedzie ... czy wynik gidzina i osiem minut dla takiego modelu wykonanego w programie w którym się wcześniej nic nie robiło to dobry wynik? No dobra ... pewien czas uczyłem sie go na zasadzie: "ciekawe co się stanie gdy nacisne to" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- Nie Aniu to coś z twoim monitorkiem się dzieje u mnie jest doprz

2- nowy tydzień nowy speed na toatlu. tym razem tema Rybka

To jest moje wejście nr 1.

Czas modelowania 1h co do sekundy. Z tego właśnie powodu rybka wygląda dobrze z jednej strony, tzn z drugiej też dobrze tylko ogon nie jest tam połączony, zabrakło na to czasu. No ale takie są reguły tej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności